Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
Futbolas
Nr.Įvykis1X2Laikas
295Borussia Dortmund - 1. FC Koln 1.296.128.9924.01 21:30
6150Freiburg - Paderborn 1.774.094.1625.01 16:30
7579FC Union Berlin - Augsburg 2.103.553.4225.01 16:30
8762Eintracht Frankfurt - RB Leipzig 4.024.221.7725.01 16:30
11247Borussia Monchengladbach - FSV Mainz 05 1.544.655.4325.01 16:30
11935Wolfsburg - Hertha Berlin 1.773.754.5825.01 16:30
125Bayern Munich - Schalke 04 1.187.7513.7525.01 19:30
57462Werder Bremen - Hoffenheim 2.373.702.7926.01 16:30
42Bayer Leverkusen - Dusseldorf Fortuna 1.415.026.9826.01 19:00
21366Hertha Berlin - Schalke 04 2.793.372.5331.01 21:30
62047Borussia Dortmund - FC Union Berlin 1.285.9610.1001.02 16:30
62050Dusseldorf Fortuna - Eintracht Frankfurt 3.273.722.1001.02 16:30
62053Augsburg - Werder Bremen 2.293.732.9001.02 16:30
62056Hoffenheim - Bayer Leverkusen 3.303.732.0901.02 16:30
62059FSV Mainz 05 - Bayern Munich 12.717.521.1901.02 16:30
60008RB Leipzig - Borussia Monchengladbach 1.544.515.5701.02 19:30
771061. FC Koln - Freiburg 2.123.583.3402.02 16:30
136Paderborn - Wolfsburg 4.114.061.7902.02 19:00
52544Eintracht Frankfurt - Augsburg 1.763.984.3207.02 21:30
52543Wolfsburg - Dusseldorf Fortuna 1.614.245.2008.02 16:30
52497Werder Bremen - FC Union Berlin 1.883.803.9208.02 16:30
52476Hertha Berlin - FSV Mainz 05 1.923.693.8808.02 16:30
52480Freiburg - Hoffenheim 2.563.582.6308.02 16:30
52479Schalke 04 - Paderborn 1.375.527.1308.02 16:30
6680Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 2.553.872.5108.02 19:30
13244Borussia Monchengladbach - 1. FC Koln 1.654.154.8909.02 16:30
52407Bayern Munich - RB Leipzig 1.564.814.9309.02 19:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
19082Brescia - AC Milan 4.723.901.7224.01 21:45
17353Spal - Bologna 2.973.402.3925.01 16:00
17754Fiorentina - Genoa 1.743.784.7125.01 19:00
10925Torino - Atalanta 4.654.081.7025.01 21:45
17634Inter Milan - Cagliari 1.345.278.7626.01 13:30
20608Sampdoria - Sassuolo 2.263.393.1926.01 16:00
8559Hellas Verona - Lecce 1.654.045.1226.01 16:00
21771Parma - Udinese 2.383.223.1326.01 16:00
18885AS Roma - Lazio 2.703.682.4526.01 19:00
17910Napoli - Juventus 3.423.642.0726.01 21:45
54991Bologna - Brescia 1.723.974.5801.02 16:00
55610Cagliari - Parma 2.163.503.3201.02 19:00
55140Sassuolo - AS Roma 4.113.941.8101.02 21:45
54838Juventus - Fiorentina 1.384.958.0702.02 13:30
54906AC Milan - Hellas Verona 1.603.866.0402.02 16:00
55569Lazio - Spal 1.265.9911.3802.02 16:00
54952Atalanta - Genoa 1.305.619.5302.02 16:00
55340Lecce - Torino 3.243.542.1802.02 19:00
55043Udinese - Inter Milan 5.813.971.6002.02 21:45
55087Sampdoria - Napoli 3.733.562.0003.02 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
40072Pro Patria - Juventus (U23)2.433.022.8825.01 16:00
40068AC Pistoiese - Carrarese2.772.982.5425.01 21:45
43937Carpi - Padova Calcio2.073.123.5025.01 21:45
29961Rende - Vibonese Calcio2.993.122.3025.01 21:45
40042Pro Vercelli - Monza Brianza6.123.801.5126.01 16:00
40033Novara - Pontedera2.423.122.8126.01 16:00
40027Alessandria 1912 - Olbia Calcio1.613.615.2626.01 16:00
40008AC Siena - Calcio Lecco1.713.404.7726.01 16:00
40050Arezzo - US Pergolettese2.013.163.6426.01 16:00
43955Union Arzignanochiampo - Sambenedettese2.862.962.4926.01 16:00
43952Unione Sportiva Fermana - Piacenza Calcio3.063.042.3026.01 16:00
43958Triestina Calcio - Cesena1.973.173.7426.01 16:00
43940Vis Pesaro 1898 - Ravenna2.193.063.2526.01 16:00
22714Virtus Francavilla - Paganese2.063.153.4826.01 16:00
29965Reggio Calabria - Bari2.483.042.7926.01 16:00
29968AC Monopoli - Ternana2.763.092.4726.01 16:00
29917Viterbo Calcio - Catania2.483.192.6826.01 16:00
40036Pianese - Albinoleffe2.863.032.4326.01 18:30
40065Como - Renate2.413.042.8826.01 18:30
40039Giana Erminio - Gozzano2.453.032.8326.01 18:30
43946Vecomp Verona - Feralpisalo2.423.152.7826.01 18:30
43964Rimini Calcio - Vicenza6.554.091.4426.01 18:30
43961Fano Calcio - Gubbio2.233.063.1726.01 18:30
43949Modena - Imolese Calcio1.763.304.5926.01 18:30
34807SS Cavese - Teramo2.422.972.9426.01 18:30
34794Potenza SC - Bisceglie1.533.735.9826.01 18:30
34311Avellino - AZ Picerno2.103.133.4026.01 18:30
34804FC Rieti - Casertana3.133.042.2626.01 18:30
34800Sicula Leonzio - Catanzaro2.973.022.3727.01 15:30
43943Reggio Audace FC - Sudtirol2.273.093.0727.01 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
25166Celta Vigo B - LAS Rozas2.033.453.2525.01 17:00
64825Arenas Club de Getxo - Osasuna B2.453.182.7225.01 17:00
64823Amorebieta - Tudelano1.923.313.7525.01 17:30
38938Llagostera - AE Prat1.703.494.6325.01 17:30
64824Leioa - Valladolid B2.413.242.7325.01 18:30
38939Lleida - Olot2.033.143.5725.01 19:00
65064Villarrubia CF - CD San Fernando2.833.032.4625.01 19:00
38944FC Barcelona B - SD Ejea1.663.445.0425.01 20:00
4527Melilla - CF International de Madrid2.463.252.6626.01 12:30
29347Getafe B - Marino Luanco2.433.312.6726.01 12:30
69672Granada B - CF Talavera de La Reina2.283.053.0926.01 12:30
27909Atletico Baleares - CF Rayo Majadahonda1.653.544.9526.01 13:00
37838Real Madrid Castilla - Pd Santa Eulalia1.833.204.3626.01 13:00
29350Sporting Gijon B - Pontevedra CF2.223.213.0626.01 13:00
27810UD Ibiza Eivissa - San Sebastian Reyes1.404.077.6226.01 13:00
31230Burgos - Club Haro Deportivo2.193.273.0526.01 13:00
71236Unionistas CF - Deportivo Alaves B2.353.092.9426.01 13:00
38935Valencia CF Mestalla - Sabadell2.843.192.3626.01 13:00
38929CD Ebro - Badalona2.033.063.7026.01 13:00
32023FC Andorra - Gimnastic Tarragona1.823.304.2426.01 13:00
54395Hercules - Levante B2.113.263.2226.01 13:00
70122Linense - Merida UD1.903.283.8826.01 13:00
27906Real Oviedo B - Las Palmas B2.203.123.1826.01 13:00
27903Racing de Ferrol - Coruxo2.283.113.0326.01 18:00
27900Atl Madrid B - Langreo1.404.396.7526.01 18:00
31006Real Union - CF Salmantino2.263.083.0826.01 18:00
70933CD Izarra - Barakaldo2.243.272.9626.01 18:00
31258Ath Bilbao B - Cultural Leonesa2.263.362.8626.01 18:00
71320Logrones - CD Calahorra1.743.494.3826.01 18:00
71387Guijuelo - Real Sociedad B2.733.212.4326.01 18:00
38926Orihuela CF - Villarreal B3.173.262.1426.01 18:00
38947CD Badajoz - Cadiz B1.753.284.6826.01 18:00
67651Real Murcia - Cordoba2.283.053.1026.01 18:00
67650Marbella - UCAM Murcia1.673.365.1526.01 18:00
70125Atletico Sanluqueno - CD Don Benito1.943.263.7526.01 18:30
69605Yeclano Deportivo - CF Algeciras1.693.504.7326.01 18:30
38930CD Castellon - CF La Nucia1.803.364.2226.01 19:00
38943Cornella - Espanyol B2.303.342.8226.01 19:00
69486Recreativo de Huelva - CP Villarrobledo1.803.344.2426.01 19:00
67652Sevilla B - Cartagena3.103.052.2826.01 19:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
349Al Arabi - Al Qadisiya6.214.891.3824.01 16:45
3940Yarmouk - Kazma SC3.773.851.7725.01 15:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
34983Taffs Well - Goytre Utd4.314.401.5924.01 21:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
10391CS Dock Sud - El Porvenir1.324.549.0024.01 22:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
2553Mosta FC - Birkirkara2.913.522.1624.01 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
35471Sporting Braga - Porto2.973.272.2325.01 21:45
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
27550Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 2.443.752.5524.01 18:00
27551Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2.453.952.4424.01 18:00
27553Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan 2.473.812.4825.01 13:30
27552Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan 2.723.792.2825.01 14:00
27556Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun 1.664.414.1525.01 16:00
27555Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk 1.644.254.4225.01 16:00
29660Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec 2.593.872.3525.01 16:10
27554HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl 2.813.772.2325.01 16:30
29809Dinamo Riga - Admiral Vladivostok 2.693.742.3225.01 17:00
30097Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk 1.604.444.5826.01 16:00
29934SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1.474.825.5026.01 16:00
29866Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 1.823.983.7226.01 16:00
30019CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 1.256.458.9126.01 16:00
35919Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan 2.103.902.9627.01 16:00
30292Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan 4.354.221.6627.01 16:00
34578Severstal Cherepovec - HC Vityaz 2.863.822.1827.01 18:00
35953HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl 2.893.892.1427.01 18:30
35840Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun 2.083.843.0427.01 18:30
35920Amur Khabarovsk - Salavat Julaev 2.943.902.1128.01 11:00
35842HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 1.914.053.3328.01 18:30
35954SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk 1.157.6713.8528.01 18:30
35947Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk 1.514.545.3228.01 18:30
35921Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 2.823.822.2128.01 19:30
35900Amur Khabarovsk - Salavat Julaev 2.943.902.1129.01 11:00
35948Admiral Vladivostok - CSKA Moscow 7.425.451.3329.01 11:30
35955HC Vityaz - AK Bars Kazan 3.593.991.8529.01 18:30
35914Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk 1.814.123.6330.01 15:30
35922Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 1.325.597.6330.01 16:00
34572Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki 2.454.022.4230.01 16:00
35949Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun 2.553.762.4230.01 16:00
35915Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 1.994.023.1530.01 18:00
35950HC Sochi - Severstal Cherepovec 1.764.113.8830.01 18:30
34573SKA St. Petersburg - Avangard Omsk 1.933.963.3530.01 18:30
35923HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga 1.305.658.0830.01 18:30
35925Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 7.285.291.3431.01 11:00
35916Admiral Vladivostok - Salavat Julaev 2.943.902.1131.01 11:30
34574Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 1.724.243.9701.02 12:30
35951Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk 2.533.822.4201.02 13:00
35917Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.293.792.7101.02 14:00
34575Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki 2.363.992.5301.02 16:00
35946HC Sochi - HC Vityaz 2.323.792.6701.02 16:00
35952Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec 1.564.614.7001.02 16:00
35942AK Bars Kazan - Dinamo Riga 1.265.969.1901.02 16:00
35918Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow 2.503.872.4301.02 16:00
34576Admiral Vladivostok - Salavat Julaev 3.003.932.0702.02 09:00
27231HC Red Star Kunlun - CSKA Moscow 8.665.561.2902.02 16:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
73885Frisk-Asker - HK Narvik1.306.586.2924.01 20:00
Krepšinis
Nr.Įvykis12Laikas
5982Cibona - Buducnost3.121.3325.01 19:00
6428Partizan - Zadar1.058.3425.01 21:00
Nr.Įvykis12Laikas
21486ASP Promitheas - Peristeri1.442.6512.02 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
30546KK Gorica - Vros Darda1.086.9724.01 19:00
Nr.Įvykis12Laikas
32921Tindastoll - Valur Reykjavik1.077.3224.01 20:30
32290IR Reykjavik - Thor AK Akureyri1.343.0624.01 20:30
32124Keflavik - Stjarnan1.692.0924.01 22:15
Nr.Įvykis12Laikas
74051NKE Csata - MTK Budapest1.125.7624.01 20:00
Tenisas