Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Daugiau/Mažiau
Futbolas
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
2369Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.11(0.5)5.8903.04 17:00
2367Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.52(1.5)2.4203.04 17:00
2354Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.66(1.5/2)2.0903.04 17:00
2352Belshina Bobruisk - FC Gorodeya1.93(2)1.7803.04 17:00
2342Belshina Bobruisk - FC Gorodeya2.26(2/2.5)1.5703.04 17:00
1854Belshina Bobruisk - FC Gorodeya2.62(2.5)1.4503.04 17:00
2365Belshina Bobruisk - FC Gorodeya4.97(3.5)1.1503.04 17:00
2368Belshina Bobruisk - FC Gorodeya9.49(4.5)1.0403.04 17:00
2441Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.10(0.5)6.2903.04 19:00
2424Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.48(1.5)2.5403.04 19:00
2423Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.60(1.5/2)2.2003.04 19:00
2422Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ1.83(2)1.8803.04 19:00
2421Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.14(2/2.5)1.6303.04 19:00
2416Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ2.47(2.5)1.5003.04 19:00
2438Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ4.63(3.5)1.1703.04 19:00
2440Dinamo Minsk - Torpedo-BELAZ8.85(4.5)1.0403.04 19:00
2673Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.06(0.5)7.9004.04 15:30
2671Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.35(1.5)3.0204.04 15:30
2664Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.43(1.5/2)2.6304.04 15:30
2662Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.56(2)2.2804.04 15:30
2661Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno1.81(2/2.5)1.9004.04 15:30
2643Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno2.07(2.5)1.7004.04 15:30
2663Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno2.37(2.5/3)1.5204.04 15:30
2674Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno3.68(3.5)1.2504.04 15:30
2672Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno6.94(4.5)1.0804.04 15:30
2670Shakhtyor Soligorsk - Neman Grodno11.44(5.5)1.0204.04 15:30
2598BATE Borisov - FC Ruh Brest1.03(0.5)10.0604.04 17:30
2596BATE Borisov - FC Ruh Brest1.24(1.5)3.8204.04 17:30
2579BATE Borisov - FC Ruh Brest1.53(2/2.5)2.3404.04 17:30
2574BATE Borisov - FC Ruh Brest1.73(2.5)2.0304.04 17:30
2582BATE Borisov - FC Ruh Brest1.91(2.5/3)1.8004.04 17:30
2580BATE Borisov - FC Ruh Brest2.22(3)1.5904.04 17:30
1082BATE Borisov - FC Ruh Brest2.51(3/3.5)1.4704.04 17:30
2599BATE Borisov - FC Ruh Brest2.84(3.5)1.3904.04 17:30
2597BATE Borisov - FC Ruh Brest5.07(4.5)1.1504.04 17:30
2595BATE Borisov - FC Ruh Brest8.98(5.5)1.0404.04 17:30
2530FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.05(0.5)8.5104.04 19:30
2528FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.31(1.5)3.2504.04 19:30
2512FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.48(2)2.4804.04 19:30
2510FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.71(2/2.5)2.0204.04 19:30
1693FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr1.95(2.5)1.7904.04 19:30
2514FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.21(2.5/3)1.6004.04 19:30
2511FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr2.68(3)1.4104.04 19:30
2531FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr3.38(3.5)1.2904.04 19:30
2529FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr6.29(4.5)1.1004.04 19:30
2527FC Dinamo Brest - Slavia Mozyr10.71(5.5)1.0204.04 19:30
434FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.04(0.5)9.1305.04 14:00
351FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.25(1.5)3.7405.04 14:00
716FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.36(2)2.8805.04 14:00
715FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.57(2/2.5)2.2605.04 14:00
126FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.77(2.5)1.9405.04 14:00
277FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk1.97(2.5/3)1.7405.04 14:00
1187FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.30(3)1.5505.04 14:00
235FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk2.90(3.5)1.3805.04 14:00
429FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk5.31(4.5)1.1305.04 14:00
328FC Zvezda-Bgu Minsk - FC Minsk9.20(5.5)1.0405.04 14:00
855Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.11(0.5)5.9105.04 16:00
859Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.54(1.5)2.3805.04 16:00
2899Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.68(1.5/2)2.0605.04 16:00
2898Vitebsk - Wigwam Smolevichy1.96(2)1.7605.04 16:00
2890Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.29(2/2.5)1.5505.04 16:00
244Vitebsk - Wigwam Smolevichy2.65(2.5)1.4405.04 16:00
856Vitebsk - Wigwam Smolevichy5.11(3.5)1.1405.04 16:00
854Vitebsk - Wigwam Smolevichy9.65(4.5)1.0305.04 16:00
356FC Isloch - Slutsk1.10(0.5)6.2705.04 18:00
233FC Isloch - Slutsk1.49(1.5)2.4405.04 18:00
217FC Isloch - Slutsk1.63(1.5/2)2.1405.04 18:00
215FC Isloch - Slutsk1.87(2)1.8305.04 18:00
205FC Isloch - Slutsk2.19(2/2.5)1.6105.04 18:00
39FC Isloch - Slutsk2.49(2.5)1.4705.04 18:00
332FC Isloch - Slutsk4.82(3.5)1.1605.04 18:00
337FC Isloch - Slutsk9.13(4.5)1.0405.04 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
647Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.01(0.5)12.0202.04 13:30
651Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.13(1.5)5.4202.04 13:30
494Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.44(2.5)2.6702.04 13:30
603Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.52(2.5/3)2.3702.04 13:30
608Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.65(3)2.1102.04 13:30
607Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.1.86(3/3.5)1.8402.04 13:30
604Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.2.07(3.5)1.6802.04 13:30
601Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.2.34(3.5/4)1.5302.04 13:30
646Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.3.41(4.5)1.2902.04 13:30
650Dinamo Minsk(Res.) - Torpedo Zhodino res.5.91(5.5)1.1102.04 13:30
1702Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.02(0.5)11.2202.04 15:00
1700Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.16(1.5)4.8702.04 15:00
42Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.51(2.5)2.3902.04 15:00
924Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.63(2.5/3)2.1502.04 15:00
900Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)1.80(3)1.9102.04 15:00
1683Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)2.03(3/3.5)1.7102.04 15:00
1682Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)2.25(3.5)1.5702.04 15:00
1701Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)3.85(4.5)1.2302.04 15:00
1699Belshina Bobrujsk (Res.) - FC Gorodeya (Res.)6.74(5.5)1.0902.04 15:00
1410Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.01(0.5)12.0103.04 13:00
1581Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.12(1.5)5.5603.04 13:00
1361Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.43(2.5)2.6903.04 13:00
1636Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.51(2.5/3)2.4103.04 13:00
1634Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.63(3)2.1503.04 13:00
1631Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)1.83(3/3.5)1.8703.04 13:00
1411Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)2.03(3.5)1.7003.04 13:00
1635Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)2.30(3.5/4)1.5503.04 13:00
1409Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)3.35(4.5)1.3003.04 13:00
1442Dinamo Brest (Res) - Slavia Mozyr(res.)5.73(5.5)1.1203.04 13:00
1349Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.06(1.5)7.8003.04 13:30
909Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.24(2.5)3.7503.04 13:30
1315Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.63(3.5)2.1903.04 13:30
1314Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.74(3.5/4)1.9703.04 13:30
1308Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)1.93(4)1.7803.04 13:30
1754Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)2.15(4/4.5)1.6303.04 13:30
1344Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)2.39(4.5)1.5403.04 13:30
1348Bate Borisov (Res) - FC Ruh Brest(Res.)3.81(5.5)1.2403.04 13:30
2041Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.02(0.5)10.6303.04 14:00
2049Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.18(1.5)4.5103.04 14:00
196Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.59(2.5)2.2703.04 14:00
1220Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.71(2.5/3)2.0203.04 14:00
1219Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)1.92(3)1.7903.04 14:00
1218Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)2.16(3/3.5)1.6203.04 14:00
1217Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)2.43(3.5)1.5203.04 14:00
1609Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)4.21(4.5)1.2003.04 14:00
2044Shakhtyor Soligorsk (Res.) - Neman Grodno (Res.)7.40(5.5)1.0703.04 14:00
782FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.01(0.5)12.3804.04 14:00
784FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.12(1.5)5.7304.04 14:00
293FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.40(2.5)2.8104.04 14:00
774FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.47(2.5/3)2.5004.04 14:00
777FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.58(3)2.2304.04 14:00
776FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.79(3/3.5)1.9204.04 14:00
775FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)1.98(3.5)1.7404.04 14:00
773FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)2.23(3.5/4)1.5804.04 14:00
781FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)3.21(4.5)1.3204.04 14:00
783FC Isloch (Res.) - Slutsk(Res.)5.51(5.5)1.1304.04 14:00
457FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.01(0.5)12.6504.04 14:00
454FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.10(1.5)6.3704.04 14:00
255FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.35(2.5)3.0404.04 14:00
630FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.49(3)2.4504.04 14:00
616FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.67(3/3.5)2.0804.04 14:00
459FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)1.84(3.5)1.8604.04 14:00
631FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)2.04(3.5/4)1.6904.04 14:00
627FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)2.37(4)1.5204.04 14:00
456FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)2.91(4.5)1.3804.04 14:00
453FC Vitebsk (Res.) - FC Smolevichi(Res.)4.87(5.5)1.1604.04 14:00
894Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.02(0.5)11.3404.04 14:00
886Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.15(1.5)4.9004.04 14:00
813Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.52(2.5)2.4404.04 14:00
832Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.62(2.5/3)2.1704.04 14:00
838Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)1.78(3)1.9204.04 14:00
837Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)2.01(3/3.5)1.7104.04 14:00
835Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)2.26(3.5)1.5904.04 14:00
893Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)3.81(4.5)1.2404.04 14:00
898Energetik BGU Minsk(Res.) - FC Minsk (Res.)6.68(5.5)1.0904.04 14:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
80Real Madriz - Managua FC1.07(0.5)7.1805.04 01:00
735Real Madriz - Managua FC1.41(1.5)2.7505.04 01:00
1132Real Madriz - Managua FC1.51(1.5/2)2.3905.04 01:00
1152Real Madriz - Managua FC1.68(2)2.0605.04 01:00
1137Real Madriz - Managua FC1.96(2/2.5)1.7605.04 01:00
8Real Madriz - Managua FC2.25(2.5)1.6005.04 01:00
1154Real Madriz - Managua FC2.62(2.5/3)1.4305.04 01:00
730Real Madriz - Managua FC4.15(3.5)1.2105.04 01:00
809Real Madriz - Managua FC7.86(4.5)1.0605.04 01:00
1282Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF1.07(0.5)7.5705.04 01:00
1292Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF1.38(1.5)2.8805.04 01:00
1254Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF1.47(1.5/2)2.5105.04 01:00
1275Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF1.62(2)2.1705.04 01:00
1274Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF1.88(2/2.5)1.8305.04 01:00
1156Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF2.16(2.5)1.6505.04 01:00
1276Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF2.49(2.5/3)1.4805.04 01:00
1288Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF3.91(3.5)1.2305.04 01:00
1295Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF7.41(4.5)1.0705.04 01:00
1289Deportivo Ocotal - Las Sabanas CF11.84(5.5)1.0105.04 01:00
1367Juventus Managua - Diriangen FC1.09(0.5)6.5905.04 03:00
1362Juventus Managua - Diriangen FC1.46(1.5)2.6005.04 03:00
1366Juventus Managua - Diriangen FC1.57(1.5/2)2.2505.04 03:00
1365Juventus Managua - Diriangen FC1.78(2)1.9305.04 03:00
1364Juventus Managua - Diriangen FC2.08(2/2.5)1.6705.04 03:00
1307Juventus Managua - Diriangen FC2.40(2.5)1.5305.04 03:00
1380Juventus Managua - Diriangen FC4.48(3.5)1.1805.04 03:00
1381Juventus Managua - Diriangen FC8.56(4.5)1.0505.04 03:00
1466Art Municipal Jalapa - Chinandega FC1.04(0.5)8.9406.04 01:00
1469Art Municipal Jalapa - Chinandega FC1.31(1.5)3.2806.04 01:00
1462Art Municipal Jalapa - Chinandega FC1.46(2)2.5206.04 01:00
1464Art Municipal Jalapa - Chinandega FC1.69(2/2.5)2.0506.04 01:00
1451Art Municipal Jalapa - Chinandega FC1.92(2.5)1.8206.04 01:00
1463Art Municipal Jalapa - Chinandega FC2.17(2.5/3)1.6206.04 01:00
1465Art Municipal Jalapa - Chinandega FC2.64(3)1.4306.04 01:00
1467Art Municipal Jalapa - Chinandega FC3.34(3.5)1.3006.04 01:00
1470Art Municipal Jalapa - Chinandega FC6.19(4.5)1.1006.04 01:00
1468Art Municipal Jalapa - Chinandega FC10.59(5.5)1.0306.04 01:00
1443Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli1.07(0.5)7.2206.04 02:00
1446Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli1.42(1.5)2.7506.04 02:00
1437Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli1.51(1.5/2)2.3906.04 02:00
1439Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli1.68(2)2.0606.04 02:00
1438Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli1.96(2/2.5)1.7606.04 02:00
1417Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli2.25(2.5)1.6006.04 02:00
1440Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli2.62(2.5/3)1.4306.04 02:00
1444Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli4.15(3.5)1.2106.04 02:00
1447Deportivo Walter Ferreti - Real Esteli7.86(4.5)1.0606.04 02:00
E-Sportas
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
2079Team Dwfn - Goodfellas Gaming1.91(2.5)1.8302.04 15:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
1016ALTERNATE aTTaX - Salamander Gaming1.90(2.5)1.8402.04 21:30
1091Apeks - Tricked esport1.90(2.5)1.8403.04 19:00
1120Fate - Unique Team1.90(2.5)1.8403.04 19:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
557KPI GAMING - Wygers2.17(2.5)1.6402.04 20:00
505SAW - Offset Esports2.42(2.5)1.5206.04 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
3400Virtus Pro - OG1.98(2.5)1.7702.04 15:25
653Furia Esports - Swole Patrol2.13(2.5)1.6602.04 19:00
673Evil Geniuses - Made in Brazil2.14(2.5)1.6602.04 23:00
545Virtus Pro - Tyloo2.14(2.5)1.6603.04 19:00
697Mousesports - G2 Esports1.90(2.5)1.8403.04 19:00
704Faze Clan - OG2.03(2.5)1.7303.04 19:00
1006100 Thieves - Furia Esports1.92(2.5)1.8203.04 23:00
991Liquid - Evil Geniuses1.93(2.5)1.8103.04 23:00
680Swole Patrol - Made in Brazil1.91(2.5)1.8303.04 23:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
466Chaos - Funplus Phoenix1.90(2.5)1.8402.04 20:00
1205MAD Lions E.c. - C0ntact Gaming2.06(2.5)1.7102.04 23:00
1009EnvyUs - Cloud91.96(2.5)1.7904.04 19:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
204Sprout - Pact2.16(2.5)1.6502.04 17:00
426HellRaisers - Hard Legion Esports1.90(2.5)1.8402.04 20:00
1658Vexed Gaming - Fbgaming1.98(2.5)1.7703.04 17:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
3274 And A Half Men - Rooster1.94(2.5)1.8102.04 11:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
377Espada - Skade2.59(4.5)1.4602.04 17:00