Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Abi komandos įmuš
Futbolas
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
53281Georgia - Belarus1.991.7426.03 19:00
53397Norway - Serbia1.931.7826.03 19:00
54487Macedonia - Kosovo1.991.7326.03 21:45
54644Bosnia and Herzegovina - Northern Ireland2.141.6326.03 21:45
55754Slovakia - Ireland2.021.7126.03 21:45
56521Scotland - Israel1.951.7626.03 21:45
58728Bulgaria - Hungary1.951.7726.03 21:45
58797Iceland - Romania1.941.7726.03 21:45
59214Turkey - Italy2.171.6712.06 22:00
59286Wales - Switzerland1.951.8313.06 16:00
58903Denmark - Finland2.021.7713.06 19:00
59001Belgium - Russia1.792.0013.06 22:00
59143England - Croatia1.981.8014.06 16:00
59070Netherlands - Ukraine1.941.8414.06 22:00
59354Spain - Sweden2.191.6615.06 22:00
59425France - Germany1.821.9616.06 22:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
22832El Zamalek - Mazembe1.941.6524.01 21:00
22965Wydad Casablanca - USM Alger2.221.5024.01 21:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
8971AC Milan - Torino1.801.9128.01 21:45
25298Inter Milan - Fiorentina1.911.8029.01 21:45
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
9505Brescia - AC Milan1.722.0924.01 21:45
814Spal - Bologna1.672.1725.01 16:00
17852Fiorentina - Genoa1.821.9625.01 19:00
14903Torino - Atalanta1.652.2125.01 21:45
17704Inter Milan - Cagliari1.891.8926.01 13:30
20977Sampdoria - Sassuolo1.692.1426.01 16:00
21930Hellas Verona - Lecce1.792.0026.01 16:00
21822Parma - Udinese1.851.9326.01 16:00
18998AS Roma - Lazio1.492.5826.01 19:00
17981Napoli - Juventus1.592.3326.01 21:45
54999Bologna - Brescia1.712.1001.02 16:00
55617Cagliari - Parma1.662.1901.02 19:00
55279Sassuolo - AS Roma1.582.3401.02 21:45
54801Juventus - Fiorentina1.871.9002.02 13:30
54946AC Milan - Hellas Verona2.051.7502.02 16:00
54773Lazio - Spal2.001.7902.02 16:00
54559Atalanta - Genoa1.871.9002.02 16:00
54616Lecce - Torino1.632.2402.02 19:00
55079Udinese - Inter Milan1.921.8502.02 21:45
54761Sampdoria - Napoli1.682.1503.02 21:45
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
50808Pro Patria - Juventus (U23)1.851.8625.01 16:00
50709AC Pistoiese - Carrarese1.851.8625.01 21:45
47611Carpi - Padova Calcio1.951.7625.01 21:45
53402Rende - Vibonese Calcio1.831.8825.01 21:45
50411Pro Vercelli - Monza Brianza2.201.6026.01 16:00
50053Novara - Pontedera1.761.9526.01 16:00
48844Alessandria 1912 - Olbia Calcio2.001.7326.01 16:00
50271AC Siena - Calcio Lecco2.041.7026.01 16:00
50489Arezzo - US Pergolettese1.961.7526.01 16:00
47465Union Arzignanochiampo - Sambenedettese2.081.6726.01 16:00
47382Unione Sportiva Fermana - Piacenza Calcio1.951.7626.01 16:00
46231Triestina Calcio - Cesena2.001.7226.01 16:00
47762Vis Pesaro 1898 - Ravenna1.911.8026.01 16:00
52585Virtus Francavilla - Paganese1.921.7926.01 16:00
53606Reggio Calabria - Bari1.901.8126.01 16:00
52354AC Monopoli - Ternana1.871.8326.01 16:00
51641Viterbo Calcio - Catania1.741.9726.01 16:00
50166Pianese - Albinoleffe1.921.7926.01 18:30
50517Como - Renate1.921.7926.01 18:30
50204Giana Erminio - Gozzano1.901.8026.01 18:30
47991Vecomp Verona - Feralpisalo1.761.9626.01 18:30
46504Rimini Calcio - Vicenza2.471.4826.01 18:30
47582Fano Calcio - Gubbio1.931.7826.01 18:30
46343Modena - Imolese Calcio2.221.5926.01 18:30
52930SS Cavese - Teramo1.941.7726.01 18:30
53538Potenza SC - Bisceglie2.251.5826.01 18:30
52236Avellino - AZ Picerno1.881.8326.01 18:30
52470FC Rieti - Casertana1.761.9526.01 18:30
52189Sicula Leonzio - Catanzaro1.801.9027.01 15:30
47936Reggio Audace FC - Sudtirol1.781.9327.01 21:45
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
68858Celta Vigo B - LAS Rozas1.602.1125.01 17:00
27947Arenas Club de Getxo - Osasuna B1.801.8425.01 17:00
27996Amorebieta - Tudelano1.841.7925.01 17:30
70189Llagostera - AE Prat2.041.6425.01 17:30
30578Leioa - Valladolid B1.771.8725.01 18:30
70510Lleida - Olot2.061.6325.01 19:00
67336Villarrubia CF - CD San Fernando2.031.6525.01 19:00
70400FC Barcelona B - SD Ejea2.081.6225.01 20:00
45344Melilla - CF International de Madrid1.632.0526.01 12:30
32419Getafe B - Marino Luanco1.612.0926.01 12:30
70720Granada B - CF Talavera de La Reina1.881.7626.01 12:30
31088Atletico Baleares - CF Rayo Majadahonda1.771.8626.01 13:00
45070Real Madrid Castilla - Pd Santa Eulalia1.691.9726.01 13:00
30663Sporting Gijon B - Pontevedra CF1.612.0826.01 13:00
32540UD Ibiza Eivissa - San Sebastian Reyes2.031.6526.01 13:00
31660Burgos - Club Haro Deportivo1.881.7626.01 13:00
17522Unionistas CF - Deportivo Alaves B1.821.8226.01 13:00
70311Valencia CF Mestalla - Sabadell1.941.7126.01 13:00
70257CD Ebro - Badalona2.041.6426.01 13:00
32061FC Andorra - Gimnastic Tarragona2.051.6426.01 13:00
70388Hercules - Levante B1.831.8126.01 13:00
70567Linense - Merida UD2.151.5826.01 13:00
33879Real Oviedo B - Las Palmas B1.602.1126.01 13:00
31067Racing de Ferrol - Coruxo1.552.2026.01 18:00
33090Atl Madrid B - Langreo1.911.7426.01 18:00
12930Real Union - CF Salmantino1.821.8226.01 18:00
71358CD Izarra - Barakaldo1.741.9126.01 18:00
18618Ath Bilbao B - Cultural Leonesa1.642.0526.01 18:00
13863Logrones - CD Calahorra1.901.7426.01 18:00
7139Guijuelo - Real Sociedad B1.841.8026.01 18:00
28237Orihuela CF - Villarreal B1.891.7526.01 18:00
38953CD Badajoz - Cadiz B2.181.5626.01 18:00
52539Real Murcia - Cordoba1.951.7026.01 18:00
70618Marbella - UCAM Murcia2.131.5926.01 18:00
70663Atletico Sanluqueno - CD Don Benito2.061.6326.01 18:30
69632Yeclano Deportivo - CF Algeciras1.871.7726.01 18:30
71089CD Castellon - CF La Nucia1.911.7426.01 19:00
71117Cornella - Espanyol B1.741.9026.01 19:00
69578Recreativo de Huelva - CP Villarrobledo1.911.7426.01 19:00
69687Sevilla B - Cartagena2.011.6626.01 19:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
60523Nacional Potosi - Jorge Wilstermann1.462.4024.01 02:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
30523Goias - Aparecidense2.061.6324.01 01:30
47917Gremio Anapolis - Atletico GO2.011.6624.01 01:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
75629Joinville - Tubarao (U20)1.861.7824.01 00:00
40218Figueirense - GE Juventus SC2.131.5924.01 02:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
74872Nautico - River PI1.971.6324.01 00:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
63246Cascavel CR PR - Parana1.921.7324.01 00:30
64497Coritiba - Rio Branco2.101.6024.01 01:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
76810La Serena - Deportes Temuco2.071.6224.01 01:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
23256Qatar SC - Al Wakra1.662.1024.01 15:30
23334Al Arabi - Lekhwiya1.572.2724.01 17:40
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
4649Al Arabi - Al Qadisiya1.612.0924.01 16:45
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
64556Leones Negros - Oaxaca1.841.8724.01 04:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
38264Puebla - Queretaro1.592.0524.01 20:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
2421Oman FC - Al Nahda1.971.6424.01 15:05
13048AL Nassr FC - Saham1.821.7624.01 15:30
15597Al Arouba - Al Seeb1.981.6324.01 17:30
20303Fanja - Muscat1.721.8624.01 17:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
18281Al Feiha - Al-Taawon1.661.9324.01 14:35
17595Al-Ettifaq - Al-Nasr1.781.7924.01 16:55
18187Al Wehda - Al-Hazm1.582.0624.01 19:10
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
12548Falkirk - Forfar2.181.6125.01 17:00
4248Airdrieonians - Stranraer1.722.0025.01 17:00
8303Peterhead - Dumbarton1.632.1425.01 17:00
9808Clyde - East Fife1.602.2025.01 17:00
9338Raith - Montrose1.622.1625.01 17:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
1167Neuchatel Xamax FC - Servette1.532.3525.01 20:00
12313Zurich - Luzern1.572.2525.01 20:00
3511Thun - Sion1.512.3926.01 17:00
11517Young Boys - Basel1.432.6126.01 17:00
11813St. Gallen - Lugano1.652.1126.01 17:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
56839Schaffhausen - Lausanne1.771.9424.01 21:00
37698FC Stade Ls Ouchy - Aarau1.552.3125.01 18:00
14946Kriens - Winterthur1.542.3325.01 18:30
19879Vaduz - Will1.482.4626.01 16:00
35027Chiasso - Grasshoppers1.682.0626.01 17:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
34997Taffs Well - Goytre Utd1.322.7524.01 21:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
6294FC Puntarenas - AD Cartagena1.572.0724.01 04:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
35529Sporting Braga - Porto1.692.0525.01 21:45
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
113Mosta FC - Birkirkara1.532.2524.01 20:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
56719Santos de Guapiles - ADR Jicaral1.801.9124.01 02:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
14281CD Fas - Santa Tecla FC1.811.8323.01 23:00
17274CD Aguila - Independiente FC1.891.7523.01 23:15
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
29161Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.163.9124.01 18:00
29210Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.124.4224.01 18:00
29308Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.144.0825.01 13:30
29259Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.163.9125.01 14:00
29634Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.144.1825.01 16:00
29582Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.213.4425.01 16:00
29779Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.144.1825.01 16:10
29533HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.153.9525.01 16:30
29852Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.173.7925.01 17:00
30135Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.154.0026.01 16:00
30005SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.183.6626.01 16:00
29921Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.213.3926.01 16:00
30078CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.362.5926.01 16:00
38872Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.153.9727.01 16:00
34559Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan1.203.4527.01 16:00
35839Severstal Cherepovec - HC Vityaz1.173.8227.01 18:00
34210HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl1.153.9827.01 18:30
32832Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.173.7827.01 18:30
39010Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.153.9828.01 11:00
7461HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.144.1628.01 18:30
23971SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.372.5628.01 18:30
2252Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.253.1228.01 18:30
24607Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.183.7028.01 19:30
4736Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.153.9829.01 11:00
24819Admiral Vladivostok - CSKA Moscow1.312.8129.01 11:30
7119HC Vityaz - AK Bars Kazan1.173.8229.01 18:30
18499Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.144.0630.01 15:30
20010Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.233.2730.01 16:00
13662Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.124.4030.01 16:00
19794Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.173.7330.01 16:00
20647Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.124.3630.01 18:00
16201HC Sochi - Severstal Cherepovec1.173.7430.01 18:30
16290SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.163.8830.01 18:30
13324HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.302.8330.01 18:30
22084Amur Khabarovsk - CSKA Moscow1.302.8431.01 11:00
20874Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.153.9831.01 11:30
27621Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.134.1901.02 12:30
24743Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.163.8501.02 13:00
30163Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.173.7601.02 14:00
23937Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.114.5501.02 16:00
22766HC Sochi - HC Vityaz1.163.8401.02 16:00
32464Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.154.0101.02 16:00
23757AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.342.6901.02 16:00
32668Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.144.1201.02 16:00
33775Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.153.9602.02 09:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
70973Linkoping - Farjestad1.104.7925.01 16:15
71162Rogle - HV 711.183.6825.01 16:15
22011Vastra Frolunda - Malmo1.144.0625.01 16:15
71283Djurgarden - Orebro1.124.3925.01 19:00
71038Brynas - Lulea1.193.6125.01 19:00
71413Vaxjo Lakers - Leksand1.193.6025.01 19:00
71405Skelleftea AIK - Oskarshamn1.183.7125.01 19:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
36486HK Brest - HC Lida1.203.5324.01 18:00
36379HC Mogilev - Himik-SKA1.104.7424.01 18:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
4690SDE Hockey - AIK Stockholm1.173.7924.01 20:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
14196Frisk-Asker - HK Narvik1.085.1424.01 20:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
60180Vancouver Giants - Everett Silvertips1.223.3524.01 05:30