Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
Futbolas
Nr.Įvykis1X2Laikas
61028Kingstonian - Woking5.024.021.5615.12 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
23460Hellas Verona - Torino 2.753.132.7315.12 13:30
23367AC Milan - Sassuolo 1.554.445.6015.12 16:00
23418Bologna - Atalanta 3.423.802.0215.12 16:00
23481Juventus - Udinese 1.226.3613.9215.12 16:00
23406AS Roma - Spal 1.315.389.9115.12 19:00
23523Fiorentina - Inter Milan 3.653.472.0515.12 21:45
23351Cagliari - Lazio 3.994.021.8216.12 21:45
19195Sampdoria - Juventus 5.564.081.6018.12 19:55
23526Brescia - Sassuolo 2.423.542.8218.12 21:45
19740Fiorentina - AS Roma 2.713.452.5620.12 21:45
19443Udinese - Cagliari 2.483.352.8721.12 16:00
19520Inter Milan - Genoa 1.285.7310.7821.12 19:00
19045Torino - Spal 1.723.675.1221.12 21:45
19127Atalanta - AC Milan 1.943.683.7922.12 13:30
18938Parma - Brescia 2.093.433.5722.12 16:00
19603Lecce - Bologna 3.033.582.2722.12 16:00
19673Sassuolo - Napoli 5.074.391.6022.12 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
22153Juventus - Lazio1.843.284.1222.12 18:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
14437UD Beniganim - Elche B5.864.311.4515.12 12:00
9346SD Deusto - CD Aurrera De Vitoria4.363.411.7615.12 12:15
14962CD Acero - Hercules CF B2.453.422.5715.12 12:30
37938AD Alcorcon B - RSD Alcala1.823.434.0215.12 12:30
37943AD Parla - Trival Valderas3.583.461.9215.12 12:30
9347Granollers - Peralada CF1.633.854.5815.12 13:00
9349CE Europa - CE Manresa1.564.084.8715.12 13:00
40902CD Cuarte - Sarinena1.853.314.0515.12 13:00
9341Condal Club - CD Mosconia2.243.173.0415.12 13:00
4943CD Colunga - Real Aviles1.295.128.2115.12 13:00
9338Navarro CF - Union Ceares2.583.142.6015.12 13:00
9340CD Covadonga - Siero1.305.108.1315.12 13:00
9339SD Lenense - CD Praviano2.193.343.0015.12 13:00
7289SD Gernika - CD Santurtzi2.433.072.8315.12 13:00
9343CD Ariznabarra - SD Beasain2.623.052.6315.12 13:00
9348Sant Andreu - FC Vilafranca1.943.403.5515.12 13:00
20786Paterna CF - Olimpic Xativa2.303.202.9215.12 13:00
20789Recambios Colon CD - CF Intercity3.513.761.8615.12 13:00
2055CD Mostoles - Carabanchel2.033.343.3415.12 13:00
37948Atletico De Pinto - Villaverde Boetticher1.693.604.5515.12 13:00
3286Pozuelo Alarcon - Dav Santa Ana2.553.272.5515.12 13:00
2175Almeria B - CD El Ejido 20121.813.553.9015.12 13:00
44579Velez - Atl Mancha Real2.023.523.2115.12 13:00
44578CD Huetor Vega - Club Polideportivo Almeria1.564.005.0715.12 13:00
11712CD Gerena - Cordoba B1.833.344.1315.12 13:00
5708Rota CD - Conil FC1.853.363.9615.12 13:00
9357Ibiza San Rafel - CF Soller1.683.584.6215.12 13:00
9350Muleno CF - Mazarron CF2.373.332.7215.12 13:00
9354UD Montijo - Cacereno3.603.661.8615.12 13:00
9351CF Trujillo - Villanovense2.373.512.6115.12 13:00
9352UP Plasencia - CP Moralo2.533.162.6415.12 13:00
9353Arroyo - Olivenza1.554.104.9915.12 13:00
9369CD Varea - Alfaro CD1.603.715.1215.12 13:00
20784UE Sants - UE Castelldefels2.463.612.4615.12 13:15
2951UE Figueres - Pobla de Mafumet CF2.433.262.6815.12 13:30
9360UD Collerense - SD Formentera5.573.921.5315.12 13:30
22030Estrella Grana El Palmar CF - Ciudad De Murcia2.003.473.3315.12 13:30
9344Club San Ignacio - Club Deportivo Basconia2.253.143.0615.12 13:45
17736CD Buzanada - UD Gran Tarajal4.963.741.6115.12 14:00
27548CD Marino - Lanzarote1.434.246.4915.12 14:00
18246UD Villa Santa Brigida - UD Ibarra2.433.432.5815.12 14:00
40906Calamocha - UD Fraga2.203.522.8515.12 16:30
1987CD Cayon - Rayo Cantabria3.443.641.9115.12 16:30
40916SD Borja - CD Binefar2.313.242.8715.12 17:00
12530CD Tuilla - CD Vallobin1.364.647.2315.12 17:00
53992CD Llosetense - Santa Catalina Atletico2.133.383.0815.12 17:00
45256CP Calasancio - CA Vianes2.453.022.8515.12 17:00
45173Casalarreina CF - Naxara CD2.283.352.8315.12 17:00
40911AD Almudevar - Barbastro2.663.212.4915.12 17:00
37843CD Torrijos - Guadalajara2.723.452.3115.12 17:00
40929CDJ Tamarite - Villanueva CF2.353.432.6815.12 17:00
34138CD Plus Ultra - Los Garres3.053.402.1315.12 17:15
9355ED Churra - Deportiva Minera2.133.423.0515.12 17:15
40932CD Valdefierro - Utebo2.213.312.9815.12 17:30
10448Arosa SC - CD Barco2.503.432.5015.12 17:30
14053SD Textil Escudo - SD Atletico Albericia2.033.343.3515.12 17:30
27298Tolosa CF - SD Balmaseda FC2.563.102.6515.12 17:30
38071Navalcarnero - El Alamo1.513.955.7015.12 17:30
14248CD San Fernando de Henares - AD Torrejon CF2.153.353.0615.12 17:30
34092Cda Aguilas - Ucam Murcia II2.563.222.5715.12 17:30
26038Racing Valverdeno - CD Coria3.133.512.0615.12 17:30
37846CD Madridejos - Calvo Sotelo Puertollano3.573.811.8315.12 17:30
10518CD Choco - Alondras CF1.943.423.5315.12 18:00
2712Scd Durango - Sestao River2.593.152.5915.12 18:00
29212CD Lagun Onak - Urduliz FT2.023.013.8215.12 18:00
16912Terrassa - San Cristobal CP1.206.1010.9115.12 18:00
35064Alcoyano - UD Alzira1.563.865.3015.12 18:00
58085Atletico Saguntino - Silla CF1.404.267.1415.12 18:00
41134Novelda - Villarreal C3.013.662.0615.12 18:00
4544Real Avila CF - Salamanca CF Uds B1.265.588.4915.12 18:00
5363San Roque - Xerez2.253.382.8615.12 18:00
5823Xerez FC Deportivo - CD Ciudad de Lucena1.923.183.9215.12 18:00
38906Lorca Deportiva CF - CF Castillo Huercal Overa1.265.269.6015.12 18:00
62647AD San Juan - CD Subiza1.643.684.7915.12 18:00
1859CA River Ebro - CD Berceo2.153.253.1615.12 18:00
36370Teruel - AD San Juan De Mozarrifar1.216.109.8415.12 18:00
10674La Roda - Almansa1.514.075.4315.12 18:00
34553CD Manhcego Ciudad Real - CD Villacanas1.943.233.7615.12 18:00
10882Almagro CF - La Solana2.553.272.5515.12 18:00
27539JD Somorrostro - Real Sociedad C1.883.333.8715.12 18:30
55726Sodupe UC - Pasaia KE2.243.232.9915.12 18:30
3017Vilamarxant CF - Crevillente Deportivo2.303.172.9515.12 18:30
45147Huetor Tajar - CF Malaga B2.663.592.3015.12 18:30
45150CD El Palo - Atletico De Porcuna CF1.404.746.0115.12 18:30
5727Los Barrios - CD Utrera2.043.373.3115.12 18:30
62632Real Murcia B - FC Cartagena II1.354.647.3315.12 18:30
15179SD Oyonesa - Club Deportivo Alberite1.404.746.0315.12 19:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
32250Republic of Korea - Chinese Taipei1.0214.9627.6915.12 09:15
Nr.Įvykis1X2Laikas
43754Gabala - Sabah2.143.173.2715.12 13:00
43753Sabayil - Zira3.373.322.0315.12 15:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
52393Will - Winterthur2.433.392.6015.12 15:30
52509Aarau - Chiasso1.614.024.5515.12 16:00
52482Vaduz - Kriens1.923.683.3715.12 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
4277Diosgyor VTK - Ferencvaros4.863.781.6115.12 19:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
84291CD Fas - Santa Tecla FC1.953.373.5615.12 23:00
84292Alianza FC - CD Sonsonate1.474.375.5316.12 01:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
47645Bengaluru - Mumbai City FC1.544.135.0015.12 16:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
56268Delfin SC - LDU Quito2.063.263.3615.12 22:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
2064Club Nacional - CA Penarol2.143.343.0815.12 22:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
82268Sliema Wanderers - Floriana4.813.921.5915.12 15:00
82265Hamrun Spartans - Valletta6.794.761.3615.12 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
12461Comunicaciones - Guastatoya 1.493.656.8315.12 04:00
12450Antigua GFC - Deportivo Sanarate 1.673.654.6015.12 19:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
82573Herediano - Alajuelense2.263.242.9516.12 00:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
17231Grbalj - Buducnost5.323.711.5815.12 14:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
32266Fiorentina Women FC - Inter Milan1.405.185.4115.12 13:30
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
5943Sweden - Czech Republic 2.544.192.2415.12 13:00
728Russia - Finland 1.674.433.9215.12 15:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
16698HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 2.283.812.7117.12 13:30
1389Salavat Julaev - Sibir Novosibirsk 1.484.555.7817.12 16:00
2Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 1.444.955.8117.12 16:00
1337Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk 1.664.274.2917.12 16:00
1131Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl 4.164.321.6717.12 18:10
3545SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovec 1.296.097.5517.12 18:30
4148Spartak Moscow - HC Vityaz 2.323.762.6817.12 18:30
2395HC Dinamo Moscow - Jokerit Helsinki 2.273.792.7417.12 18:30
3094Dinamo Riga - CSKA Moscow 6.445.321.3817.12 19:30
10383HC Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok 2.263.942.6818.12 13:30
3027Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Nur-Sultan 2.343.832.6318.12 18:00
34293Dinamo Minsk - HC Sochi 2.603.902.3318.12 18:10
34159Traktor Chelabinsk - Amur Khabarovsk 2.283.742.7419.12 16:00
34026Avtomobilist Yekaterinburg - Neftehimik Niznekamsk 1.664.294.2419.12 16:00
34520Jokerit Helsinki - Lokomotiv Jaroslavl 2.233.872.7519.12 18:30
34441AK Bars Kazan - Salavat Julaev 1.744.123.9519.12 18:30
8407HC Vityaz - Dinamo Riga 1.644.394.3219.12 18:30
32445HC Dinamo Moscow - Severstal Cherepovec 1.794.013.8119.12 18:30
34451Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.694.264.0819.12 18:30
8591SKA St. Petersburg - CSKA Moscow 2.493.722.5019.12 19:00
14064HC Vityaz - Barys Nur-Sultan 2.363.932.5520.12 18:30
12767Spartak Moscow - HC Sochi 1.844.053.5920.12 18:30
26711Admiral Vladivostok - Dinamo Minsk 2.013.743.2721.12 09:00
23026HC Red Star Kunlun - Torpedo Nizhny Novgorod 2.473.602.5921.12 09:00
28180Traktor Chelabinsk - Neftehimik Niznekamsk 2.403.672.6321.12 14:00
13332Jokerit Helsinki - Dinamo Riga 1.434.716.2521.12 16:00
50918Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Cherepovec 1.564.265.1521.12 16:00
26829Avangard Omsk - Salavat Julaev 1.923.703.6021.12 16:30
15700AK Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1.504.475.5121.12 16:30
48925HC Dinamo Moscow - HC Sochi 1.783.854.0122.12 16:00
57232SKA St. Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 1.763.904.0622.12 16:00
63816HC Vityaz - CSKA Moscow 4.794.061.6322.12 16:00
52672Spartak Moscow - Barys Nur-Sultan 2.223.632.9022.12 16:30
20286Admiral Vladivostok - Torpedo Nizhny Novgorod 2.453.652.5723.12 11:00
25990Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 1.933.813.4523.12 11:00
14794HC Red Star Kunlun - Avtomobilist Yekaterinburg 2.743.552.3723.12 13:30
50044Severstal Cherepovec - Traktor Chelabinsk 2.363.482.7923.12 18:00
54445Salavat Julaev - AK Bars Kazan 3.163.782.0423.12 20:30
48844CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 1.494.325.9424.12 18:30
46888Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2.503.682.5125.12 11:00
35735Admiral Vladivostok - Avtomobilist Yekaterinburg 2.773.542.3525.12 11:30
29925HC Red Star Kunlun - Dinamo Minsk 1.883.813.6225.12 13:30
45863Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 2.263.632.8425.12 14:30
37084Barys Nur-Sultan - SKA St. Petersburg 3.673.811.8725.12 15:30
44477Neftehimik Niznekamsk - AK Bars Kazan 3.653.871.8625.12 18:00
30678Severstal Cherepovec - HC Sochi 2.553.502.5525.12 18:00
43572Avangard Omsk - Traktor Chelabinsk 1.484.356.0225.12 18:30
37338CSKA Moscow - HC Dinamo Moscow 1.484.316.1025.12 18:30
31196Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 4.223.871.7426.12 17:00
43461Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki 2.353.632.7126.12 18:00
43365Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.983.532.2227.12 11:00
37440Sibir Novosibirsk - SKA St. Petersburg 3.963.971.7727.12 14:30
43278Barys Nur-Sultan - HC Dinamo Moscow 2.363.572.7327.12 15:30
33685Traktor Chelabinsk - Spartak Moscow 2.673.552.4227.12 16:00
42969Sibir Novosibirsk - HC Red Star Kunlun 1.963.713.4628.12 12:30
42636HC Sochi - Jokerit Helsinki 2.803.772.2428.12 16:00
42918Neftehimik Niznekamsk - Avangard Omsk 3.093.602.1328.12 16:00
47854CSKA Moscow - HC Vityaz 1.344.998.1328.12 16:00
38204AK Bars Kazan - Lokomotiv Jaroslavl 1.763.964.0028.12 16:00
35369Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga 1.564.315.0628.12 16:00
41836Admiral Vladivostok - Amur Khabarovsk 2.203.572.9829.12 09:00
47519Barys Nur-Sultan - Avtomobilist Yekaterinburg 2.423.552.6629.12 13:00
35481Metallurg Magnitogorsk - HC Dinamo Moscow 2.193.632.9629.12 14:00
42040HC Sochi - Spartak Moscow 2.513.622.5329.12 16:00
47271Severstal Cherepovec - SKA St. Petersburg 4.554.141.6429.12 16:30
47135Barys Nur-Sultan - HC Red Star Kunlun 1.743.874.2130.12 15:30
35597Traktor Chelabinsk - Avangard Omsk 4.333.841.7330.12 16:00
47035Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1.923.803.4930.12 18:10
42568Jokerit Helsinki - HC Vityaz 1.863.873.6530.12 18:30
47084CSKA Moscow - Lokomotiv Jaroslavl 1.484.416.0330.12 18:30
Krepšinis
Nr.Įvykis12Laikas
65856Zenit St Petersburg - Maccabi Tel-Aviv 2.621.5017.12 19:00
65905Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes Istanbul 2.621.5017.12 20:00
65907Panathinaikos AO - Fenerbahce Ulker 1.702.1617.12 21:00
65904Real Madrid - Emporio Armani Milano 1.214.4717.12 21:00
65906Valencia BC - CD Saski Baskonia 1.861.9517.12 22:00
65908FC Barcelona - ASVEL Lyon-Villeurbanne 1.069.0217.12 22:00
49360CSKA Moscow - Crvena Zvezda 1.145.8618.12 19:00
10416Alba Berlin - Bayern Munich 1.782.0518.12 21:00
44515Olympiakos Pireus - BC Khimki 1.712.1518.12 21:00
33545Fenerbahce Ulker - Zenit St Petersburg 1.087.9719.12 19:45
33568Maccabi Tel-Aviv - Panathinaikos AO 1.402.9619.12 21:05
65452Emporio Armani Milano - Valencia BC 1.194.8219.12 21:45
50053CD Saski Baskonia - Real Madrid 2.731.4619.12 22:00
75704BC Khimki - Zalgiris Kaunas 1.353.2620.12 19:00
75680Anadolu Efes Istanbul - CSKA Moscow 1.492.6220.12 19:30
75688Crvena Zvezda - Olympiakos Pireus 1.582.3920.12 20:00
75712Bayern Munich - FC Barcelona 2.761.4520.12 21:30
75696ASVEL Lyon-Villeurbanne - Alba Berlin 1.552.4720.12 21:45
19817CSKA Moscow - Emporio Armani Milano 1.462.7426.12 18:00
29317Anadolu Efes Istanbul - Maccabi Tel-Aviv 1.393.0126.12 19:30
26130Alba Berlin - CD Saski Baskonia 2.121.7326.12 21:00
28355Panathinaikos AO - Real Madrid 2.221.6726.12 21:00
29393ASVEL Lyon-Villeurbanne - BC Khimki 2.571.5126.12 21:45
11486Zenit St Petersburg - Crvena Zvezda 1.552.4827.12 19:00
12443Fenerbahce Ulker - Valencia BC 1.126.5227.12 19:45
10903Bayern Munich - Zalgiris Kaunas 1.612.3327.12 21:30
12453FC Barcelona - Olympiakos Pireus 1.116.7727.12 22:00
Nr.Įvykis12Laikas
2959Baketball Polabi - Sokol Prazsky1.0113.2615.12 18:00
Nr.Įvykis12Laikas
21202Peristeri - Panathinaikos AO7.231.0715.12 19:00
Nr.Įvykis12Laikas
54914Zalgiris Kaunas - Siauliai1.0112.3215.12 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
11977Kataja Joensuu - Kouvot Kouvola1.273.4215.12 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
71559PEAC Pecs - Aluinvent Miskolc3.541.2715.12 19:00
Tenisas
Nr.Įvykis12Laikas
16128Raducanu Emma - Bains Naiktha 1.701.9515.12 06:30
E-Sports
Nr.Įvykis12Laikas
48199OG - MiBR 1.951.7614.12 23:00
48195MiBR - OG 1.741.9815.12 00:00
48200OG - Furia Esports 1.642.1315.12 01:00
48201Furia Esports - OG 2.161.6215.12 02:00
48207Mousesports - Furia Esports 1.502.4115.12 03:00
48202Furia Esports - Mousesports 2.371.5215.12 04:00
Tinklinis
Nr.Įvykis12Laikas
42289Volei Zalau - Craiova1.263.4015.12 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
8509Kladno - Black Volley Beskydy1.057.7315.12 16:00
79436Pribram - Brno2.741.4016.12 20:20
Rankinis
Nr.Įvykis1X2Laikas
34013Falk Horten - Viking Tif1.3210.804.3115.12 19:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
74018HSC Suhr Aarau - St. Gallen1.538.653.2315.12 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
51359Oroshazi - Cyeb Budakalasz2.007.252.2615.12 19:00
51358Tatabanya - Dabas1.0619.9211.9615.12 19:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
71335Belenenses - Boavista FC1.0422.0313.9714.12 23:00
Amerikietiškasis futbolas
Nr.Įvykis12Laikas
13958Washington Redskins - Philadelphia Eagles3.271.3315.12 20:00
14892Green Bay Packers - Chicago Bears1.442.7215.12 20:00
13765Carolina Panthers - Seattle Seahawks2.981.3815.12 20:00
13141New York Giants - Miami Dolphins1.572.3515.12 20:00
13600Kansas City Chiefs - Denver Broncos1.194.5015.12 20:00
14167Detroit Lions - Tampa Bay Buccaneers2.881.4015.12 20:00
14119Tennessee Titans - Houston Texans1.632.2315.12 20:00
13807Cincinnati Bengals - New England Patriots4.981.1615.12 20:00
13642Arizona Cardinals - Cleveland Browns2.201.6515.12 23:05
13108Oakland Raiders - Jacksonville Jaguars1.333.2615.12 23:05
14465Los Angeles Chargers - Minnesota Vikings1.971.8115.12 23:05
13964San Francisco 49ers - Atlanta Falcons1.174.9115.12 23:25
13973Dallas Cowboys - Los Angeles Rams1.931.8415.12 23:25
14996Pittsburgh Steelers - Buffalo Bills1.871.9016.12 03:20
13324New Orleans Saints - Indianapolis Colts1.224.1517.12 03:15
3184Tampa Bay Buccaneers - Houston Texans1.901.8721.12 20:00
24203New England Patriots - Buffalo Bills1.323.2821.12 23:30
24232San Francisco 49ers - Los Angeles Rams1.373.0222.12 03:15
28323New York Jets - Pittsburgh Steelers2.271.6122.12 20:00
25222Miami Dolphins - Cincinnati Bengals1.772.0222.12 20:00
26144Indianapolis Colts - Carolina Panthers1.343.1622.12 20:00
28795Atlanta Falcons - Jacksonville Jaguars1.303.4722.12 20:00
25177Washington Redskins - New York Giants1.702.1122.12 20:00
4356Cleveland Browns - Baltimore Ravens3.421.3022.12 20:00
25124Tennessee Titans - New Orleans Saints1.931.8422.12 20:00
2287Denver Broncos - Detroit Lions1.392.9222.12 23:05
28757Los Angeles Chargers - Oakland Raiders1.353.1622.12 23:05
29917Seattle Seahawks - Arizona Cardinals1.194.5422.12 23:25
29924Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys1.931.8522.12 23:25
29971Chicago Bears - Kansas City Chiefs2.621.4723.12 03:20
29991Minnesota Vikings - Green Bay Packers1.442.7224.12 03:15
Kalnų slidinėjimas