Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Pirmos pusės rezultatas
Futbolas
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
2362Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.66(0.5)2.2903.04 17:00
2407Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.90(0.5/1)1.8703.04 17:00
2406Belshina Bobruisk - FC Gorodeya2.57(1)1.4903.04 17:00
2361Belshina Bobruisk - FC Gorodeya3.94(1.5)1.2703.04 17:00
2360Belshina Bobruisk - FC Gorodeya11.08(2.5)1.0503.04 17:00
2427Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.61(0.5)2.3903.04 19:00
2500Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.83(0.5/1)1.9403.04 19:00
2499Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.42(1)1.5503.04 19:00
2426Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ3.73(1.5)1.3003.04 19:00
2425Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ10.36(2.5)1.0603.04 19:00
2821Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.47(0.5)2.8004.04 15:30
2841Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.62(0.5/1)2.2604.04 15:30
2840Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno2.00(1)1.7904.04 15:30
2839Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno2.52(1/1.5)1.5104.04 15:30
2820Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno3.12(1.5)1.3904.04 15:30
2819Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno8.24(2.5)1.0904.04 15:30
2590BATE Borisov - FC Ruh Brest1.36(0.5)3.2904.04 17:30
2638BATE Borisov - FC Ruh Brest1.46(0.5/1)2.6604.04 17:30
2637BATE Borisov - FC Ruh Brest1.70(1)2.1304.04 17:30
2636BATE Borisov - FC Ruh Brest2.13(1/1.5)1.6904.04 17:30
2589BATE Borisov - FC Ruh Brest2.63(1.5)1.5204.04 17:30
2588BATE Borisov - FC Ruh Brest6.40(2.5)1.1304.04 17:30
2522FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.43(0.5)2.9404.04 19:30
2569FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.57(0.5/1)2.3804.04 19:30
2568FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.89(1)1.8804.04 19:30
2567FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.38(1/1.5)1.5604.04 19:30
2521FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.95(1.5)1.4304.04 19:30
2520FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr7.59(2.5)1.1004.04 19:30
668FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.51(0.5/1)2.5005.04 14:00
663FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.78(1)2.0105.04 14:00
594FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.22(1/1.5)1.6405.04 14:00
725FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.72(1.5)1.4905.04 14:00
724FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk6.64(2.5)1.1205.04 14:00
875Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.67(0.5)2.2605.04 16:00
1695Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.93(0.5/1)1.8505.04 16:00
1150Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.62(1)1.4705.04 16:00
877Vitebsk - Wigwam Smolevichy4.02(1.5)1.2605.04 16:00
876Vitebsk - Wigwam Smolevichy11.37(2.5)1.0505.04 16:00
109FC Isloch - Slutsk1.59(0.5)2.3205.04 18:00
107FC Isloch - Slutsk1.85(0.5/1)1.9305.04 18:00
99FC Isloch - Slutsk2.46(1)1.5305.04 18:00
799FC Isloch - Slutsk3.80(1.5)1.2905.04 18:00
798FC Isloch - Slutsk10.68(2.5)1.0605.04 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
641Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.24(0.5)3.9702.04 13:30
566Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.41(1)2.7002.04 13:30
569Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.73(1/1.5)1.9902.04 13:30
567Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.2.04(1.5)1.7002.04 13:30
642Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.4.36(2.5)1.2002.04 13:30
1692Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.29(0.5)3.5402.04 15:00
1741Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.51(1)2.4002.04 15:00
1740Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.86(1/1.5)1.8502.04 15:00
1691Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)2.24(1.5)1.6302.04 15:00
1690Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)4.85(2.5)1.1702.04 15:00
1637Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.25(0.5)3.8703.04 13:00
78Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.42(1)2.6603.04 13:00
1646Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.74(1/1.5)1.9903.04 13:00
1639Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)2.09(1.5)1.7203.04 13:00
1638Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)4.33(2.5)1.2103.04 13:00
1050Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.16(0.5)5.0903.04 13:30
1052Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.75(1.5)2.0503.04 13:30
1231Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.96(1.5/2)1.7603.04 13:30
2004Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)2.41(2)1.5103.04 13:30
1051Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)3.27(2.5)1.3303.04 13:30
1180Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.31(0.5)3.3603.04 14:00
1164Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.57(1)2.2503.04 14:00
1166Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.94(1/1.5)1.7703.04 14:00
1165Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)2.35(1.5)1.5803.04 14:00
1181Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)5.19(2.5)1.1503.04 14:00
760FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.24(0.5)3.9304.04 14:00
746FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.71(1/1.5)2.0104.04 14:00
743FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)2.01(1.5)1.7204.04 14:00
811FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)2.39(1.5/2)1.5104.04 14:00
761FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)4.23(2.5)1.2104.04 14:00
445FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.22(0.5)4.2004.04 14:00
539FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.64(1/1.5)2.1204.04 14:00
444FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.96(1.5)1.8204.04 14:00
536FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)2.25(1.5/2)1.5704.04 14:00
441FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)3.92(2.5)1.2404.04 14:00
818Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.28(0.5)3.6104.04 14:00
1035Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.49(1)2.4404.04 14:00
1033Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.83(1/1.5)1.8704.04 14:00
816Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)2.21(1.5)1.6504.04 14:00
819Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)4.73(2.5)1.1804.04 14:00
Krepšinis
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
172Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos1.86(90.5)1.8403.04 13:00
1062Pauian Archiland - Kinmen Kaoliang Liquor1.86(86.5)1.8503.04 15:00

Pirmosios pusės pranašumas
Futbolas
Nr.Įvykis12Laikas
2378Belshina Bobruisk (-0.5/0) - FC Gorodeya (0/+0.5)2.501.5203.04 17:00
2377Belshina Bobruisk (0) - FC Gorodeya (0)1.702.1203.04 17:00
2376Belshina Bobruisk (0/+0.5) - FC Gorodeya (-0.5/0)1.363.0803.04 17:00
2910Dinamo Minsk (-0.5) - Torpedo-BELAZ (+0.5)2.901.4003.04 19:00
2470Dinamo Minsk (-0.5/0) - Torpedo-BELAZ (0/+0.5)2.241.6303.04 19:00
2448Dinamo Minsk (0) - Torpedo-BELAZ (0)1.562.4003.04 19:00
2796Shakhtyor Soligorsk (-1/-0.5) - Neman Grodno (+0.5/+1)2.381.5604.04 15:30
2797Shakhtyor Soligorsk (-0.5) - Neman Grodno (+0.5)1.941.8404.04 15:30
2798Shakhtyor Soligorsk (-0.5/0) - Neman Grodno (0/+0.5)1.562.3804.04 15:30
2605BATE Borisov (-1/-0.5) - FC Ruh Brest (+0.5/+1)2.161.6704.04 17:30
2606BATE Borisov (-0.5) - FC Ruh Brest (+0.5)1.821.9704.04 17:30
2607BATE Borisov (-0.5/0) - FC Ruh Brest (0/+0.5)1.502.5604.04 17:30
2537FC Dinamo Brest (-1/-0.5) - Slavia Mozyr (+0.5/+1)2.311.5904.04 19:30
2538FC Dinamo Brest (-0.5) - Slavia Mozyr (+0.5)1.901.8704.04 19:30
2539FC Dinamo Brest (-0.5/0) - Slavia Mozyr (0/+0.5)1.542.4304.04 19:30
491FC Zvezda-Bgu Minsk (-0.5/0) - FC Minsk (0/+0.5)2.811.4205.04 14:00
483FC Zvezda-Bgu Minsk (0) - FC Minsk (0)2.101.7105.04 14:00
460FC Zvezda-Bgu Minsk (0/+0.5) - FC Minsk (-0.5/0)1.602.3005.04 14:00
868Vitebsk (-0.5/0) - Wigwam Smolevichy (0/+0.5)2.551.5005.04 16:00
870Vitebsk (0) - Wigwam Smolevichy (0)1.732.0705.04 16:00
610Vitebsk (0/+0.5) - Wigwam Smolevichy (-0.5/0)1.373.0405.04 16:00
416FC Isloch (-0.5) - Slutsk (+0.5)2.521.5105.04 18:00
423FC Isloch (-0.5/0) - Slutsk (0/+0.5)1.951.8305.04 18:00
408FC Isloch (0) - Slutsk (0)1.363.0805.04 18:00
Nr.Įvykis12Laikas
749Dinamo Minsk(Res.) (-1/-0.5) - Torpedo Zhodino res. (+0.5/+1)2.001.7302.04 13:30
750Dinamo Minsk(Res.) (-0.5) - Torpedo Zhodino res. (+0.5)1.722.0102.04 13:30
747Dinamo Minsk(Res.) (-0.5/0) - Torpedo Zhodino res. (0/+0.5)1.462.5502.04 13:30
19Belshina Bobrujsk (Res.) (-0.5) - FC Gorodeya (Res.) (+0.5)2.561.4502.04 15:00
1713Belshina Bobrujsk (Res.) (-0.5/0) - FC Gorodeya (Res.) (0/+0.5)2.111.6502.04 15:00
1712Belshina Bobrujsk (Res.) (0) - FC Gorodeya (Res.) (0)1.642.1302.04 15:00
1376Dinamo Brest (Res) (-0.5) - Slavia Mozyr(res.) (+0.5)2.271.5603.04 13:00
1373Dinamo Brest (Res) (-0.5/0) - Slavia Mozyr(res.) (0/+0.5)1.891.8103.04 13:00
1375Dinamo Brest (Res) (0) - Slavia Mozyr(res.) (0)1.502.4303.04 13:00
150Bate Borisov (Res) (-1) - FC Ruh Brest(Res.) (+1)2.431.5003.04 13:30
1357Bate Borisov (Res) (-1/-0.5) - FC Ruh Brest(Res.) (+0.5/+1)1.931.7803.04 13:30
1358Bate Borisov (Res) (-0.5) - FC Ruh Brest(Res.) (+0.5)1.692.0503.04 13:30
2088Shakhtyor Soligorsk (Res.) (-0.5/0) - Neman Grodno (Res.) (0/+0.5)2.461.4903.04 14:00
2090Shakhtyor Soligorsk (Res.) (0) - Neman Grodno (Res.) (0)1.901.8103.04 14:00
2089Shakhtyor Soligorsk (Res.) (0/+0.5) - Neman Grodno (Res.) (-0.5/0)1.532.3503.04 14:00
793FC Isloch (Res.) (-0.5/0) - Slutsk(Res.) (0/+0.5)2.291.5604.04 14:00
795FC Isloch (Res.) (0) - Slutsk(Res.) (0)1.811.9004.04 14:00
794FC Isloch (Res.) (0/+0.5) - Slutsk(Res.) (-0.5/0)1.512.4004.04 14:00
470FC Vitebsk (Res.) (0) - FC Smolevichi(Res.) (0)2.101.6604.04 14:00
468FC Vitebsk (Res.) (0/+0.5) - FC Smolevichi(Res.) (-0.5/0)1.672.0804.04 14:00
465FC Vitebsk (Res.) (+0.5) - FC Smolevichi(Res.) (-0.5)1.482.4804.04 14:00
935Energetik BGU Minsk(Res.) (0) - FC Minsk (Res.) (0)2.181.6104.04 14:00
926Energetik BGU Minsk(Res.) (0/+0.5) - FC Minsk (Res.) (-0.5/0)1.682.0604.04 14:00
957Energetik BGU Minsk(Res.) (+0.5) - FC Minsk (Res.) (-0.5)1.472.5004.04 14:00
Regbis

1-asis pusė. Statymas be lygiųjų
Krepšinis

1-asis pusė. Dvigubas šansas
Futbolas
Nr.ĮvykisLaikas
2408Belshina Bobruisk - FC Gorodeya03.04 17:00
 
1:03.390:01.790:13.99
2:011.881:17.320:216.99
2:127.052:2100.001:232.45
 Kita23.99 
 
2501Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ03.04 19:00
 
1:03.160:01.860:14.37
2:09.851:17.220:220.04
2:123.852:2100.001:234.22
 Kita20.84 
 
2799Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno04.04 15:30
 
1:02.480:02.130:17.40
2:05.241:18.610:256.03
2:119.612:2100.001:265.63
 Kita10.55 
 
2639BATE Borisov - FC Ruh Brest04.04 17:30
 
1:02.570:02.490:17.58
2:04.831:17.770:249.38
2:115.512:2100.001:250.65
 Kita7.91 
 
2570FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr04.04 19:30
 
1:02.510:02.230:17.41
2:05.121:18.280:252.98
2:118.082:2100.001:259.52
 Kita9.63 
 
682FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk05.04 14:00
 
1:04.160:02.360:13.58
2:013.431:15.920:29.74
2:119.532:256.601:216.60
 Kita12.23 
 
881Vitebsk - Wigwam Smolevichy05.04 16:00
 
1:03.430:01.770:13.93
2:012.371:17.390:216.66
2:128.142:2100.001:232.74
 Kita25.01 
 
492FC Isloch - Slutsk05.04 18:00
 
1:02.800:01.850:15.24
2:07.791:17.900:230.75
2:123.632:2100.001:247.52
 Kita18.81 
 
Nr.ĮvykisLaikas
802Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.02.04 13:30
 
1:02.870:03.140:17.44
2:04.771:16.620:235.80
2:111.402:255.761:231.70
 Kita5.78 
 
1718Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)02.04 15:00
 
1:03.700:02.820:14.47
2:08.691:15.500:212.96
2:113.172:239.801:216.13
 Kita8.78 
 
1386Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)03.04 13:00
 
1:03.570:03.090:15.05
2:07.331:15.460:215.23
2:111.442:235.591:216.55
 Kita7.30 
 
1252Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)03.04 13:30
 
1:03.340:04.120:17.56
2:04.951:15.940:227.40
2:18.992:232.791:221.30
 Kita4.35 
 
1256Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)03.04 14:00
 
1:04.050:02.660:13.92
2:011.111:15.560:210.35
2:115.532:243.161:214.99
 Kita9.80 
 
785FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)04.04 14:00
 
1:04.150:03.140:14.29
2:09.811:15.270:210.53
2:112.612:232.121:213.07
 Kita7.46 
 
525FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)04.04 14:00
 
1:04.710:03.370:14.01
2:011.951:15.220:28.49
2:113.322:229.321:211.21
 Kita6.67 
 
958Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)04.04 14:00
 
1:04.570:02.870:13.68
2:013.331:15.480:28.40
2:116.142:238.731:212.78
 Kita8.47 
 

1-asis pusė. Nelyginis/Lyginis
Regbis
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
8449Exeter Chiefs - Northampton Saints1.921.8904.04 17:15
13410Leinster - Saracens1.921.8904.04 19:45
6386Stade Toulouse - Ulster1.921.8905.04 17:15
3888Clermont Auvergne - Racing Metro1.921.8905.04 17:15
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
39394Toulon - Scarlets1.921.8903.04 22:00
74344Leicester Tigers - Castres Olympique1.921.8904.04 14:45
13976Union Bordeaux Begles - Edinburgh1.921.8904.04 22:15
9351Bristol - Newport Gwent Dragons1.921.8905.04 14:45