Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Kas įmuš pirmasis
Futbolas
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
19933Aston Villa - Leicester City2.4720.471.5728.01 21:45
20304Manchester City - Manchester United1.3322.383.3829.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
8948AC Milan - Torino1.6411.452.5528.01 21:45
25297Inter Milan - Fiorentina1.4213.533.2329.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
50807Pro Patria - Juventus (U23)1.958.622.1725.01 16:00
50708AC Pistoiese - Carrarese2.098.252.0425.01 21:45
47636Carpi - Padova Calcio1.858.282.3425.01 21:45
53401Rende - Vibonese Calcio2.229.461.8825.01 21:45
50410Pro Vercelli - Monza Brianza3.419.461.4526.01 16:00
50096Novara - Pontedera1.959.412.1326.01 16:00
48843Alessandria 1912 - Olbia Calcio1.529.513.0626.01 16:00
50270AC Siena - Calcio Lecco1.578.602.9626.01 16:00
50488Arezzo - US Pergolettese1.758.332.5026.01 16:00
47410Union Arzignanochiampo - Sambenedettese2.177.392.0326.01 16:00
47322Unione Sportiva Fermana - Piacenza Calcio2.259.321.8626.01 16:00
46189Triestina Calcio - Cesena1.768.412.4826.01 16:00
47789Vis Pesaro 1898 - Ravenna1.888.312.2926.01 16:00
52584Virtus Francavilla - Paganese1.808.412.4226.01 16:00
53616Reggio Calabria - Bari1.998.482.1326.01 16:00
52353AC Monopoli - Ternana2.118.662.0026.01 16:00
51640Viterbo Calcio - Catania1.979.942.0726.01 16:00
50165Pianese - Albinoleffe2.168.121.9826.01 18:30
50516Como - Renate1.949.252.1426.01 18:30
50203Giana Erminio - Gozzano2.018.222.1326.01 18:30
47990Vecomp Verona - Feralpisalo1.979.602.1026.01 18:30
47059Rimini Calcio - Vicenza3.528.881.4426.01 18:30
47533Fano Calcio - Gubbio1.888.402.2826.01 18:30
46425Modena - Imolese Calcio1.618.102.9126.01 18:30
52976SS Cavese - Teramo1.948.252.2126.01 18:30
53534Potenza SC - Bisceglie1.468.903.4226.01 18:30
52215Avellino - AZ Picerno1.809.322.3326.01 18:30
52469FC Rieti - Casertana2.289.991.8126.01 18:30
52188Sicula Leonzio - Catanzaro2.198.791.9227.01 15:30
47935Reggio Audace FC - Sudtirol1.879.522.2227.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
75535AEK Athens - Asteras Tripolis1.379.453.9030.01 19:30
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
43863Umm Salal - Al Khor2.1517.341.7725.01 15:30
44630Al Sadd - AL Shahaniya1.3541.653.0625.01 17:40
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
85533Tampico Madero - Cimarrones De Sonora1.867.022.4425.01 03:00
85631Venados FC - Zacatepec2.307.381.9325.01 05:00
717Celaya - Atlante2.067.132.1626.01 01:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
82565Sochi - FC Orenburg1.818.982.4723.02 13:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
12547Falkirk - Forfar1.2914.714.0625.01 17:00
4245Airdrieonians - Stranraer1.3920.513.1225.01 17:00
8408Peterhead - Dumbarton1.7413.842.2625.01 17:00
9802Clyde - East Fife2.0213.991.9125.01 17:00
9264Raith - Montrose1.7015.482.2925.01 17:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
1243Neuchatel Xamax FC - Servette2.1316.551.7925.01 20:00
12312Zurich - Luzern1.6915.682.2925.01 20:00
3494Thun - Sion1.8516.612.0426.01 17:00
11507Young Boys - Basel1.7121.782.1826.01 17:00
11812St. Gallen - Lugano1.5416.292.6526.01 17:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
56838Schaffhausen - Lausanne3.4016.941.3624.01 21:00
37697FC Stade Ls Ouchy - Aarau1.7716.472.1625.01 18:00
14944Kriens - Winterthur1.7915.592.1425.01 18:30
18762Vaduz - Will1.7419.172.1626.01 16:00
33645Chiasso - Grasshoppers2.5913.371.5926.01 17:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
35528Sporting Braga - Porto2.1110.281.9325.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
15150FC Goa - Kerala Blasters FC1.4217.003.0525.01 16:00
14852Atletico De Kolkata - Northeast United FC1.4511.063.2127.01 16:00
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
45173Mountfield HK - Vastra Frolunda2.05100.001.6904.02 19:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
29307Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.8273.421.9025.01 13:30
29258Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.9454.731.8025.01 14:00
29633Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.57100.002.2425.01 16:00
29581Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.5262.572.3925.01 16:00
29778Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.9383.631.7925.01 16:10
29532HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.9761.411.7725.01 16:30
29851Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.9559.161.7925.01 17:00
30134Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.51100.002.3926.01 16:00
30004SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.45100.002.5626.01 16:00
29920Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.6049.382.2426.01 16:00
30076CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.3163.953.1926.01 16:00
38850Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.7371.792.0127.01 16:00
33504Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan2.3862.561.5327.01 16:00
35774Severstal Cherepovec - HC Vityaz1.9862.661.7627.01 18:00
35400HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl1.9971.751.7427.01 18:30
32697Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.7262.262.0427.01 18:30
38987Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.0171.851.7328.01 11:00
3981HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.6588.672.1128.01 18:30
22538SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.23100.003.7228.01 18:30
1819Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.4557.252.6028.01 18:30
24657Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.9857.481.7728.01 19:30
4581Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.0171.851.7329.01 11:00
24810Admiral Vladivostok - CSKA Moscow3.0064.561.3529.01 11:30
4992HC Vityaz - AK Bars Kazan2.1870.391.6229.01 18:30
17338Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.6187.102.1930.01 15:30
19834Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.35100.002.9330.01 16:00
14091Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.8696.561.8530.01 16:00
19753Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.8956.971.8430.01 16:00
20386Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.6898.262.0630.01 18:00
16127HC Sochi - Severstal Cherepovec1.5871.172.2630.01 18:30
16321SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.6671.252.1230.01 18:30
13287HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.3372.293.0730.01 18:30
21506Amur Khabarovsk - CSKA Moscow2.9763.311.3631.01 11:00
20833Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.0171.851.7331.01 11:30
26642Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.57100.002.2601.02 12:30
24722Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.8863.131.8401.02 13:00
30191Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.8058.971.9401.02 14:00
23792Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.82100.001.8801.02 16:00
22738HC Sochi - HC Vityaz1.8062.451.9201.02 16:00
32432Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.50100.002.4201.02 16:00
23608AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.3071.383.2401.02 16:00
32647Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.8776.541.8501.02 16:00
32894Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.0372.291.7202.02 09:00

Kas įmuš paskutinis
Futbolas
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
19905Aston Villa - Leicester City2.4720.471.5728.01 21:45
20156Manchester City - Manchester United1.3322.383.3829.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
59617AC Milan - Torino1.6411.452.5528.01 21:45
25304Inter Milan - Fiorentina1.4213.533.2329.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
50828Pro Patria - Juventus (U23)1.958.622.1725.01 16:00
50740AC Pistoiese - Carrarese2.098.252.0425.01 21:45
47681Carpi - Padova Calcio1.858.282.3425.01 21:45
53344Rende - Vibonese Calcio2.229.461.8825.01 21:45
50422Pro Vercelli - Monza Brianza3.419.461.4526.01 16:00
49233Novara - Pontedera1.959.412.1326.01 16:00
6861Alessandria 1912 - Olbia Calcio1.529.513.0626.01 16:00
50280AC Siena - Calcio Lecco1.578.602.9626.01 16:00
50514Arezzo - US Pergolettese1.758.332.5026.01 16:00
47424Union Arzignanochiampo - Sambenedettese2.177.392.0326.01 16:00
47335Unione Sportiva Fermana - Piacenza Calcio2.259.321.8626.01 16:00
46203Triestina Calcio - Cesena1.768.412.4826.01 16:00
47802Vis Pesaro 1898 - Ravenna1.888.312.2926.01 16:00
52792Virtus Francavilla - Paganese1.808.412.4226.01 16:00
53671Reggio Calabria - Bari1.998.482.1326.01 16:00
52327AC Monopoli - Ternana2.118.662.0026.01 16:00
50829Viterbo Calcio - Catania1.979.942.0726.01 16:00
50129Pianese - Albinoleffe2.168.121.9826.01 18:30
50540Como - Renate1.949.252.1426.01 18:30
50216Giana Erminio - Gozzano2.018.222.1326.01 18:30
48045Vecomp Verona - Feralpisalo1.979.602.1026.01 18:30
47072Rimini Calcio - Vicenza3.528.881.4426.01 18:30
47542Fano Calcio - Gubbio1.888.402.2826.01 18:30
46445Modena - Imolese Calcio1.618.102.9126.01 18:30
53197SS Cavese - Teramo1.948.252.2126.01 18:30
53558Potenza SC - Bisceglie1.468.903.4226.01 18:30
52293Avellino - AZ Picerno1.809.322.3326.01 18:30
52546FC Rieti - Casertana2.289.991.8126.01 18:30
52194Sicula Leonzio - Catanzaro2.198.791.9227.01 15:30
47948Reggio Audace FC - Sudtirol1.879.522.2227.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
75486AEK Athens - Asteras Tripolis1.379.453.9030.01 19:30
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
44034Umm Salal - Al Khor2.1517.341.7725.01 15:30
44659Al Sadd - AL Shahaniya1.3541.653.0625.01 17:40
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
85541Tampico Madero - Cimarrones De Sonora1.867.022.4425.01 03:00
85645Venados FC - Zacatepec2.307.381.9325.01 05:00
296Celaya - Atlante2.067.132.1626.01 01:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
82542Sochi - FC Orenburg1.818.982.4723.02 13:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
12020Falkirk - Forfar1.2914.714.0625.01 17:00
2173Airdrieonians - Stranraer1.3920.513.1225.01 17:00
14158Peterhead - Dumbarton1.7413.842.2625.01 17:00
5603Clyde - East Fife2.0213.991.9125.01 17:00
11454Raith - Montrose1.7015.482.2925.01 17:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
1053Neuchatel Xamax FC - Servette2.1316.551.7925.01 20:00
12064Zurich - Luzern1.6915.682.2925.01 20:00
2342Thun - Sion1.8516.612.0426.01 17:00
11277Young Boys - Basel1.7121.782.1826.01 17:00
11571St. Gallen - Lugano1.5416.292.6526.01 17:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
56826Schaffhausen - Lausanne3.4016.941.3624.01 21:00
37707FC Stade Ls Ouchy - Aarau1.7716.472.1625.01 18:00
17467Kriens - Winterthur1.7915.592.1425.01 18:30
19949Vaduz - Will1.7419.172.1626.01 16:00
20138Chiasso - Grasshoppers2.5913.371.5926.01 17:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
35526Sporting Braga - Porto2.1110.281.9325.01 21:45
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
15120FC Goa - Kerala Blasters FC1.4217.003.0525.01 16:00
14921Atletico De Kolkata - Northeast United FC1.4511.063.2127.01 16:00