Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Dvigubas šansas
Futbolas
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
4285AZ Picerno - SS Cavese1.511.311.2922.01 15:30
2780Pianese - Pro Vercelli1.311.321.4822.01 16:00
4153Paganese - Viterbo Calcio1.381.291.4222.01 16:00
4293Catania - Avellino1.271.281.5922.01 16:00
3717Juventus (U23) - Novara1.331.301.4622.01 16:00
2721Gozzano - Alessandria 19121.491.301.3122.01 16:00
3840Renate - Giana Erminio1.101.182.2622.01 16:00
4227Casertana - Potenza SC1.431.301.3722.01 16:30
2713Albinoleffe - AC Pistoiese1.231.291.6322.01 17:00
44696Sudtirol - Vis Pesaro 18981.131.222.0022.01 17:00
2769Olbia Calcio - AC Siena1.551.291.2822.01 19:00
4213Teramo - Catanzaro1.391.311.4022.01 19:00
2740Calcio Lecco - Arezzo1.331.311.4622.01 19:30
3830US Pergolettese - Como1.511.321.2822.01 19:30
44882Ravenna - Unione Sportiva Fermana1.361.311.4322.01 19:30
44876Imolese Calcio - Rimini Calcio1.271.291.5622.01 19:30
44873Cesena - Carpi1.651.281.2322.01 19:30
4310Vibonese Calcio - AC Monopoli1.411.311.3822.01 19:30
4251Bisceglie - Rende1.271.291.5622.01 19:30
4392Reggio Calabria - Virtus Francavilla1.061.132.7122.01 21:45
2788Carrarese - Pontedera1.291.291.5322.01 21:45
3731Monza Brianza - Pro Patria1.061.132.7122.01 21:45
44879Sambenedettese - Fano Calcio1.141.231.9622.01 21:45
44889Feralpisalo - Reggio Audace FC1.391.311.3922.01 21:45
44895Padova Calcio - Vecomp Verona1.171.251.8422.01 21:45
44892Vicenza - Modena1.141.241.9422.01 21:45
4037Bari - Sicula Leonzio1.051.112.8922.01 21:45
4413Ternana - FC Rieti1.041.093.0722.01 21:45
44898Gubbio - Triestina Calcio1.541.301.2723.01 19:00
44885Piacenza Calcio - Union Arzignanochiampo1.141.241.9323.01 21:45
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
69130Celta Vigo B - LAS Rozas1.281.251.6125.01 17:00
68138Arenas Club de Getxo - Osasuna B1.361.291.4425.01 17:00
68140Amorebieta - Tudelano1.221.271.6925.01 17:30
70198Llagostera - AE Prat1.161.241.8825.01 17:30
68133Leioa - Valladolid B1.371.281.4525.01 18:30
70519Lleida - Olot1.241.291.6125.01 19:00
65057Villarrubia CF - CD San Fernando1.441.311.3525.01 19:00
70409FC Barcelona B - SD Ejea1.151.251.9025.01 20:00
4524Melilla - CF International de Madrid1.381.281.4426.01 12:30
29349Getafe B - Marino Luanco1.381.281.4526.01 12:30
70728Granada B - CF Talavera de La Reina1.301.311.5026.01 12:30
29083Atletico Baleares - CF Rayo Majadahonda1.141.241.9326.01 13:00
37839Real Madrid Castilla - Pd Santa Eulalia1.261.311.5626.01 13:00
30404Sporting Gijon B - Pontevedra CF1.311.291.5126.01 13:00
27896UD Ibiza Eivissa - San Sebastian Reyes1.081.172.3926.01 13:00
31257Burgos - Club Haro Deportivo1.361.291.4626.01 13:00
71238Unionistas CF - Deportivo Alaves B1.331.301.4726.01 13:00
70320Valencia CF Mestalla - Sabadell1.471.291.3426.01 13:00
70266CD Ebro - Badalona1.231.301.6226.01 13:00
32086FC Andorra - Gimnastic Tarragona1.191.271.7726.01 13:00
68115Hercules - Levante B1.281.281.5726.01 13:00
70576Linense - Merida UD1.211.271.7026.01 13:00
27907Real Oviedo B - Las Palmas B1.311.311.4926.01 13:00
27904Racing de Ferrol - Coruxo1.311.311.4926.01 18:00
27901Atl Madrid B - Langreo1.081.152.5026.01 18:00
31008Real Union - CF Salmantino1.301.301.5026.01 18:00
70934CD Izarra - Barakaldo1.321.281.5126.01 18:00
31263Ath Bilbao B - Cultural Leonesa1.351.271.4926.01 18:00
71321Logrones - CD Calahorra1.181.241.8226.01 18:00
71389Guijuelo - Real Sociedad B1.451.291.3726.01 18:00
28270Orihuela CF - Villarreal B1.551.281.2926.01 18:00
39945CD Badajoz - Cadiz B1.161.261.8226.01 18:00
67617Real Murcia - Cordoba1.301.311.5026.01 18:00
67621Marbella - UCAM Murcia1.141.251.8926.01 18:00
70672Atletico Sanluqueno - CD Don Benito1.221.281.6726.01 18:30
69633Yeclano Deportivo - CF Algeciras1.161.241.8826.01 18:30
38933CD Castellon - CF La Nucia1.191.261.7726.01 19:00
70524Cornella - Espanyol B1.351.271.4926.01 19:00
69587Recreativo de Huelva - CP Villarrobledo1.191.261.7626.01 19:00
67619Sevilla B - Cartagena1.501.311.3026.01 19:30
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
44637Imperatriz MA - CRB1.311.321.4822.01 00:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
33540Anapolis GO - Vila Nova1.661.251.2623.01 01:30
36420Crac - Goianesia1.371.261.4823.01 01:30
48069Goiania GO - Ipora GO1.541.281.3023.01 01:30
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
17264Dukla Prague - Pribram1.521.241.3622.01 11:30
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
4759Zbrojovka Brno - MFK Skalica1.271.241.6622.01 12:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
19786Raja Casablanca - Mouloudia Oujda1.161.241.8722.01 20:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
43722Sporting Braga - Sporting Lisbon1.251.251.6621.01 21:45
44504Vitoria Guimaraes - Porto1.841.241.1822.01 21:45
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
28432HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.241.211.6222.01 13:30
28510Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.101.132.2123.01 16:00
28639Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow1.761.191.1923.01 18:00
29010Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.091.122.2723.01 18:30
28573AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.161.161.9023.01 18:30
28893SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.111.142.1223.01 18:30
28724Avangard Omsk - HC Sochi1.131.152.0123.01 18:30
28961Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.161.171.8823.01 18:30
28783HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.161.161.9023.01 18:30
29163Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.351.211.4724.01 18:00
29212Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.371.201.4424.01 18:00
29310Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.371.201.4425.01 13:30
29261Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.521.201.3125.01 14:00
29640Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.181.171.8425.01 16:00
29584Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.171.171.8325.01 16:00
29783Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.361.211.4525.01 16:10
29535HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.441.211.3825.01 16:30
29854Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.371.211.4425.01 17:00
30137Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.131.142.0226.01 16:00
30007SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.101.122.2326.01 16:00
29924Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.251.211.6026.01 16:00
30087CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.061.102.5226.01 16:00
38859Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.301.201.5427.01 16:00
34541Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan1.851.171.1727.01 16:00
35783Severstal Cherepovec - HC Vityaz1.501.211.3227.01 18:00
35818HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl1.521.201.3127.01 18:30
32811Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.291.211.5527.01 18:30
38996Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.531.201.3028.01 11:00
6945HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.251.191.6428.01 18:30
22593SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.041.072.8528.01 18:30
2213Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.121.152.0428.01 18:30
24454Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.491.211.3328.01 19:30
4607Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.531.201.3029.01 11:00
24815Admiral Vladivostok - CSKA Moscow2.421.111.0729.01 11:30
6008HC Vityaz - AK Bars Kazan1.681.191.2229.01 18:30
18116Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.211.181.7330.01 15:30
19914Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.071.102.4630.01 16:00
13413Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.421.201.4130.01 16:00
19761Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.421.221.3830.01 16:00
20457Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.271.191.5930.01 18:00
16187HC Sochi - Severstal Cherepovec1.201.181.7530.01 18:30
16375SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.251.201.6330.01 18:30
13309HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.061.102.5130.01 18:30
21994Amur Khabarovsk - CSKA Moscow2.331.121.0831.01 11:00
20854Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.531.201.3031.01 11:30
24731Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.421.211.3901.02 12:00
23819Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.381.201.4401.02 12:00
22747HC Sochi - HC Vityaz1.371.211.4401.02 12:00
30199Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.351.211.4601.02 12:00
32441Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.151.151.9701.02 12:00
23729AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.051.092.6001.02 12:00
26905Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.191.171.7901.02 12:30
32655Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.401.211.4101.02 16:00
33021Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.521.201.3102.02 09:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
29142Sahalinskie Akuly - Amurskie Tigry1.221.191.7022.01 10:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
12816Brynas - Djurgarden1.371.141.5522.01 20:00
9581SDE Hockey - Linkoping1.361.161.5322.01 20:30
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
64001Manglerud Star - Stjernen1.371.171.5023.01 20:00
Rankinis
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
41373Dicken - Riihimaki Cocks1.561.111.8022.01 19:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
36975DHG Odense - Ringkobing2.471.091.2922.01 21:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
56302HSG Bensheim/Auerbach - Bietigheim6.021.021.0422.01 21:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
54456Siofok KC - Gyori Audi ETO3.781.061.1222.01 19:00
54429FTC Budapest - Etv-Erdi1.131.063.6522.01 20:30