Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Raudonoji kortelė
Futbolas
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
2093Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.47(8.5)2.5103.04 17:00
2091Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.74(9.5)1.9803.04 17:00
2092Belshina Bobruisk - FC Gorodeya2.13(10.5)1.6403.04 17:00
2095Belshina Bobruisk - FC Gorodeya2.69(11.5)1.4103.04 17:00
2094Belshina Bobruisk - FC Gorodeya3.46(12.5)1.2603.04 17:00
2096Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.43(8.5)2.6403.04 19:00
925Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.68(9.5)2.0703.04 19:00
950Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.04(10.5)1.7003.04 19:00
216Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.55(11.5)1.4503.04 19:00
2097Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ3.26(12.5)1.2903.04 19:00
2106Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.40(8.5)2.7304.04 15:30
2109Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.64(9.5)2.1304.04 15:30
206Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.98(10.5)1.7404.04 15:30
2108Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno2.47(11.5)1.4804.04 15:30
2107Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno3.14(12.5)1.3104.04 15:30
995BATE Borisov - FC Ruh Brest1.37(8.5)2.8704.04 17:30
2128BATE Borisov - FC Ruh Brest1.59(9.5)2.2204.04 17:30
2129BATE Borisov - FC Ruh Brest1.91(10.5)1.8004.04 17:30
2127BATE Borisov - FC Ruh Brest2.36(11.5)1.5304.04 17:30
2126BATE Borisov - FC Ruh Brest2.98(12.5)1.3404.04 17:30
2135FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.49(8.5)2.4404.04 19:30
2133FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.78(9.5)1.9304.04 19:30
2134FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.19(10.5)1.6104.04 19:30
2132FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.77(11.5)1.3904.04 19:30
2131FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr3.58(12.5)1.2504.04 19:30
355FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.42(8.5)2.6605.04 14:00
359FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.67(9.5)2.0805.04 14:00
282FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.03(10.5)1.7005.04 14:00
358FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.53(11.5)1.4605.04 14:00
357FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk3.24(12.5)1.3005.04 14:00
365Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.50(8.5)2.4305.04 16:00
362Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.79(9.5)1.9205.04 16:00
363Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.20(10.5)1.6005.04 16:00
361Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.79(11.5)1.3905.04 16:00
366Vitebsk - Wigwam Smolevichy3.61(12.5)1.2505.04 16:00
389FC Isloch - Slutsk1.53(8.5)2.3405.04 18:00
275FC Isloch - Slutsk1.84(9.5)1.8605.04 18:00
307FC Isloch - Slutsk2.28(10.5)1.5605.04 18:00
203FC Isloch - Slutsk2.91(11.5)1.3605.04 18:00
193FC Isloch - Slutsk3.78(12.5)1.2305.04 18:00