Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
Futbolas
Nr.Įvykis1X2Laikas
747Bahia - Alagoinhas AC BA1.563.805.3308.08 22:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
30091Gama DF - Real FC DF1.883.633.5308.08 22:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
832Palmeiras - Corinthians2.072.863.8708.08 22:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
7776Al Salt - Ramtha SC3.343.332.0408.08 20:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
36476Umm Salal - Al Ahli2.233.512.8008.08 16:30
36684Al Sadd - Lekhwiya2.573.592.3608.08 18:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
440Jagiellonia Bialystok - Mlks Znicz Biala Piska2.273.532.7208.08 13:00
2603Korona II Kielce SA - LKS Lagow1.663.864.3708.08 13:00
2011Zaglebie II Lubin - Miedz II2.213.632.7508.08 14:30
37377KS Sleza Wroclaw - Pniowek Pawlowice Slaskie1.973.643.2508.08 15:00
12364GKS Wikielec - KS Wasilkow1.634.384.0208.08 15:00
544GKS Przodkowo - Sks Unia Swarzedz2.553.532.4108.08 16:00
2838Swit Nowy D Mazowiecki - MMKS Concordia Elblag1.574.114.7608.08 17:00
319Olimpia Zambrow - Unia Skierniewice2.333.612.6108.08 17:00
6351MKS Kutno - Polonia Warszawa3.453.741.8808.08 17:00
500KS Mieszko Gniezno - MKS Nielba Wagrowiec3.443.701.8908.08 18:00
537Gornik Konin - Gryf Wejherowo3.093.622.0408.08 18:00
2858Baltyk Koszalin - SKS Baltyk Gdynia2.693.542.3008.08 18:00
1698Foto Higiena Gac - Ruch Chorzow4.704.171.5708.08 18:00
1975Rekord Bielsko Biala - Stal Brzeg1.833.753.6108.08 18:00
36772Wolczanka Wolka Pelkinska - Sokol Sieniawa1.993.693.1708.08 18:00
38015KS Hetman Zamosc - FKS Stal Krasnik7.305.201.3108.08 18:00
3067Kszo Ssa Ostrowiec Sw. - Orleta Radzyn Podlaski1.634.104.2808.08 18:00
667MKS Flota Swinoujscie - Pogon II Szczecin2.483.512.4908.08 18:00
2328MKS Piast Zmigrod - LKS Goczalkowice Zdroj2.543.632.3808.08 18:00
771MKS Podlasie Biala Podlaska - Cracovia Krakow II4.094.001.6808.08 18:00
37593Sokol Kleczew - KS Pomorzanin Torun1.623.904.5808.08 18:00
38034Chelmianka Chelm - KS Wiazownica1.673.854.3108.08 18:00
38084Lewart Lubartow - Siarka Tarnobrzeg3.693.691.8308.08 18:00
38090KS Polonia Nysa - Energetyk ROW2.633.552.3408.08 18:00
14435KS Blonianka Blonie - KS Ursus Warszawa2.323.532.6708.08 18:00
2881KS Wisloka Debica - Wisla Sandomierz2.233.622.7408.08 18:30
38093Warta Gorzow Wielkopolski - MKS Polonia Stal Swidnica2.243.742.6608.08 18:30
38102Kluczbork - Gornik Zabrze II2.083.742.9208.08 19:00
37488KS Pelikan Lowicz - Bron Radom1.674.004.1309.08 12:15
5942Radunia Stezyca - OKS Swit Skolwin Szczecin1.724.113.7509.08 16:00
146KS Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morag2.443.472.5509.08 17:00
37563Rks Radomsko - Legia II Warszawa3.003.442.1509.08 18:00
37605Mlks Unia Janikowo - Polonia Sroda Wlkp2.493.472.4909.08 18:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
14141Stode IF - Skelleftea2.253.812.6208.08 14:00
18736Onsala BK - IS Halmia2.684.012.1408.08 14:00
10307Ahlafors IF - Stenungsunds IF4.914.361.5208.08 14:00
14145Umea FC Akademi - Pitea IF4.394.111.6208.08 14:30
18745Assyriska BK - Limhamn Bunkeflo1.883.893.3108.08 14:30
10289Savedalens - IFK Tidaholm1.734.373.5408.08 14:30
14159Taftea IK - Friska Viljor FC4.224.181.6308.08 15:00
17597Hassleholms - FK Almeboda/Linneryd2.193.782.7108.08 15:00
17595IK Tord - Rappe Goif4.704.371.5408.08 15:00
17454Nosaby IF - IFK Karlshamn1.714.123.8308.08 15:00
17599Ifo/Bromolla IF - Dalstorps IF2.263.722.6508.08 15:00
33476Rynninge - IFK Eskilstuna2.383.822.4508.08 15:00
14153Gottne IF - Sandviks IK1.265.548.6208.08 15:00
14156IFK Umea - Moron BK1.704.143.8408.08 15:00
18748IFK Malmo - Prespa Birlik1.884.073.2008.08 15:00
18739BK Olympic - Vinbergs IF1.424.755.6708.08 15:00
11381Enskede - Kvarnsvedens1.674.054.0708.08 15:00
11386IFK Stocksund - Hudiksvalls FF2.723.902.1508.08 15:30
33473Atvidabergs FF - BK Forward2.864.201.9908.08 16:00
10296Nordvarmland - IK Gauthiod2.543.832.3008.08 16:00
17601Asarums IF - Husqvarna3.023.812.0208.08 17:00
18742Angelholm - Vastra Frolunda IF1.216.329.4208.08 17:00
11813Fagersta Sodra IK - FC Stockholm Internazionale9.946.911.1808.08 17:00
11804IFK Lidingo FK - Gamla Upsala1.974.102.9608.08 17:00
11628Fanna BK - IFK Osteraakers FK1.674.154.0008.08 17:00
10266IFK Amal - Oddevold5.374.801.4408.08 17:00
33490FC Gute - Trosa-Vagnharad SK2.783.872.1208.08 17:30
33505Rosengard - Eslovs BK1.315.716.5609.08 14:00
33411Karlbergs - Enkoping SK1.355.555.9909.08 15:00
33446Ytterhogdals IK 1921 - Ostersunds FK2.483.732.3910.08 20:00
33466Kristianstads - Osterlen FF6.214.901.3810.08 20:30
33443Notvikens IK - Bodens8.675.691.2510.08 20:30
33432Kungsangens IF - Skiljebo2.854.182.0010.08 21:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
34885Young Boys - Sion1.315.127.4609.08 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
1522Thun - Vaduz2.063.443.1910.08 19:15
Nr.Įvykis1X2Laikas
37424Pecsi MFC - Gyori ETO2.453.192.7208.08 19:15
Ledo ritulys
E-Sportas
Beisbolas
Dviračių sportas
Futsalas
Regbis
Stalo tenisas
Nr.Įvykis12Laikas
1530Vologzhanin Vladimir - Vshivkov Pavel 1.831.8308.08 07:30
2483Homutov Serguei - Slaschilin Alexey 1.482.4308.08 07:45
2755Mishakin Vladimir - Sadkov Andrey 1.831.8308.08 07:45
1911Bogomolov Albert - Sverdlov Mikhail 1.711.9808.08 08:00
3118Nikiforov Oleg - Moklozyan Sarkis 3.611.2308.08 08:15
3152Suvorov Vadim - Bazhanov Sergey 1.831.8308.08 08:15
3285Vshivkov Pavel - Bogomolov Albert 1.981.7108.08 08:30
3489Slaschilin Alexey - Nikiforov Oleg 1.562.2308.08 08:45
3517Sadkov Andrey - Suvorov Vadim 1.711.9808.08 08:45
264Sverdlov Mikhail - Vologzhanin Vladimir 1.283.2408.08 09:00
4585Bazhanov Sergey - Mishakin Vladimir 2.701.3908.08 09:15
3851Moklozyan Sarkis - Homutov Serguei 1.562.2308.08 09:15
722Vologzhanin Vladimir - Bogomolov Albert 2.901.3408.08 09:30
5699Mishakin Vladimir - Suvorov Vadim 1.642.0708.08 09:45
9018Homutov Serguei - Nikiforov Oleg 1.392.7008.08 09:45
965Vshivkov Pavel - Sverdlov Mikhail 2.741.3808.08 10:00
5700Sadkov Andrey - Bazhanov Sergey 1.642.0708.08 10:15
9019Slaschilin Alexey - Moklozyan Sarkis 1.342.9108.08 10:15
1208Rachkov Vladyslav - Burov Sergey 1.682.0208.08 11:30
4884Chentsov Aleksandr - Demic Ying 3.211.2908.08 11:45
981Afanasiyev Aleksey - Marshalov Vladimir 2.051.6608.08 11:45
1277Vladimir Kasatkin - Aleksey Vlasov 2.341.5108.08 12:00
5311Alexander Shirshov - Innazarov Alexey 1.731.9508.08 12:15
1138Girevenkov Alik - Troyanov Yaroslav 1.821.8508.08 12:15
1874Burov Sergey - Vladimir Kasatkin 2.731.3808.08 12:30
4903Demic Ying - Alexander Shirshov 2.651.4008.08 12:45
1156Marshalov Vladimir - Girevenkov Alik 1.692.0108.08 12:45
1895Aleksey Vlasov - Rachkov Vladyslav 1.502.3608.08 13:00
5187Innazarov Alexey - Chentsov Aleksandr 2.411.4808.08 13:15
280Troyanov Yaroslav - Afanasiyev Aleksey 1.402.6708.08 13:15
1925Rachkov Vladyslav - Vladimir Kasatkin 4.031.1908.08 13:30
5967Chentsov Aleksandr - Alexander Shirshov 1.602.1608.08 13:45
1405Afanasiyev Aleksey - Girevenkov Alik 1.851.8208.08 13:45
2256Burov Sergey - Aleksey Vlasov 1.682.0308.08 14:00
792Marshalov Vladimir - Troyanov Yaroslav 1.961.7308.08 14:15
5940Demic Ying - Innazarov Alexey 1.672.0308.08 14:15
Nr.Įvykis12Laikas
14164Diachenko Viacheslav - Filenko Oleh 2.701.3908.08 08:00
7638Evgeniy Ivanov - Volkov Pavlo 2.071.6508.08 08:05
30020Omelchuk Ivan - Yurchenko Kyrylo 1.821.8508.08 08:30
7649Holomoz Aleksey - Reva Yuriy 2.321.5208.08 08:35
25973Shulepov Maksym - Kilyakin Petro 1.831.8408.08 08:45
28120Lavrinenko Pavel - Sulim Aleksandr 2.421.4808.08 08:50
25974Struk Ivan - Mosyuk Mikhail 2.321.5208.08 09:00
7650Kobets Vitalii - Lisechko Artem 1.652.0708.08 09:05
25975Klim Vladislav - Levshin Anatoly 1.831.8408.08 09:15
28091Mischenko Vladislav - Zhyrnov Oleksandr 1.342.8908.08 09:20
30021Diachenko Viacheslav - Yurchenko Kyrylo 2.681.3908.08 09:30
7651Evgeniy Ivanov - Reva Yuriy 1.981.7108.08 09:35
6363Nadoporozhsky Alexey - Sulim Aleksandr 2.071.6508.08 09:50
29231Mosyuk Mikhail - Filenko Oleh 1.592.1608.08 10:00
6228Lisechko Artem - Volkov Pavlo 2.001.6908.08 10:05
506Levshin Anatoly - Zholubak Mykhailo 2.891.3408.08 10:15
28098Lavrinenko Pavel - Mischenko Vladislav 2.221.5608.08 10:20
27979Omelchuk Ivan - Struk Ivan 1.861.8108.08 10:30
7652Holomoz Aleksey - Kobets Vitalii 1.831.8408.08 10:35
28829Shulepov Maksym - Klim Vladislav 1.711.9808.08 10:45
28103Nadoporozhsky Alexey - Zhyrnov Oleksandr 1.482.4208.08 10:50
25976Diachenko Viacheslav - Mosyuk Mikhail 2.701.3908.08 11:00
7653Evgeniy Ivanov - Lisechko Artem 2.561.4308.08 11:05
7838Mischenko Vladislav - Sulim Aleksandr 1.831.8308.08 11:20
18958Struk Ivan - Yurchenko Kyrylo 2.701.3908.08 11:30
7654Kobets Vitalii - Reva Yuriy 1.981.7108.08 11:35
5550Klim Vladislav - Kilyakin Petro 1.831.8408.08 11:45
28107Lavrinenko Pavel - Zhyrnov Oleksandr 1.831.8408.08 11:50
30049Omelchuk Ivan - Filenko Oleh 2.701.3908.08 12:00
8034Holomoz Aleksey - Volkov Pavlo 2.221.5608.08 12:05
29436Shulepov Maksym - Zholubak Mykhailo 1.711.9808.08 12:15
28110Nadoporozhsky Alexey - Mischenko Vladislav 1.711.9808.08 12:20
29437Diachenko Viacheslav - Struk Ivan 1.652.0708.08 12:30
2312Evgeniy Ivanov - Kobets Vitalii 2.071.6508.08 12:35
28112Zhyrnov Oleksandr - Sulim Aleksandr 3.561.2408.08 12:50
2391Omelchuk Ivan - Mosyuk Mikhail 1.831.8408.08 13:00
7534Holomoz Aleksey - Lisechko Artem 1.831.8408.08 13:05
479Shulepov Maksym - Levshin Anatoly 1.342.8908.08 13:15
28117Nadoporozhsky Alexey - Lavrinenko Pavel 1.562.2208.08 13:20
29438Yurchenko Kyrylo - Filenko Oleh 2.701.3908.08 13:30
29439Reva Yuriy - Volkov Pavlo 2.701.3908.08 13:35
2544Kilyakin Petro - Zholubak Mykhailo 3.231.2808.08 13:45
29440Diachenko Viacheslav - Omelchuk Ivan 1.981.7108.08 14:00
2604Evgeniy Ivanov - Holomoz Aleksey 1.831.8408.08 14:05
29501Struk Ivan - Filenko Oleh 1.971.7208.08 14:30
2826Kobets Vitalii - Volkov Pavlo 3.811.2108.08 14:35
3057Klim Vladislav - Zholubak Mykhailo 3.231.2808.08 14:45
2227Mosyuk Mikhail - Yurchenko Kyrylo 1.283.2308.08 15:00
30033Lisechko Artem - Reva Yuriy 1.392.7008.08 15:05
2303Levshin Anatoly - Kilyakin Petro 2.221.5608.08 15:15
28092Kolodiy Denis - Storchak Sergey 1.652.0708.08 15:30
30031Havrysh Daniil - Dukhovenko Oleksandr 1.652.0708.08 15:35
28094Diachenko Ivan - Populovskyi Eduard 1.592.1608.08 15:45
28099Zagriychuk Petro - Muliukin Yevhen 2.161.5908.08 16:00
5568Moroz Kostiantyn - Shyndel Igor 1.831.8408.08 16:05
28100Yakymchuk Yevhen - Solomko Serhii 1.831.8408.08 16:15
28105Aliyev Anar - Droshchynskyi Andrii 3.811.2108.08 16:30
28108Mytsyk Alexander - Populovskyi Eduard 2.071.6508.08 16:45
4449Khakhamidi Pavlo - Oleksandr Liushnia 1.831.8408.08 16:55
28113Kolodiy Denis - Muliukin Yevhen 2.891.3408.08 17:00
3181Havrysh Daniil - Shyndel Igor 1.602.1608.08 17:05
28116Diachenko Ivan - Yakymchuk Yevhen 1.592.1608.08 17:15
5551Gomilko Oleksandr - Bondarenko Serhii 1.432.5608.08 17:25
28121Droshchynskyi Andrii - Storchak Sergey 1.711.9808.08 17:30
28123Mytsyk Alexander - Solomko Serhii 1.652.0708.08 17:45
5323Rybalka Roman - Oleksandr Liushnia 2.891.3408.08 17:55
28095Zagriychuk Petro - Aliyev Anar 1.652.0708.08 18:00
30022Moroz Kostiantyn - Kovalchuk Oleksandr 1.562.2208.08 18:05
28097Yakymchuk Yevhen - Populovskyi Eduard 2.701.3908.08 18:15
28102Kolodiy Denis - Droshchynskyi Andrii 2.891.3408.08 18:30
28106Diachenko Ivan - Solomko Serhii 1.831.8408.08 18:45
28111Aliyev Anar - Muliukin Yevhen 1.432.5608.08 19:00
3342Kovalchuk Oleksandr - Shyndel Igor 1.981.7108.08 19:05
28115Mytsyk Alexander - Yakymchuk Yevhen 2.701.3908.08 19:15
28118Zagriychuk Petro - Storchak Sergey 1.482.4208.08 19:30
28122Solomko Serhii - Populovskyi Eduard 1.652.0708.08 19:45
28093Kolodiy Denis - Aliyev Anar 1.652.0708.08 20:00
18976Havrysh Daniil - Kovalchuk Oleksandr 1.791.8808.08 20:05
28096Mytsyk Alexander - Diachenko Ivan 2.891.3408.08 20:15
28101Zagriychuk Petro - Droshchynskyi Andrii 1.831.8408.08 20:30
518Rybalka Roman - Gomilko Oleksandr 1.711.9808.08 20:55
28104Muliukin Yevhen - Storchak Sergey 1.831.8408.08 21:00
879Shyndel Igor - Dukhovenko Oleksandr 2.321.5208.08 21:05
28109Kolodiy Denis - Zagriychuk Petro 1.711.9808.08 21:30
30048Havrysh Daniil - Moroz Kostiantyn 2.161.5908.08 21:35
28114Aliyev Anar - Storchak Sergey 1.711.9808.08 22:00
29441Kovalchuk Oleksandr - Dukhovenko Oleksandr 2.161.5908.08 22:05
812Rybalka Roman - Khakhamidi Pavlo 1.562.2308.08 22:25
28119Droshchynskyi Andrii - Muliukin Yevhen 1.711.9808.08 22:30
5970Bondarenko Serhii - Oleksandr Liushnia 1.831.8308.08 23:25
Nr.Įvykis12Laikas
14374May Ivan - Kohut Bohdan 2.071.6508.08 07:50
14290Levadniy Aleksandr - Krutko Aleksey 2.551.4308.08 07:55
7449Telnoy Nikolay - Gogenko Sergiy 1.323.0008.08 08:25
14384Molochko Anton - Belskyi Oleksandr 2.561.4308.08 08:30
27820Matcyk Andrey - Kurotich Anatoliy 2.131.6108.08 08:45
28Plishilo Volodymyr - Pesternykov Denys 1.961.7208.08 08:50
27968Herasymenko Andrii - Popov Mihail 2.321.5208.08 08:55
14295Didukh Viktor - Gorbanenko Alexey 2.151.6008.08 09:00
14375Teterya Yuriy - Tkachenko Oleksandr 1.273.3108.08 09:05
14260Volynets Oleg - Solovyov Ihor 1.642.0708.08 09:15
27821Michalus Alexander - Naumchuk Maxim 1.293.2008.08 09:20
32532Kravets Yaroslav - Zholubak Roman 1.502.3608.08 09:25
29432Vakulenko Denis - Kryvorotko Yevhen 1.711.9808.08 09:30
14291May Ivan - Gogenko Sergiy 2.151.6008.08 09:35
14385Levadniy Aleksandr - Belskyi Oleksandr 1.392.6908.08 09:40
27827Baklykov Valerii - Kurotich Anatoliy 2.701.3908.08 09:55
32530Gordiy Andrey - Pesternykov Denys 2.071.6408.08 10:00
1526Gorbanenko Alexey - Kohut Bohdan 1.612.1408.08 10:10
14370Tkachenko Oleksandr - Krutko Aleksey 1.602.1508.08 10:15
3305Synytsia Andrii - Volynets Oleg 1.831.8308.08 10:25
27828Matcyk Andrey - Michalus Alexander 3.201.2908.08 10:30
237Plishilo Volodymyr - Kravets Yaroslav 1.572.2108.08 10:35
29500Herasymenko Andrii - Kryvorotko Yevhen 2.691.3908.08 10:40
7533Telnoy Nikolay - Didukh Viktor 1.482.4208.08 10:45
14378Molochko Anton - Teterya Yuriy 1.572.2108.08 10:50
14261Karebin Gennady - Solovyov Ihor 1.642.0708.08 11:00
26201Baklykov Valerii - Naumchuk Maxim 1.831.8308.08 11:05
32519Gordiy Andrey - Zholubak Roman 1.392.7008.08 11:10
1501Pirvelli Rodion - Popov Mihail 1.352.8808.08 11:15
14292Levadniy Aleksandr - Tkachenko Oleksandr 1.791.8808.08 11:25
8344Michalus Alexander - Kurotich Anatoliy 2.071.6408.08 11:40
32520Kravets Yaroslav - Pesternykov Denys 2.701.3908.08 11:45
18Vakulenko Denis - Kuzyo Levko 1.711.9708.08 11:50
14386Didukh Viktor - Gogenko Sergiy 1.392.6908.08 11:55
14371Teterya Yuriy - Belskyi Oleksandr 1.831.8408.08 12:00
2032Karebin Gennady - Volynets Oleg 1.831.8308.08 12:10
9847Baklykov Valerii - Michalus Alexander 4.351.1608.08 12:15
19Gordiy Andrey - Kravets Yaroslav 1.482.4308.08 12:20
1153Herasymenko Andrii - Pirvelli Rodion 2.561.4308.08 12:25
7458Telnoy Nikolay - Kohut Bohdan 2.151.6008.08 12:30
14381Molochko Anton - Krutko Aleksey 1.831.8408.08 12:35
2033Synytsia Andrii - Solovyov Ihor 1.791.8908.08 12:45
26202Matcyk Andrey - Naumchuk Maxim 1.432.5708.08 12:50
253Plishilo Volodymyr - Zholubak Roman 1.572.2108.08 12:55
2232Kuzyo Levko - Kryvorotko Yevhen 2.691.3908.08 13:00
14140May Ivan - Didukh Viktor 1.213.7908.08 13:05
14382Levadniy Aleksandr - Teterya Yuriy 2.211.5708.08 13:10
1855Karebin Gennady - Synytsia Andrii 2.071.6408.08 13:20
26200Baklykov Valerii - Matcyk Andrey 3.281.2708.08 13:25
172Gordiy Andrey - Plishilo Volodymyr 2.161.5908.08 13:30
27969Vakulenko Denis - Popov Mihail 1.273.3108.08 13:35
14293Molochko Anton - Tkachenko Oleksandr 1.602.1508.08 13:45
4226Naumchuk Maxim - Kurotich Anatoliy 2.701.3908.08 14:00
245Zholubak Roman - Pesternykov Denys 2.211.5708.08 14:05
6Herasymenko Andrii - Kuzyo Levko 2.071.6408.08 14:10
14372Gogenko Sergiy - Kohut Bohdan 2.061.6508.08 14:15
14144Belskyi Oleksandr - Krutko Aleksey 1.652.0608.08 14:20
1509Vakulenko Denis - Pirvelli Rodion 2.421.4808.08 14:45
7464May Ivan - Telnoy Nikolay 1.572.2108.08 14:50
14383Levadniy Aleksandr - Molochko Anton 2.311.5208.08 14:55
6055Kryvorotko Yevhen - Popov Mihail 1.522.3108.08 15:20
14294Didukh Viktor - Kohut Bohdan 2.691.3908.08 15:25
14373Teterya Yuriy - Krutko Aleksey 2.211.5708.08 15:30
3304Herasymenko Andrii - Vakulenko Denis 1.562.2308.08 15:55
14149Tkachenko Oleksandr - Belskyi Oleksandr 1.831.8408.08 16:05
467Kuzyo Levko - Popov Mihail 1.831.8308.08 16:30
1476Pirvelli Rodion - Kryvorotko Yevhen 1.981.7108.08 17:05
Nr.Įvykis12Laikas
18975Mudrak Tetyana - Tiutiunyk Iryna 1.512.3308.08 08:10
1982Kovtun Nadiia - Sydorko Anzhela 1.313.0808.08 08:40
30040Zharkova Karina - Konovalova Nataliia 2.871.3508.08 09:10
796Severina Yevgeniya - Gordinskaya Anastasia 1.562.2208.08 09:25
14163Mudrak Tetyana - Sydorko Anzhela 1.562.2308.08 09:40
1926Stefanyuk Alina - Lapa Anna 1.831.8408.08 09:55
30041Konovalova Nataliia - Tiutiunyk Iryna 1.971.7208.08 10:10
2223Kovtun Nadiia - Zharkova Karina 1.851.8208.08 10:40
1948Lapa Anna - Trigub Julia 1.831.8408.08 10:55
30042Mudrak Tetyana - Konovalova Nataliia 1.642.0808.08 11:10
1950Severina Yevgeniya - Stefanyuk Alina 1.831.8408.08 11:25
14162Zharkova Karina - Sydorko Anzhela 1.562.2308.08 11:40
1707Kovtun Nadiia - Tiutiunyk Iryna 1.592.1608.08 12:10
1972Stefanyuk Alina - Gordinskaya Anastasia 1.482.4208.08 12:25
30030Mudrak Tetyana - Zharkova Karina 1.592.1608.08 12:40
2062Severina Yevgeniya - Trigub Julia 2.221.5608.08 12:55
2060Kovtun Nadiia - Konovalova Nataliia 1.512.3308.08 13:10
29840Sydorko Anzhela - Tiutiunyk Iryna 1.821.8508.08 13:40
5962Severina Yevgeniya - Lapa Anna 1.831.8408.08 13:55
2226Mudrak Tetyana - Kovtun Nadiia 2.081.6408.08 14:10
5964Gordinskaya Anastasia - Trigub Julia 4.811.1308.08 14:25
30044Zharkova Karina - Tiutiunyk Iryna 4.411.1608.08 14:40
30019Konovalova Nataliia - Sydorko Anzhela 2.051.6608.08 15:10
5965Stefanyuk Alina - Trigub Julia 4.051.1908.08 15:25
1818Andreeva Lilia - Ostrovska Nataliia 1.482.4208.08 15:40
5966Lapa Anna - Gordinskaya Anastasia 1.283.2308.08 15:55
2122Hassan Anzhela - Dubrova Alisa 3.821.2108.08 16:10
1688Tyslyna Anastasiia - Somova Kateryna 1.313.0808.08 16:40
1999Andreeva Lilia - Dubrova Alisa 1.562.2208.08 17:10
2224Somova Kateryna - Ostrovska Nataliia 2.161.5908.08 17:40
1712Hassan Anzhela - Tyslyna Anastasiia 1.642.0808.08 18:10
2061Andreeva Lilia - Somova Kateryna 2.901.3408.08 18:40
2228Tyslyna Anastasiia - Dubrova Alisa 1.313.0808.08 19:10
1944Hassan Anzhela - Ostrovska Nataliia 2.081.6408.08 19:40
2131Andreeva Lilia - Tyslyna Anastasiia 1.432.5708.08 20:10
1703Hassan Anzhela - Somova Kateryna 2.231.5608.08 20:40
2057Dubrova Alisa - Ostrovska Nataliia 2.421.4808.08 21:10
2225Andreeva Lilia - Hassan Anzhela 1.562.2308.08 21:40
1790Tyslyna Anastasiia - Ostrovska Nataliia 1.831.8308.08 22:10
2085Somova Kateryna - Dubrova Alisa 2.081.6408.08 22:40