Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
Futbolas
Nr.Įvykis1X2Laikas
290Turkey - Iceland1.923.544.0614.11 19:00
61England - Montenegro1.0712.4332.1514.11 21:45
171Czech Republic - Kosovo1.654.005.1714.11 21:45
276Serbia - Luxembourg1.119.0623.4314.11 21:45
354Portugal - Lithuania1.0515.1136.1014.11 21:45
4281France - Moldova1.0124.3848.4114.11 21:45
407Albania - Andorra1.109.5227.3314.11 21:45
126Finland - Liechtenstein1.0319.0137.3115.11 19:00
78Armenia - Greece2.843.112.6515.11 19:00
13250Switzerland - Georgia1.177.4817.0515.11 21:45
13253Denmark - Gibraltar1.0123.8752.3815.11 21:45
13390Spain - Malta1.0123.7253.9515.11 21:45
13256Romania - Sweden2.843.162.6215.11 21:45
13385Norway - Faroe Islands1.1010.0724.4215.11 21:45
13392Bosnia and Herzegovina - Italy3.353.432.1715.11 21:45
92910Cyprus - Scotland3.553.252.1716.11 16:00
642Azerbaijan - Wales6.054.221.5416.11 19:00
669Slovenia - Latvia1.089.9537.9716.11 19:00
3644San Marino - Kazakhstan21.6210.601.1016.11 19:00
681Russia - Belgium3.693.552.0116.11 19:00
1700Northern Ireland - Netherlands6.924.621.4516.11 21:45
8187Germany - Belarus1.0416.1636.7116.11 21:45
8194Croatia - Slovakia1.544.325.9216.11 21:45
29841Israel - Poland3.343.552.1316.11 21:45
15457Austria - Macedonia1.484.616.3916.11 21:45
121008Serbia - Ukraine2.213.513.2017.11 16:00
121077Luxembourg - Portugal47.3510.441.0717.11 16:00
3208Bulgaria - Czech Republic4.273.801.8117.11 19:00
272Kosovo - England4.933.901.6917.11 19:00
29184Moldova - Iceland8.344.881.3817.11 21:45
29199Andorra - Turkey30.007.681.1317.11 21:45
29190Albania - France10.445.271.3117.11 21:45
5615Ireland - Denmark3.603.162.2018.11 21:45
9328Spain - Romania1.177.3716.9518.11 21:45
9521Malta - Norway33.7512.451.0618.11 21:45
9599Liechtenstein - Bosnia and Herzegovina27.6910.581.0918.11 21:45
9601Italy - Armenia1.197.3013.2418.11 21:45
9747Greece - Finland2.523.123.0118.11 21:45
8240Germany - Northern Ireland1.177.4616.1719.11 21:45
8321Wales - Hungary1.983.403.9919.11 21:45
8300Slovakia - Azerbaijan1.265.9011.9119.11 21:45
8344Poland - Slovenia1.514.496.1419.11 21:45
9744Latvia - Austria17.807.311.1719.11 21:45
9731Macedonia - Israel2.503.492.7419.11 21:45
9765San Marino - Russia61.3622.181.0119.11 21:45
9810Scotland - Kazakhstan1.564.096.0919.11 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
111955Lens - Auxerre1.923.154.1521.10 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
57969Modena - Unione Sportiva Fermana2.013.233.5221.10 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
73528Bahia - Ceara1.693.295.1522.10 01:30
3254Botafogo RJ - CSA AL1.683.295.2622.10 02:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
18272Panathinaikos - Larissa1.633.336.4727.10 15:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
7052Viking - Ranheim1.823.523.9130.10 21:00
6994Odd BK - Haugesund1.863.383.8831.10 21:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
20322Mamelodi Sundowns - Highlands Park1.473.796.8323.10 20:30
20333Supersport United - Black Leopards1.733.175.1125.10 21:00
20834Cape Town City FC - Maritzburg United2.222.773.6025.10 21:00
20336Lamontville Golden Arrows FC - Polokwane City2.392.863.1126.10 16:30
20325Vasco da Gama - Orlando Pirates3.822.952.0526.10 16:30
20328Highlands Park - Chippa United2.482.823.0226.10 21:15
20839Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs1.723.215.0327.10 15:30
20523Baroka FC - AmaZulu2.512.822.9727.10 15:30
39985Highlands Park - Orlando Pirates3.592.912.1429.10 19:30
30044Bloemfontein Celtic - Supersport United2.912.682.6830.10 19:30
5034Supersport United - Lamontville Golden Arrows FC2.013.173.6205.11 19:30
5040Bloemfontein Celtic - Highlands Park2.452.773.1205.11 19:30
5044Orlando Pirates - Maritzburg United1.823.124.5405.11 19:30
5047Chippa United - Kaizer Chiefs2.912.682.6805.11 19:30
315AmaZulu - Vasco da Gama2.162.783.7506.11 19:30
393Baroka FC - Mamelodi Sundowns5.193.151.7306.11 19:30
722Cape Town City FC - Polokwane City2.062.913.8506.11 19:30
142Maritzburg United - Bloemfontein Celtic2.252.673.6908.11 20:00
239Bidvest Wist - Supersport United2.062.993.7008.11 20:00
68265Vasco da Gama - Highlands Park2.372.913.0809.11 15:30
68268Kaizer Chiefs - Orlando Pirates2.912.682.6809.11 15:30
68271Black Leopards - Cape Town City FC3.272.922.2609.11 15:30
32550Polokwane City - Baroka FC2.052.774.1409.11 19:30
50693AmaZulu - Chippa United2.342.873.1709.11 20:15
101138Lamontville Golden Arrows FC - Mamelodi Sundowns4.263.141.8710.11 15:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
26734Dynamo Kiev - Karpaty Lviv1.108.2327.8327.10 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
5620Deportivo Santani - Deportivo Capiata2.053.343.3022.10 01:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
96399Hibernians - Hamrun Spartans2.143.383.0621.10 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
119Tecnico Universitario - Mushuc Runa2.083.563.0522.10 03:15
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
44240Amur Khabarovsk - HC Dinamo Moscow 3.123.732.0821.10 12:00
9018HC Red Star Kunlun - HC Sochi 2.263.792.7521.10 14:30
44428Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan 2.823.872.1921.10 17:00
44354Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Chelabinsk 1.803.983.8221.10 19:30
44751CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 1.236.659.2821.10 19:30
18599Sibir Novosibirsk - HC Vityaz 2.353.682.6822.10 15:30
61809Salavat Julaev - Avangard Omsk 2.583.772.4022.10 17:00
62358Jokerit Helsinki - Spartak Moscow 1.854.023.5622.10 18:30
62667Dinamo Minsk - Barys Nur-Sultan 2.744.032.1922.10 19:10
63144SKA St. Petersburg - Neftehimik Niznekamsk 1.266.398.3222.10 19:30
51541Amur Khabarovsk - HC Sochi 2.333.622.7523.10 12:00
52104Admiral Vladivostok - HC Dinamo Moscow 3.243.871.9923.10 12:30
52957Metallurg Magnitogorsk - AK Bars Kazan 2.733.942.2223.10 17:00
52993Dinamo Riga - Traktor Chelabinsk 2.803.682.2723.10 19:30
66131Salavat Julaev - HC Vityaz 1.943.843.4024.10 17:00
66292Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow 2.073.913.0224.10 19:00
66204Severstal Cherepovec - Neftehimik Niznekamsk 2.153.852.9024.10 19:00
66846Lokomotiv Jaroslavl - Barys Nur-Sultan 2.253.742.8024.10 19:30
66945CSKA Moscow - Jokerit Helsinki 1.395.066.6224.10 19:30
20390Admiral Vladivostok - HC Sochi 2.523.602.5325.10 12:30
67153Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 2.203.832.8225.10 17:00
67054Avangard Omsk - HC Red Star Kunlun 1.415.006.2225.10 19:30
67294Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1.854.123.4925.10 19:30
674Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk 1.603.985.1226.10 15:00
13400Severstal Cherepovec - Jokerit Helsinki 4.254.241.6726.10 17:00
67820Lokomotiv Jaroslavl - SKA St. Petersburg 4.174.201.6926.10 17:30
67677AK Bars Kazan - Barys Nur-Sultan 1.574.504.7226.10 17:30
43914Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 2.543.602.5127.10 12:30
67949Avangard Omsk - CSKA Moscow 3.463.911.9027.10 16:00
68099HC Vityaz - HC Red Star Kunlun 1.664.044.5227.10 16:00
68029Spartak Moscow - Dinamo Riga 1.724.104.0727.10 16:00
68100Dinamo Minsk - Salavat Julaev 3.404.101.8827.10 16:10
3133Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg 5.364.581.5028.10 18:00
2671AK Bars Kazan - Amur Khabarovsk 1.404.886.6628.10 18:00
2544Neftehimik Niznekamsk - Admiral Vladivostok 2.113.643.1028.10 18:00
68467Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.483.542.6029.10 14:30
69092Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk 2.463.662.5729.10 15:30
69093Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl 2.273.772.7429.10 18:00
69101HC Sochi - Salavat Julaev 2.563.732.4329.10 18:30
69100Spartak Moscow - Jokerit Helsinki 2.793.872.2129.10 18:30
70122HC Dinamo Moscow - Avangard Omsk 2.463.852.4729.10 18:30
70132Dinamo Riga - HC Red Star Kunlun 2.493.742.5029.10 19:30
70131Traktor Chelabinsk - Dinamo Minsk 2.063.653.2230.10 16:00
1020Neftehimik Niznekamsk - Amur Khabarovsk 2.193.652.9530.10 18:00
844AK Bars Kazan - Admiral Vladivostok 1.404.806.8730.10 18:30
13736HC Vityaz - SKA St. Petersburg 3.383.861.9430.10 18:30
32862Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 7.234.801.3831.10 14:30
33785Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg 2.313.822.6731.10 15:30
70894Torpedo Nizhny Novgorod - HC Red Star Kunlun 1.664.174.3731.10 18:00
77351Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl 1.884.023.4731.10 18:30
72616HC Dinamo Moscow - Salavat Julaev 2.233.772.8031.10 18:30
72617Spartak Moscow - Severstal Cherepovec 1.574.354.9431.10 18:30
77928HC Sochi - Dinamo Riga 1.763.984.0001.11 12:00
77876Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Minsk 1.694.194.1901.11 12:00
32782Avangard Omsk - Amur Khabarovsk 1.444.716.2001.11 18:30
78029Jokerit Helsinki - Torpedo Nizhny Novgorod 1.644.394.3302.11 12:00
42280Barys Nur-Sultan - CSKA Moscow 4.994.471.5502.11 12:00
43955SKA St. Petersburg - Lokomotiv Jaroslavl 1.404.846.7802.11 12:00
78123Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan 3.203.882.0002.11 12:00
78224HC Vityaz - Severstal Cherepovec 1.644.074.7002.11 16:00
78356Spartak Moscow - Admiral Vladivostok 1.693.974.4302.11 16:00
10648Traktor Chelabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.823.702.2403.11 12:00
78869HC Sochi - HC Red Star Kunlun 2.183.822.8603.11 12:00
78560Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1.903.743.6403.11 12:00
78472Salavat Julaev - Dinamo Minsk 1.524.455.3603.11 13:30
78918SKA St. Petersburg - Dinamo Riga 1.255.7410.1103.11 16:00
3643Avangard Omsk - HC Dinamo Moscow 1.933.993.3303.11 16:00
79168Neftehimik Niznekamsk - CSKA Moscow 7.284.681.3904.11 12:00
79331Severstal Cherepovec - AK Bars Kazan 4.614.251.6204.11 16:00
79217Lokomotiv Jaroslavl - Admiral Vladivostok 1.444.466.5304.11 16:00
79044HC Vityaz - Torpedo Nizhny Novgorod 2.153.862.9004.11 16:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
102585Vimmerby HC - Troja-Ljungby2.964.591.9121.10 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
8386Manglerud Star - Storhamar9.437.991.1822.10 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
11490Liwest Linz - EC Graz 99ers2.204.142.6122.10 20:15
Krepšinis
Nr.Įvykis12Laikas
8100BC Nokia - Salon Vilpas2.351.5321.10 18:30
Nr.Įvykis12Laikas
44117Nassjo - Boras Basket2.701.4321.10 20:04
Tenisas
Nr.Įvykis12Laikas
320Bhatia Riya - Kolar Nastja 2.061.6321.10 12:00
Nr.Įvykis12Laikas
17853Lansere Sofya - Hogenkamp Richel2.471.4421.10 14:30
E-Sports
Nr.Įvykis12Laikas
21963Astralis - M1X 1.048.6821.10 18:00
21954Virtus Pro - Faze Clan 3.771.2321.10 18:00
21964North - BIG 1.732.0021.10 21:00
21957Team Heretics - Tricked esport 2.531.4621.10 21:00
Nr.Įvykis12Laikas
42075Dark - ShowTime1.204.2124.10 06:00
42080Soo - Special1.512.4424.10 07:30
42083Maru - Time1.125.5825.10 06:00
42081Stats - Serral2.811.4025.10 07:30
42078Classic - HeroMarine1.184.4626.10 06:00
35102Hero (92) - Reynor3.221.3226.10 07:30
42082Trap - Elazer1.452.6427.10 05:00
42079Rogue - Neeb1.333.1427.10 06:30
Beisbolas
Nr.Įvykis12Laikas
6983Houston Astros - Washington Nationals1.462.7323.10 03:08
Grindų riedulys
Mišrūs kovos menai
Nr.Įvykis12Laikas
69984Mir Frank - Roy Nelson2.031.7326.10 01:45
Nr.Įvykis12Laikas
59661Macdonald Rory - Lima Douglas2.451.5127.10 01:45