Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
Futbolas
Nr.Įvykis1X2Laikas
31593Brescia - Napoli 5.674.341.5521.02 21:45
30642Bologna - Udinese 1.973.523.8822.02 16:00
31391Spal - Juventus 7.824.971.3922.02 19:00
31732Fiorentina - AC Milan 2.793.322.5622.02 21:45
31664Genoa - Lazio 4.783.891.7123.02 13:30
31049Hellas Verona - Cagliari 1.993.453.8923.02 16:00
31826Atalanta - Sassuolo 1.345.637.8423.02 16:00
30896Torino - Parma 2.193.413.3423.02 16:00
31462AS Roma - Lecce 1.355.577.7923.02 19:00
30788Inter Milan - Sampdoria 1.345.079.2623.02 21:45
22140Lazio - Bologna 1.474.486.8129.02 16:00
21820Udinese - Fiorentina 2.813.292.5629.02 19:00
22053Napoli - Torino 1.434.757.1229.02 21:45
22217AC Milan - Genoa 1.544.246.1101.03 13:30
17155Sassuolo - Brescia 1.674.074.8301.03 16:00
22460Parma - Spal 1.893.624.0901.03 16:00
1058Lecce - Atalanta 5.504.761.5201.03 16:00
22331Cagliari - AS Roma 3.723.811.9301.03 19:00
21984Juventus - Inter Milan 2.073.433.6301.03 21:45
21892Sampdoria - Hellas Verona 2.523.222.9302.03 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
33005Renate - US Pergolettese1.543.596.1422.02 16:00
33002Carrarese - Gozzano1.503.786.2222.02 16:00
21718Vecomp Verona - Rimini Calcio2.173.043.3322.02 16:00
21556Modena - Sudtirol2.893.022.4222.02 16:00
33024FC Rieti - Teramo4.043.281.8622.02 16:00
32998Monza Brianza - Arezzo1.543.556.2222.02 18:30
22546Unione Sportiva Fermana - Vis Pesaro 18982.013.153.6422.02 19:30
33012AC Siena - Albinoleffe2.452.902.9622.02 21:45
22544Fano Calcio - Imolese Calcio2.522.982.8022.02 21:45
33018Virtus Francavilla - Catanzaro2.522.922.8522.02 21:45
32981Pontedera - Alessandria 19122.043.173.5323.02 16:00
32992Juventus (U23) - Pianese1.973.223.6823.02 16:00
33009Olbia Calcio - AC Pistoiese2.932.922.4623.02 16:00
22538Ravenna - Triestina Calcio2.933.072.3623.02 16:00
22543Piacenza Calcio - Sambenedettese1.983.123.7923.02 16:00
22537Feralpisalo - Carpi2.873.002.4523.02 16:00
21575Cesena - Vicenza3.343.122.1323.02 16:00
33037Reggio Calabria - Paganese1.394.207.5023.02 16:00
33021Viterbo Calcio - Potenza SC2.522.982.8023.02 16:00
33048Catania - Ternana2.882.942.4823.02 16:00
33045AC Monopoli - Sicula Leonzio1.483.726.9423.02 16:00
22547Gubbio - Reggio Audace FC3.753.271.9323.02 16:00
33015SS Cavese - Bari4.223.301.8223.02 16:00
32984Giana Erminio - Como2.562.922.7923.02 18:30
32995Calcio Lecco - Pro Patria2.532.972.7923.02 18:30
22541Union Arzignanochiampo - Padova Calcio3.412.972.1723.02 18:30
33027Casertana - Vibonese Calcio2.173.073.2923.02 18:30
33033AZ Picerno - Bisceglie2.063.053.6023.02 18:30
33030Rende - Avellino3.102.972.3223.02 18:30
32989Pro Vercelli - Novara2.482.932.9024.02 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
1197CSA AL - Bahia3.463.132.0820.02 00:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
13174Boa EC - URT2.442.962.9320.02 01:00
11244Tombense - Cruzeiro3.923.491.8321.02 00:15
Nr.Įvykis1X2Laikas
61362Al Mokawloon - Al Masry 2.532.902.8619.02 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
3243Al Ahly Cairo - El Zamalek2.032.983.8324.02 19:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
35749AEK Athens - Panaitolikos 1.195.5414.6219.02 18:15
Nr.Įvykis1X2Laikas
50269Hafnarfjordur - Grotta 1.644.154.1419.02 21:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
26853Hapoel Katamon - Hapoel Um El Fahem 2.053.293.3619.02 19:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
42266Kilmarnock - Aberdeen2.823.032.4719.02 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
25989Yomraspor - Silivrispor2.953.082.3519.02 12:00
26214Anagold 24erzincanspor - Sile Yildizspor1.324.828.0019.02 12:00
25226Artvin Hopaspor - Serik Belediyespor2.183.163.1819.02 12:00
32521Agrispor - Ofspor1.933.413.6019.02 12:00
35660Fatsa Belediyespor - Erbaaspor2.243.113.1119.02 12:00
32707Elaziz Belediyespor - Derince Belediyespor3.253.172.1419.02 12:00
38611Pazarspor - Muglaspor2.133.243.1919.02 12:00
39688Diyarbakirspor - Batman Petrolspor1.603.874.8419.02 12:00
26092Yeni Aksarayspor - Erzin Belediyespor1.603.874.8219.02 12:30
27817Kizilcabolukspor - Sanliurfa Karakopru Belediye Spor2.433.072.8419.02 12:30
31311Sultanbeyli Belediyespor - Duzcespor2.183.083.2719.02 12:30
26764Catalca Spor - Tire 1922 Spor2.443.042.8519.02 12:30
32438Manisaspor - Ankara Adliyespor5.513.891.5319.02 12:30
28583Tokatspor - Yeni Orduspor Kulubu8.964.911.2919.02 12:30
36253Kocaelispor - Buyukcekmece Tepecikspor1.454.266.0419.02 12:30
36075Kasimpasa Erokspor - Kozan Belediyespor1.733.424.5419.02 12:30
36455Payas Belediye - Turgutluspor3.603.152.0219.02 12:30
34431Fethiyespor - Cizrespor1.983.183.7119.02 12:30
32718Tekirova Belediyespor - Karsiyaka4.223.651.7319.02 12:30
43034Bursa Niluferspor - Malatya Yesilyurt Belediyespor1.314.768.6019.02 12:30
46053Osmaniyespor 2011 - Golcukspor1.713.694.2919.02 12:30
45029Bayrampasa - Yeni Altindag Belediyespor1.783.344.3619.02 12:30
40539Modafen FK - Yimpas Yozgatspor2.263.093.0919.02 12:30
40059Somaspor - Nazilli Belediyespor2.033.303.3819.02 12:30
46618Darica Gligi - 1954 Kelkit Belediyespor2.123.113.3719.02 12:30
46433Nevsehir Belediye Spor - Halide Edip Adivarspor1.474.205.8619.02 12:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
64374Zanaco - Red Arrows 1.733.644.2319.02 15:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
18335Liverpool FC Montevideo - Plaza Colonia CD 1.843.493.8219.02 22:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
10253NA Hussein Dey - USM Bel Abbes3.713.271.9122.02 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
64325Bizertin - Esperance Tunis 5.703.491.5919.02 15:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
6612Churchill Brothers - Real Kashmir 2.303.083.0219.02 13:30
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
63780Traktor Chelabinsk - Admiral Vladivostok 2.063.982.9919.02 16:00
63784Severstal Cherepovec - HC Dinamo Moscow 4.194.411.6519.02 18:30
63852Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 1.415.086.1120.02 11:00
63856Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 1.824.123.5820.02 16:00
63855Spartak Moscow - AK Bars Kazan 3.033.932.0620.02 18:30
63853HC Sochi - HC Vityaz 2.203.812.8420.02 18:30
63854SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1.336.016.6020.02 18:30
3975Barys Nur-Sultan - Salavat Julaev 1.954.113.1921.02 15:30
17708Metallurg Magnitogorsk - Neftehimik Niznekamsk 1.934.053.2721.02 16:00
8765CSKA Moscow - Dinamo Minsk 1.119.0517.6921.02 18:30
14483Avangard Omsk - Jokerit Helsinki 2.004.013.1121.02 18:30
8794Admiral Vladivostok - Dinamo Riga 1.664.234.3022.02 09:00
3991Traktor Chelabinsk - Sibir Novosibirsk 2.793.802.2322.02 14:00
8771HC Sochi - Torpedo Nizhny Novgorod 2.523.962.3722.02 16:30
17709Severstal Cherepovec - HC Vityaz 2.833.922.1722.02 16:30
9157Amur Khabarovsk - Neftehimik Niznekamsk 2.293.972.6223.02 09:00
4386Metallurg Magnitogorsk - Salavat Julaev 2.143.922.8823.02 14:00
17710AK Bars Kazan - Dinamo Minsk 1.206.9410.6323.02 16:00
3965Jokerit Helsinki - SKA St. Petersburg 2.554.032.3323.02 16:00
4387Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavl 1.953.953.2823.02 16:30
8782HC Dinamo Moscow - Spartak Moscow 1.904.023.4023.02 16:30
17724Admiral Vladivostok - Barys Nur-Sultan 2.844.022.1324.02 09:00
17717Amur Khabarovsk - Neftehimik Niznekamsk 2.303.932.6324.02 09:00
17720HC Red Star Kunlun - Dinamo Riga 1.504.485.5924.02 11:30
17728Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 2.323.802.6625.02 14:30
17718Severstal Cherepovec - HC Sochi 2.953.922.1025.02 18:00
17722Torpedo Nizhny Novgorod - Jokerit Helsinki 2.424.072.4325.02 18:00
17725AK Bars Kazan - Salavat Julaev 1.584.314.9025.02 18:00
17723Dinamo Minsk - Lokomotiv Jaroslavl 5.114.741.5125.02 18:10
17727HC Dinamo Moscow - Traktor Chelabinsk 1.484.685.6125.02 18:30
17726HC Vityaz - Spartak Moscow 2.453.902.4625.02 18:30
17719CSKA Moscow - SKA St. Petersburg 1.774.023.9225.02 18:30
17729Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.953.963.2725.02 18:30
20714Amur Khabarovsk - Barys Nur-Sultan 2.393.982.5026.02 11:00
17815Admiral Vladivostok - Neftehimik Niznekamsk 2.734.012.2026.02 11:30
18660Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 1.664.304.2826.02 14:30
17813Traktor Chelabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2.873.772.1927.02 16:00
17814Dinamo Minsk - HC Dinamo Moscow 6.145.251.4027.02 18:10
20717HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl 2.673.962.2627.02 18:30
17818AK Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1.704.224.1027.02 18:30
19974CSKA Moscow - HC Sochi 1.236.2210.1327.02 18:30
Krepšinis
Nr.Įvykis12Laikas
46122Gimle BK - Fyllingen1.125.5419.02 21:00
Tenisas