Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Antrosios pusės rezultatas
Krepšinis

Daugiau/Mažiau antroji pusė
Futbolas
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
2392Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.40(0.5)3.0703.04 17:00
3Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.52(0.5/1)2.4803.04 17:00
2359Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.82(1)1.9603.04 17:00
2358Belshina Bobruisk - FC Gorodeya2.30(1/1.5)1.6003.04 17:00
2391Belshina Bobruisk - FC Gorodeya7.48(2.5)1.1003.04 17:00
2475Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.37(0.5)3.2403.04 19:00
2433Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.48(0.5/1)2.6103.04 19:00
2432Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.73(1)2.0803.04 19:00
2431Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.19(1/1.5)1.6603.04 19:00
2474Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.70(1.5)1.4903.04 19:00
2473Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ6.87(2.5)1.1203.04 19:00
2652Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.30(0.5)3.7104.04 15:30
2801Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.55(1)2.4104.04 15:30
2800Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.95(1/1.5)1.8304.04 15:30
2650Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno2.34(1.5)1.5804.04 15:30
2649Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno5.64(2.5)1.1604.04 15:30
2621BATE Borisov - FC Ruh Brest1.22(0.5)4.5604.04 17:30
2586BATE Borisov - FC Ruh Brest1.69(1/1.5)2.1404.04 17:30
2585BATE Borisov - FC Ruh Brest2.04(1.5)1.8204.04 17:30
1079BATE Borisov - FC Ruh Brest2.38(1.5/2)1.5704.04 17:30
2620BATE Borisov - FC Ruh Brest4.35(2.5)1.2304.04 17:30
2553FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.27(0.5)3.9504.04 19:30
2519FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.49(1)2.5904.04 19:30
2518FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.86(1/1.5)1.9204.04 19:30
2517FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.27(1.5)1.6704.04 19:30
2552FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr5.19(2.5)1.1804.04 19:30
582FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.23(0.5)4.4405.04 14:00
721FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.70(1/1.5)2.1205.04 14:00
580FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.01(1.5)1.7805.04 14:00
313FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.40(1.5/2)1.5605.04 14:00
575FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk4.42(2.5)1.2305.04 14:00
1849Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.39(0.5)3.1105.04 16:00
872Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.51(0.5/1)2.5005.04 16:00
874Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.80(1)1.9805.04 16:00
873Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.29(1/1.5)1.6105.04 16:00
2875Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.84(1.5)1.4505.04 16:00
1855Vitebsk - Wigwam Smolevichy7.41(2.5)1.1105.04 16:00
182FC Isloch - Slutsk1.38(0.5)3.1805.04 18:00
712FC Isloch - Slutsk1.49(0.5/1)2.5605.04 18:00
626FC Isloch - Slutsk1.77(1)2.0305.04 18:00
563FC Isloch - Slutsk2.24(1/1.5)1.6305.04 18:00
181FC Isloch - Slutsk2.78(1.5)1.4705.04 18:00
174FC Isloch - Slutsk7.13(2.5)1.1105.04 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
836Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.14(0.5)5.4502.04 13:30
614Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.68(1.5)2.0702.04 13:30
624Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.90(1.5/2)1.8102.04 13:30
622Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.2.32(2)1.5402.04 13:30
849Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.3.17(2.5)1.3402.04 13:30
1723Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.15(0.5)5.1902.04 15:00
1689Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.75(1.5)2.0502.04 15:00
1688Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.97(1.5/2)1.7502.04 15:00
1687Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)2.44(2)1.4902.04 15:00
1722Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)3.34(2.5)1.3202.04 15:00
1378Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.13(0.5)5.7103.04 13:00
1383Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.63(1.5)2.1503.04 13:00
1643Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.83(1.5/2)1.8803.04 13:00
1642Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)2.20(2)1.6003.04 13:00
1379Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)3.03(2.5)1.3703.04 13:00
1287Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.08(0.5)7.3503.04 13:30
1034Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.55(1.5/2)2.3003.04 13:30
1029Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.74(2)1.9703.04 13:30
611Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)2.04(2/2.5)1.7003.04 13:30
1293Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)2.38(2.5)1.5603.04 13:30
1261Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.17(0.5)4.9103.04 14:00
148Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.53(1/1.5)2.3503.04 14:00
1168Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.79(1.5)1.9203.04 14:00
1171Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)2.06(1.5/2)1.6803.04 14:00
1269Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)3.56(2.5)1.2803.04 14:00
789FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.12(0.5)5.9704.04 14:00
757FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.62(1.5)2.2604.04 14:00
759FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.78(1.5/2)1.9304.04 14:00
758FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)2.12(2)1.6404.04 14:00
790FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)2.92(2.5)1.3904.04 14:00
508FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.11(0.5)6.3704.04 14:00
438FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.70(1.5/2)2.0304.04 14:00
437FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.99(2)1.7304.04 14:00
649FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)2.33(2/2.5)1.5404.04 14:00
504FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)2.74(2.5)1.4404.04 14:00
851Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.14(0.5)5.3804.04 14:00
841Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.73(1.5)2.0804.04 14:00
840Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.93(1.5/2)1.7804.04 14:00
842Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)2.38(2)1.5104.04 14:00
852Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)3.27(2.5)1.3304.04 14:00
Krepšinis
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
1660Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos1.84(90.5)1.8003.04 13:00
1057Pauian Archiland - Kinmen Kaoliang Liquor1.82(87.5)1.8203.04 15:00

Antrosios pusės pranašumas
Futbolas
Nr.Įvykis12Laikas
2390Belshina Bobruisk (-0.5/0) - FC Gorodeya (0/+0.5)2.281.6103.04 17:00
2389Belshina Bobruisk (0) - FC Gorodeya (0)1.702.1203.04 17:00
2388Belshina Bobruisk (0/+0.5) - FC Gorodeya (-0.5/0)1.422.8303.04 17:00
550Dinamo Minsk (-0.5) - Torpedo-BELAZ (+0.5)2.541.5003.04 19:00
2485Dinamo Minsk (-0.5/0) - Torpedo-BELAZ (0/+0.5)2.061.7403.04 19:00
2484Dinamo Minsk (0) - Torpedo-BELAZ (0)1.552.4003.04 19:00
2646Shakhtyor Soligorsk (-1) - Neman Grodno (+1)2.701.4504.04 15:30
2647Shakhtyor Soligorsk (-1/-0.5) - Neman Grodno (+0.5/+1)2.021.7704.04 15:30
2648Shakhtyor Soligorsk (-0.5) - Neman Grodno (+0.5)1.722.0804.04 15:30
2617BATE Borisov (-1) - FC Ruh Brest (+1)2.301.6004.04 17:30
2618BATE Borisov (-1/-0.5) - FC Ruh Brest (+0.5/+1)1.831.9404.04 17:30
2619BATE Borisov (-0.5) - FC Ruh Brest (+0.5)1.612.2804.04 17:30
2549FC Dinamo Brest (-1) - Slavia Mozyr (+1)2.581.4904.04 19:30
2550FC Dinamo Brest (-1/-0.5) - Slavia Mozyr (+0.5/+1)1.971.8104.04 19:30
2551FC Dinamo Brest (-0.5) - Slavia Mozyr (+0.5)1.692.1304.04 19:30
570FC Zvezda-Bgu Minsk (0) - FC Minsk (0)2.111.7105.04 14:00
558FC Zvezda-Bgu Minsk (0/+0.5) - FC Minsk (-0.5/0)1.682.1505.04 14:00
1139FC Zvezda-Bgu Minsk (+0.5) - FC Minsk (-0.5)1.492.5805.04 14:00
1846Vitebsk (-0.5/0) - Wigwam Smolevichy (0/+0.5)2.311.6005.04 16:00
1847Vitebsk (0) - Wigwam Smolevichy (0)1.732.0805.04 16:00
265Vitebsk (0/+0.5) - Wigwam Smolevichy (-0.5/0)1.432.7605.04 16:00
565FC Isloch (-1/-0.5) - Slutsk (+0.5/+1)2.751.4405.04 18:00
166FC Isloch (-0.5) - Slutsk (+0.5)2.181.6605.04 18:00
168FC Isloch (-0.5/0) - Slutsk (0/+0.5)1.772.0205.04 18:00
Nr.Įvykis12Laikas
804Dinamo Minsk(Res.) (-1) - Torpedo Zhodino res. (+1)2.161.6202.04 13:30
806Dinamo Minsk(Res.) (-1/-0.5) - Torpedo Zhodino res. (+0.5/+1)1.781.9302.04 13:30
820Dinamo Minsk(Res.) (-0.5) - Torpedo Zhodino res. (+0.5)1.582.2302.04 13:30
21Belshina Bobrujsk (Res.) (-0.5) - FC Gorodeya (Res.) (+0.5)2.361.5202.04 15:00
1721Belshina Bobrujsk (Res.) (-0.5/0) - FC Gorodeya (Res.) (0/+0.5)2.011.7202.04 15:00
1720Belshina Bobrujsk (Res.) (0) - FC Gorodeya (Res.) (0)1.652.1202.04 15:00
1391Dinamo Brest (Res) (-0.5) - Slavia Mozyr(res.) (+0.5)2.091.6603.04 13:00
1387Dinamo Brest (Res) (-0.5/0) - Slavia Mozyr(res.) (0/+0.5)1.791.9203.04 13:00
1390Dinamo Brest (Res) (0) - Slavia Mozyr(res.) (0)1.492.4603.04 13:00
15Bate Borisov (Res) (-1) - FC Ruh Brest(Res.) (+1)2.031.7003.04 13:30
1279Bate Borisov (Res) (-1/-0.5) - FC Ruh Brest(Res.) (+0.5/+1)1.731.9903.04 13:30
1280Bate Borisov (Res) (-0.5) - FC Ruh Brest(Res.) (+0.5)1.562.2703.04 13:30
1257Shakhtyor Soligorsk (Res.) (-0.5/0) - Neman Grodno (Res.) (0/+0.5)2.331.5403.04 14:00
1259Shakhtyor Soligorsk (Res.) (0) - Neman Grodno (Res.) (0)1.901.8103.04 14:00
1258Shakhtyor Soligorsk (Res.) (0/+0.5) - Neman Grodno (Res.) (-0.5/0)1.592.2203.04 14:00
786FC Isloch (Res.) (-0.5/0) - Slutsk(Res.) (0/+0.5)2.171.6204.04 14:00
788FC Isloch (Res.) (0) - Slutsk(Res.) (0)1.811.9004.04 14:00
787FC Isloch (Res.) (0/+0.5) - Slutsk(Res.) (-0.5/0)1.562.2804.04 14:00
499FC Vitebsk (Res.) (0) - FC Smolevichi(Res.) (0)2.111.6504.04 14:00
497FC Vitebsk (Res.) (0/+0.5) - FC Smolevichi(Res.) (-0.5/0)1.751.9704.04 14:00
490FC Vitebsk (Res.) (+0.5) - FC Smolevichi(Res.) (-0.5)1.562.2804.04 14:00
973Energetik BGU Minsk(Res.) (0) - FC Minsk (Res.) (0)2.101.6604.04 14:00
966Energetik BGU Minsk(Res.) (0/+0.5) - FC Minsk (Res.) (-0.5/0)1.722.0104.04 14:00
975Energetik BGU Minsk(Res.) (+0.5) - FC Minsk (Res.) (-0.5)1.532.3404.04 14:00
Krepšinis

2-asis kėlinys. Statymas be lygiųjų
Krepšinis

2-asis kėlinys. Dvigubas