Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Įvarčių skaičius
Futbolas

Įvarčių skaičius
Futbolas
Nr.ĮvykisLaikas
2379Belshina Bobruisk - FC Gorodeya03.04 17:00
 
0-1 įvarčių
2.37
2-3 įvarčių
1.98
4-5 įvarčių
6.00
6+
39.91
 
2471Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ03.04 19:00
 
0-1 įvarčių
2.50
2-3 įvarčių
1.96
4-5 įvarčių
5.57
6+
34.24
 
2666Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno04.04 15:30
 
0-1 įvarčių
3.00
2-3 įvarčių
1.94
4-5 įvarčių
4.45
6+
21.27
 
2608BATE Borisov - FC Ruh Brest04.04 17:30
 
0-1 įvarčių
3.91
2-3 įvarčių
1.99
4-5 įvarčių
3.55
6+
12.48
 
2540FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr04.04 19:30
 
0-1 įvarčių
3.25
2-3 įvarčių
1.95
4-5 įvarčių
4.12
6+
17.80
 
493FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk05.04 14:00
 
0-1 įvarčių
3.81
2-3 įvarčių
1.98
4-5 įvarčių
3.61
6+
13.02
 
2904Vitebsk - Wigwam Smolevichy05.04 16:00
 
0-1 įvarčių
2.33
2-3 įvarčių
1.98
4-5 įvarčių
6.18
6+
42.34
 
249FC Isloch - Slutsk05.04 18:00
 
0-1 įvarčių
2.42
2-3 įvarčių
1.97
4-5 įvarčių
5.81
6+
37.38
 
Nr.ĮvykisLaikas
612Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.02.04 13:30
 
0-1 įvarčių
5.83
2-3 įvarčių
2.18
4-5 įvarčių
2.81
6+
6.49
 
1686Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)02.04 15:00
 
0-1 įvarčių
5.10
2-3 įvarčių
2.10
4-5 įvarčių
2.96
6+
7.74
 
1641Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)03.04 13:00
 
0-1 įvarčių
6.01
2-3 įvarčių
2.20
4-5 įvarčių
2.78
6+
6.25
 
1027Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)03.04 13:30
 
0-1 įvarčių
9.68
2-3 įvarčių
2.65
4-5 įvarčių
2.51
6+
3.84
 
1167Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)03.04 14:00
 
0-1 įvarčių
4.64
2-3 įvarčių
2.05
4-5 įvarčių
3.10
6+
8.87
 
756FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)04.04 14:00
 
0-1 įvarčių
6.26
2-3 įvarčių
2.24
4-5 įvarčių
2.74
6+
5.94
 
452FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)04.04 14:00
 
0-1 įvarčių
7.18
2-3 įvarčių
2.35
4-5 įvarčių
2.64
6+
5.11
 
839Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)04.04 14:00
 
0-1 įvarčių
5.13
2-3 įvarčių
2.10
4-5 įvarčių
2.95
6+
7.67
 
Nr.ĮvykisLaikas
1043Real Madriz - Managua FC05.04 01:00
 
0-1 įvarčių
2.57
2-3 įvarčių
1.87
4-5 įvarčių
4.65
6+
24.96
 
1158Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF05.04 01:00
 
0-1 įvarčių
2.70
2-3 įvarčių
1.86
4-5 įvarčių
4.40
6+
22.11
 
1396Juventus Managua - Diriangen FC05.04 03:00
 
0-1 įvarčių
2.42
2-3 įvarčių
1.87
4-5 įvarčių
5.02
6+
29.41
 
1473Art Municipal Jalapa - Chinandega FC06.04 01:00
 
0-1 įvarčių
3.10
2-3 įvarčių
1.87
4-5 įvarčių
3.83
6+
16.11
 
1419Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli06.04 02:00
 
0-1 įvarčių
2.57
2-3 įvarčių
1.87
4-5 įvarčių
4.66
6+
25.07
 
Nr.ĮvykisLaikas
1495Juventus (U20) - Diriangen(U20)05.04 00:30
 
0-1 įvarčių
7.12
2-3 įvarčių
2.30
4-5 įvarčių
2.53
6+
4.75
 
1562CD Ocotal (U20) - Las Sabanas CF(U20)05.04 01:00
 
0-1 įvarčių
4.38
2-3 įvarčių
1.98
4-5 įvarčių
3.02
6+
8.65
 

Rezultatyvausias kėlinys
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisLaikas
86Yunost Minsk - Shakhtyor Solihorsk03.04 19:00
 
1-asis
4.64
2-asis
3.24
3-asis
3.44
Vienodai
3.08
 

1-oji komanda. Rezultatyvausias kėlinys