Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Antrojo periodo rezultatas
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
28485Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.912.774.8823.01 16:00
28599Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow3.902.612.2223.01 18:00
28985Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.853.004.6223.01 18:30
28546AK Bars Kazan - Salavat Julaev2.132.684.0423.01 18:30
28823SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan2.112.654.2023.01 18:30
28667Avangard Omsk - HC Sochi1.972.684.8023.01 18:30
28932Spartak Moscow - Severstal Cherepovec2.142.723.9123.01 18:30
28748HC Dinamo Moscow - HC Vityaz2.042.734.2723.01 18:30
29035Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.702.712.8624.01 18:00
29187Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.702.762.8024.01 18:00
29285Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.712.692.8725.01 13:30
29236Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan3.112.692.5325.01 14:00
29610Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun2.072.903.8125.01 16:00
29559Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk2.122.704.0425.01 16:00
29686Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.692.682.8925.01 16:10
29334HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.882.682.7125.01 16:30
29827Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.812.602.8725.01 17:00
30112Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.962.904.2826.01 16:00
29958SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.842.924.8926.01 16:00
29883Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.402.563.5326.01 16:00
30035CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.742.826.1826.01 16:00
38829Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2.502.693.1427.01 16:00
32375Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan4.032.702.1227.01 16:00
34585Severstal Cherepovec - HC Vityaz3.092.642.5827.01 18:00
34200HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl3.092.692.5427.01 18:30
32819Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun2.502.643.2127.01 18:30
39017Amur Khabarovsk - Salavat Julaev3.132.692.5128.01 11:00
3045HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod2.322.783.3428.01 18:30
24427SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.523.307.8528.01 18:30
1512Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.992.704.6128.01 18:30
24629Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk3.082.602.6228.01 19:30
4443Amur Khabarovsk - Salavat Julaev3.132.692.5129.01 11:00
24824Admiral Vladivostok - CSKA Moscow5.642.831.7929.01 11:30
4832HC Vityaz - AK Bars Kazan3.532.712.2829.01 18:30
18517Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk2.242.783.5330.01 15:30
20109Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.733.055.4730.01 16:00
13776Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki2.752.772.7330.01 16:00
19738Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun2.882.602.7930.01 16:00
20679Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod2.372.813.2130.01 18:00
16209HC Sochi - Severstal Cherepovec2.202.723.7230.01 18:30
16298SKA St. Petersburg - Avangard Omsk2.352.703.3930.01 18:30
13336HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.742.915.8630.01 18:30
22265Amur Khabarovsk - CSKA Moscow5.562.821.8031.01 11:00
20718Admiral Vladivostok - Salavat Julaev3.132.692.5131.01 11:30
24470Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk2.862.632.7801.02 12:00
23788Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.652.812.8101.02 12:00
22779HC Sochi - HC Vityaz2.732.642.9101.02 12:00
30170Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.682.613.0001.02 12:00
32478Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.992.924.0801.02 12:00
23101AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.702.946.2401.02 12:00
26155Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk2.132.863.6801.02 12:30
32644Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow2.782.702.7801.02 16:00
32890Admiral Vladivostok - Salavat Julaev3.092.692.5402.02 09:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
46241Hanhals IF - Vimmerby HC2.883.002.3312.02 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
4641HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.873.093.9717.02 18:30

Daugiau/Mažiau antrasis kėlinys
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
44850Mountfield HK - Vastra Frolunda1.71(1.5)1.9804.02 19:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
69055Corona Brasov - Ferencvaros-Esmtk1.48(1.5)2.4723.01 18:30
69093Fehervari Titanok - Hokiklub Budapest1.54(1.5)2.3323.01 19:30
69509Schiller-Vasas HC - Gyergyoi HK1.57(1.5)2.2723.01 19:40
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
261Finland - Russia1.69(1.5)1.9406.02 21:00
1332Czech Republic - Sweden1.62(1.5)2.0406.02 21:00
8566Sweden - Russia1.61(1.5)2.0508.02 21:00
10563Finland - Czech Republic1.69(1.5)1.9408.02 21:00
1248Sweden - Finland1.72(1.5)1.8909.02 21:00
1444Russia - Czech Republic1.58(1.5)2.0909.02 21:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
28467Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.88(1.5)1.7923.01 16:00
28589Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow1.97(1.5)1.7223.01 18:00
28977Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.66(1.5)2.0523.01 18:30
28536AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.91(1.5)1.7723.01 18:30
28805SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.95(1.5)1.7423.01 18:30
28655Avangard Omsk - HC Sochi1.96(1.5)1.7223.01 18:30
28922Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.85(1.5)1.8223.01 18:30
28740HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.87(1.5)1.8023.01 18:30
29027Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.80(1.5)1.8724.01 18:00
29179Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.75(1.5)1.9324.01 18:00
29277Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.82(1.5)1.8525.01 13:30
29228Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.83(1.5)1.8425.01 14:00
29601Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.68(1.5)2.0225.01 16:00
29551Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.89(1.5)1.7925.01 16:00
29673Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.83(1.5)1.8425.01 16:10
29326HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.83(1.5)1.8425.01 16:30
29818Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.93(1.5)1.7525.01 17:00
30104Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.72(1.5)1.9726.01 16:00
29942SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.75(1.5)1.9326.01 16:00
29873Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.00(1.5)1.7026.01 16:00
30027CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.93(1.5)1.7526.01 16:00
38854Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.83(1.5)1.8427.01 16:00
34565Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan1.89(1.5)1.7927.01 16:00
35778Severstal Cherepovec - HC Vityaz1.89(1.5)1.7927.01 18:00
34664HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl1.83(1.5)1.8427.01 18:30
32860Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.89(1.5)1.7927.01 18:30
38991Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.83(1.5)1.8428.01 11:00
7575HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.75(1.5)1.9228.01 18:30
22554SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.68(1.5)2.0228.01 18:30
2255Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.93(1.5)1.7528.01 18:30
24608Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.93(1.5)1.7528.01 19:30
4761Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.83(1.5)1.8429.01 11:00
26187Admiral Vladivostok - CSKA Moscow1.89(1.5)1.7929.01 11:30
5528HC Vityaz - AK Bars Kazan1.83(1.5)1.8429.01 18:30
17730Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.76(1.5)1.9230.01 15:30
19915Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.70(1.5)2.0030.01 16:00
13414Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.73(1.5)1.9530.01 16:00
19762Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.93(1.5)1.7530.01 16:00
20390Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.72(1.5)1.9730.01 18:00
16142HC Sochi - Severstal Cherepovec1.83(1.5)1.8430.01 18:30
16391SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.83(1.5)1.8430.01 18:30
13302HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.83(1.5)1.8430.01 18:30
21995Amur Khabarovsk - CSKA Moscow1.89(1.5)1.7931.01 11:00
20838Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.83(1.5)1.8431.01 11:30
24732Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.89(1.5)1.7901.02 12:00
23944Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.70(1.5)2.0001.02 12:00
22742HC Sochi - HC Vityaz1.89(1.5)1.7901.02 12:00
30194Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.91(1.5)1.7601.02 12:00
32436Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.68(1.5)2.0201.02 12:00
23724AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.84(1.5)1.8401.02 12:00
27631Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.70(1.5)2.0001.02 12:30
32669Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.81(1.5)1.8601.02 16:00
33889Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.83(1.5)1.8402.02 09:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
64158HC Yugra - Chelmet2.00(1.5)1.7323.01 16:00
50491Rubin Tyumen - Juznij Ural1.99(1.5)1.7323.01 16:00
33642HC Tambov - Humo Tashkent1.80(1.5)1.9023.01 17:30
671HK Torpedo Gorkii - Ceng Tou1.90(1.5)1.8123.01 17:30
44863MHK Dinamo St Petersburg - CSK VVS Samara1.76(1.5)1.9623.01 18:30
1836Kazcink-Torpedo - Molot Prikamje1.74(1.5)1.9924.01 14:30
4406Nomad Nur-Sultan - Ijstal1.88(1.5)1.8224.01 15:00
2766Sariarka - Neftianik Al2.01(1.5)1.7224.01 15:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
12830KooKoo - Assat Pori1.76(1.5)1.9223.01 18:30
16832Lukko Rauma - HPK Hameenlinna1.74(1.5)1.9423.01 18:30
47692Ilves Tampere - Karpat Oulu1.70(1.5)1.9923.01 18:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
46234Hanhals IF - Vimmerby HC1.52(1.5)2.3812.02 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
31101Oskarshamn - Malmo1.76(1.5)1.9123.01 20:00
31161Farjestad - Vaxjo Lakers1.64(1.5)2.0823.01 20:00
31743Orebro - Lulea1.80(1.5)1.8723.01 20:00
31312Linkoping - Rogle1.79(1.5)1.8823.01 20:00
30982Vastra Frolunda - Brynas1.68(1.5)2.0223.01 20:00
31379Leksand - Djurgarden1.73(1.5)1.9523.01 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
6718Yunost Minsk - Metalurg Zhlobin2.04(1.5)1.7023.01 18:00
8857Neman - HK Gomel1.77(1.5)1.9423.01 18:00
9025Dinamo Molodechno - Shakhtyor Solihorsk1.71(1.5)2.0223.01 18:00
72387HK Vitebsk - HC Bobruisk1.54(1.5)2.3223.01 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
1099Jastrzebie JKH GKS - Gorniczy Klub Sportowy Tychy1.69(1.5)2.0524.01 19:00
6031Tauron KH Gks Katowice - Torun1.56(1.5)2.2724.01 19:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
64016Manglerud Star - Stjernen1.47(1.5)2.4423.01 20:00
15750Frisk-Asker - HK Narvik1.38(1.5)2.7524.01 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
45267Anyang Halla - OJI Eagles1.71(1.5)2.0223.01 12:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
12357Grenoble - HC Nice1.37(1.5)2.8424.01 21:00
36262Mulhouse - Briancon1.36(1.5)2.9124.01 21:00
39311Amiens - Anglet Hormadi Elite1.50(1.5)2.4224.01 21:15
40789Chamonix-Morzine HC - Angers1.40(1.5)2.7324.01 21:30
44758Gap - Bordeaux1.72(1.5)2.0024.01 21:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
7880HC 07 Detva - HC Kosice1.65(1.5)2.0624.01 19:00
5828HKM Nitra - Dukla Trencin1.75(1.5)1.9324.01 19:00
8137SKP Poprad - Banska Bystrica1.80(1.5)1.8724.01 19:00
14486Nove Zamky - DVTK Jegesmedvek1.62(1.5)2.1124.01 19:30
14599Slovan Bratislava - Dukla Michalovce1.58(1.5)2.1924.01 19:30
15748Mac Budapest - Liptovsky Mikulas1.54(1.5)2.2624.01 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
23135Hockey Academy Zug - SC Langenthal1.51(1.5)2.3923.01 20:45
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
26956Servette HC - Zurich1.57(1.5)2.2123.01 20:45
37229Rapperswil Jona Lakers - EHC Biel1.57(1.5)2.2124.01 20:45
203Langnau Tigers - Lausanne HC1.67(1.5)2.0424.01 20:45
41234HC Fribourg Gotteron - HC Ambri Piotta1.78(1.5)1.8924.01 20:45
41214EV Zug - HC Lugano1.63(1.5)2.1124.01 20:45
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
4573HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.53(1.5)2.3417.02 18:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
25735Innsbruck - EC VSV1.50(1.5)2.3724.01 20:15
6230KAC Klagenfurt - EC Vienna Capitals1.76(1.5)1.9124.01 20:15
25353Dornbirn - Liwest Linz1.46(1.5)2.4724.01 20:15
25697Orli Znojmo - EC Graz 99ers1.46(1.5)2.4724.01 20:15
25582SAPA Fehervar AV19 - Red Bull Salzburg1.52(1.5)2.3124.01 20:15
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
18901Vitkovice - Mountfield HK1.75(1.5)1.9324.01 18:30
18624Zlin - Mlada Boleslav1.60(1.5)2.1624.01 18:30
19194Plzen - Trinec1.60(1.5)2.1624.01 18:30
18994HC Olomouc - Sparta Prague1.73(1.5)1.9624.01 19:00
19396Pardubice - Kometa Brno1.61(1.5)2.1324.01 19:00
19315Kladno - Litvinov1.58(1.5)2.1824.01 19:00
19377Liberec - Karlovy Vary1.55(1.5)2.2424.01 19:00
19714Pardubice - Mlada Boleslav1.68(1.5)2.0226.01 16:00
20093Kometa Brno - Litvinov1.49(1.5)2.3826.01 16:00
19514Kladno - Trinec1.55(1.5)2.2426.01 17:00
19777Liberec - Mountfield HK1.72(1.5)1.9726.01 17:00
20944Plzen - Sparta Prague1.58(1.5)2.1926.01 17:30
21552HC Olomouc - Vitkovice1.75(1.5)1.9426.01 18:00
21313Zlin - Karlovy Vary1.54(1.5)2.2626.01 18:20

Antrojo periodo handikapas
Ledo ritulys
Nr.Įvykis12Laikas
28495Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)1.871.8023.01 16:00
28624Lokomotiv Jaroslavl (+0.5) - CSKA Moscow (-0.5)1.592.1623.01 18:00
28995Jokerit Helsinki (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)1.821.8523.01 18:30
28556AK Bars Kazan (-0.5) - Salavat Julaev (+0.5)2.081.6423.01 18:30
28837SKA St. Petersburg (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.061.6623.01 18:30
28687Avangard Omsk (-0.5) - HC Sochi (+0.5)1.931.7523.01 18:30
28943Spartak Moscow (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)2.091.6423.01 18:30
28758HC Dinamo Moscow (-0.5) - HC Vityaz (+0.5)2.001.7023.01 18:30
29045Neftehimik Niznekamsk (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)2.591.4224.01 18:00
29197Torpedo Nizhny Novgorod (-0.5) - Metallurg Magnitogorsk (+0.5)2.591.4224.01 18:00
29295Salavat Julaev (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.591.4225.01 13:30
29246Avtomobilist Yekaterinburg (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.472.4425.01 14:00
29621Jokerit Helsinki (-0.5) - HC Red Star Kunlun (+0.5)2.031.6825.01 16:00
29569Spartak Moscow (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)2.071.6525.01 16:00
29698Dinamo Minsk (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)2.581.4225.01 16:10
29371HC Vityaz (+0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (-0.5)1.422.6025.01 16:30
29838Dinamo Riga (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)2.681.4025.01 17:00
30122Jokerit Helsinki (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)1.921.7626.01 16:00
29986SKA St. Petersburg (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)1.811.8626.01 16:00
29904Avangard Omsk (-0.5) - Metallurg Magnitogorsk (+0.5)2.321.5226.01 16:00
30046CSKA Moscow (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)1.721.9726.01 16:00
38870Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.421.4827.01 16:00
31203Traktor Chelabinsk (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.652.0727.01 16:00
35825Severstal Cherepovec (+0.5) - HC Vityaz (-0.5)1.452.4927.01 18:00
35627HC Sochi (+0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (-0.5)1.472.4427.01 18:30
32809Spartak Moscow (-0.5) - HC Red Star Kunlun (+0.5)2.411.4827.01 18:30
39008Amur Khabarovsk (+0.5) - Salavat Julaev (-0.5)1.482.4228.01 11:00
7704HC Dinamo Moscow (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)2.251.5528.01 18:30
23931SKA St. Petersburg (-0.5) - Dinamo Minsk (+0.5)1.502.3528.01 18:30
681Avangard Omsk (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)1.951.7328.01 18:30
24621Dinamo Riga (+0.5) - Sibir Novosibirsk (-0.5)1.442.5228.01 19:30
4805Amur Khabarovsk (+0.5) - Salavat Julaev (-0.5)1.482.4229.01 11:00
26749Admiral Vladivostok (+0.5) - CSKA Moscow (-0.5)1.911.7629.01 11:30
6515HC Vityaz (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.572.2229.01 18:30
18497Barys Nur-Sultan (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)2.171.5930.01 15:30
20101Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5) - Dinamo Minsk (+0.5)1.701.9930.01 16:00
8898Metallurg Magnitogorsk (+0.5) - Jokerit Helsinki (-0.5)1.412.6230.01 16:00
19772Traktor Chelabinsk (+0.5) - HC Red Star Kunlun (-0.5)1.402.6630.01 16:00
20634Lokomotiv Jaroslavl (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)2.301.5330.01 18:00
16199HC Sochi (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)2.151.6030.01 18:30
16268SKA St. Petersburg (-0.5) - Avangard Omsk (+0.5)2.281.5430.01 18:30
13320HC Dinamo Moscow (-0.5) - Dinamo Riga (+0.5)1.721.9730.01 18:30
22042Amur Khabarovsk (+0.5) - CSKA Moscow (-0.5)1.901.7731.01 11:00
20872Admiral Vladivostok (+0.5) - Salavat Julaev (-0.5)1.482.4231.01 11:30
24741Barys Nur-Sultan (+0.5) - Avangard Omsk (-0.5)1.402.6501.02 12:00
23775Lokomotiv Jaroslavl (-0.5) - Jokerit Helsinki (+0.5)2.541.4401.02 12:00
22760HC Sochi (-0.5) - HC Vityaz (+0.5)2.611.4101.02 12:00
30161Metallurg Magnitogorsk (-0.5) - Avtomobilist Yekaterinburg (+0.5)2.571.4301.02 12:00
32462Torpedo Nizhny Novgorod (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)1.951.7401.02 12:00
23755AK Bars Kazan (-0.5) - Dinamo Riga (+0.5)1.682.0301.02 12:00
25396Sibir Novosibirsk (-0.5) - Dinamo Minsk (+0.5)2.081.6401.02 12:30
32685Spartak Moscow (-0.5) - HC Dinamo Moscow (+0.5)2.651.4001.02 16:00
32867Admiral Vladivostok (+0.5) - Salavat Julaev (-0.5)1.472.4402.02 09:00

2-asis periodas. Statymas be lygiųjų
Ledo ritulys
Nr.Įvykis12Laikas
28490Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.303.1323.01 16:00
28616Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.481.4623.01 18:00
28990Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.313.0923.01 18:30
28551AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.422.6023.01 18:30
28829SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.402.6823.01 18:30
28681Avangard Omsk - HC Sochi1.313.0423.01 18:30
28938Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.442.5423.01 18:30
28753HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.382.7623.01 18:30
29040Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.791.8924.01 18:00
29192Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.811.8724.01 18:00
29290Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.791.8925.01 13:30
29241Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.031.6725.01 14:00
29616Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.432.5525.01 16:00
29564Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.422.6025.01 16:00
29693Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.771.9025.01 16:10
29339HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.891.7925.01 16:30
29832Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.821.8525.01 17:00
30117Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.362.8426.01 16:00
29981SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.293.2126.01 16:00
29899Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.552.2426.01 16:00
30041CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.203.8726.01 16:00
38821Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.662.0627.01 16:00
31210Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan2.601.4227.01 16:00
34580Severstal Cherepovec - HC Vityaz2.001.6927.01 18:00
34084HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl2.031.6827.01 18:30
32814Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.642.0827.01 18:30
39012Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.051.6628.01 11:00
2290HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.572.2128.01 18:30
24091SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.134.9828.01 18:30
1143Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.332.9428.01 18:30
24625Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.991.7028.01 19:30
2552Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.051.6629.01 11:00
26752Admiral Vladivostok - CSKA Moscow3.581.2329.01 11:30
7542HC Vityaz - AK Bars Kazan2.311.5229.01 18:30
18501Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.512.3330.01 15:30
20104Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.233.6030.01 16:00
13714Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.841.8330.01 16:00
19730Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.871.8130.01 16:00
20649Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.612.1430.01 18:00
16203HC Sochi - Severstal Cherepovec1.482.4230.01 18:30
16292SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.572.2230.01 18:30
13332HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.223.7530.01 18:30
22196Amur Khabarovsk - CSKA Moscow3.541.2431.01 11:00
20710Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.051.6631.01 11:30
24750Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.861.8101.02 12:00
23781Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.791.8901.02 12:00
22768HC Sochi - HC Vityaz1.781.8901.02 12:00
30165Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.741.9401.02 12:00
32469Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.382.7301.02 12:00
23762AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.193.9701.02 12:00
25702Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.462.4601.02 12:30
32637Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.831.8401.02 16:00
32883Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.031.6802.02 09:00
Nr.Įvykis12Laikas
46236Hanhals IF - Vimmerby HC2.001.6412.02 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
31121Oskarshamn - Malmo2.091.6423.01 20:00
31130Farjestad - Vaxjo Lakers1.522.3223.01 20:00
31866Orebro - Lulea1.931.7523.01 20:00
31335Linkoping - Rogle2.031.6823.01 20:00
30834Vastra Frolunda - Brynas1.472.4423.01 20:00
31395Leksand - Djurgarden1.981.7123.01 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
4592HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.352.7217.02 18:30

2-asis kėlinys. Dvigubas šansas
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
28470Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.171.361.7023.01 16:00
28592Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow1.531.411.2323.01 18:00
28980Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.181.321.7523.01 18:30
28539AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.211.391.5723.01 18:30
28811SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.201.391.5923.01 18:30
28658Avangard Omsk - HC Sochi1.171.381.6723.01 18:30
28925Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.221.381.5723.01 18:30
28743HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.201.371.6223.01 18:30
29030Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.361.391.3924.01 18:00
29182Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.371.371.3924.01 18:00
29280Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.351.391.3925.01 13:30
29231Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.431.391.3125.01 14:00
29605Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.231.341.6125.01 16:00
29554Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.211.381.5825.01 16:00
29676Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.351.391.3925.01 16:10
29329HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.391.391.3525.01 16:30
29821Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.351.411.3725.01 17:00
30107Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.201.341.6726.01 16:00
29945SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.161.331.7626.01 16:00
29876Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.261.421.4726.01 16:00
30030CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.121.341.8426.01 16:00
38861Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.311.391.4427.01 16:00
34570Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan1.581.381.2127.01 16:00
35785Severstal Cherepovec - HC Vityaz1.421.401.3227.01 18:00
35209HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl1.431.391.3127.01 18:30
32693Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.301.401.4427.01 18:30
38998Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.441.391.3128.01 11:00
7668HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.281.371.5028.01 18:30
23131SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.091.262.1528.01 18:30
39Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.181.381.6528.01 18:30
24614Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.411.411.3228.01 19:30
4795Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.441.391.3129.01 11:00
26513Admiral Vladivostok - CSKA Moscow1.801.351.1429.01 11:30
6056HC Vityaz - AK Bars Kazan1.511.381.2629.01 18:30
18222Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.261.371.5330.01 15:30
20001Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.141.311.8630.01 16:00
13429Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.381.371.3830.01 16:00
19770Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.371.411.3530.01 16:00
20461Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.301.361.4830.01 18:00
16189HC Sochi - Severstal Cherepovec1.241.381.5430.01 18:30
16764SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.271.391.4830.01 18:30
13310HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.131.331.8530.01 18:30
22034Amur Khabarovsk - CSKA Moscow1.791.351.1431.01 11:00
20856Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.441.391.3131.01 11:30
24738Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.371.401.3601.02 12:00
24410Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.371.361.4001.02 12:00
22749HC Sochi - HC Vityaz1.351.401.3801.02 12:00
30151Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.331.411.3901.02 12:00
32443Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.211.341.6501.02 12:00
23731AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.121.321.8901.02 12:00
29612Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.241.351.5801.02 12:30
32676Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.371.391.3701.02 16:00
33936Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.431.391.3102.02 09:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
46240Hanhals IF - Vimmerby HC1.451.301.3212.02 20:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
4629HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.201.281.6617.02 18:30

2-asis kėlinys. Kas įmuš pirmasis
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
45165Mountfield HK - Vastra Frolunda2.445.432.0104.02 19:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
28498Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.744.573.3623.01 16:00
28627Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.914.261.9623.01 18:00
28998Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.695.703.1123.01 18:30
28560AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.894.492.9623.01 18:30
28842SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.884.343.0523.01 18:30
28696Avangard Omsk - HC Sochi1.794.283.3723.01 18:30
28947Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.894.722.8723.01 18:30
28766HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.834.633.0623.01 18:30
29150Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.214.942.3024.01 18:00
29200Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.205.232.2524.01 18:00
29298Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.224.862.3125.01 13:30
29249Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.444.802.1225.01 14:00
29624Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.835.612.7525.01 16:00
29572Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.884.562.9525.01 16:00
29701Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.214.802.3325.01 16:10
29509HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.324.812.2225.01 16:30
29841Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.304.422.3325.01 17:00
30125Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.765.372.9826.01 16:00
29989SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.695.173.2926.01 16:00
29908Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.074.182.7226.01 16:00
30058CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.644.364.0126.01 16:00
38825Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2.114.802.4627.01 16:00
32059Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan2.944.561.8827.01 16:00
34581Severstal Cherepovec - HC Vityaz2.444.582.1627.01 18:00
34085HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl2.434.802.1227.01 18:30
32815Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun2.114.572.5127.01 18:30
39013Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.454.802.1128.01 11:00
2301HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.995.182.5428.01 18:30
24093SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.465.494.4928.01 18:30
1424Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.804.403.2528.01 18:30
24626Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk2.454.432.1928.01 19:30
2821Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.454.802.1129.01 11:00
26753Admiral Vladivostok - CSKA Moscow3.734.531.6629.01 11:30
7810HC Vityaz - AK Bars Kazan2.674.791.9829.01 18:30
18502Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.945.152.6430.01 15:30
20105Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.615.463.5130.01 16:00
13715Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki2.225.302.2230.01 16:00
19731Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun2.344.432.2930.01 16:00
20652Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod2.015.392.4630.01 18:00
16205HC Sochi - Severstal Cherepovec1.934.792.7630.01 18:30
16293SKA St. Petersburg - Avangard Omsk2.024.802.5930.01 18:30
13333HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.634.743.7930.01 18:30
22115Amur Khabarovsk - CSKA Moscow3.694.531.6731.01 11:00
20712Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.454.802.1131.01 11:30
24747Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk2.324.582.2701.02 12:00
23782Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.165.512.2501.02 12:00
22769HC Sochi - HC Vityaz2.244.582.3501.02 12:00
30166Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.224.482.4001.02 12:00
32470Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.785.592.8801.02 12:00
23763AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.604.733.9701.02 12:00
25743Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.875.492.6901.02 12:30
32638Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow2.254.922.2601.02 16:00
32884Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.434.802.1202.02 09:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
12151KooKoo - Assat Pori1.695.113.3123.01 18:30
13694Lukko Rauma - HPK Hameenlinna2.085.232.3923.01 18:30
47658Ilves Tampere - Karpat Oulu2.155.502.2623.01 18:30
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
31122Oskarshamn - Malmo2.455.132.0623.01 20:00
31131Farjestad - Vaxjo Lakers1.905.882.5523.01 20:00
31868Orebro - Lulea2.344.952.1723.01 20:00
31336Linkoping - Rogle2.424.972.1123.01 20:00
30835Vastra Frolunda - Brynas1.875.582.6623.01 20:00
31397Leksand - Djurgarden2.345.292.1123.01 20:00

2-asis kėlinys. Kas įmuš paskutinis
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
45168Mountfield HK - Vastra Frolunda2.445.432.0104.02 19:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
28501Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.744.573.3623.01 16:00
28630Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.914.261.9623.01 18:00
29001Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.695.703.1123.01 18:30
28563AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.894.492.9623.01 18:30
28845SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.884.343.0523.01 18:30
28713Avangard Omsk - HC Sochi1.794.283.3723.01 18:30
28952Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.894.722.8723.01 18:30
28771HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.834.633.0623.01 18:30
29154Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.214.942.3024.01 18:00
29203Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.205.232.2524.01 18:00
29301Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.224.862.3125.01 13:30
29252Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.444.802.1225.01 14:00
29627Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.835.612.7525.01 16:00
29575Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.884.562.9525.01 16:00
29726Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.214.802.3325.01 16:10
29513HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.324.812.2225.01 16:30
29845Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.304.422.3325.01 17:00
30128Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.765.372.9826.01 16:00
29998SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.695.173.2926.01 16:00
29911Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.074.182.7226.01 16:00
30062CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.644.364.0126.01 16:00
38831Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2.114.802.4627.01 16:00
33487Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan2.944.561.8827.01 16:00
34593Severstal Cherepovec - HC Vityaz2.444.582.1627.01 18:00
34208HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl2.434.802.1227.01 18:30
32831Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun2.114.572.5127.01 18:30
39019Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.454.802.1128.01 11:00
3582HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.995.182.5428.01 18:30
24429SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.465.494.4928.01 18:30
1737Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.804.403.2528.01 18:30
24631Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk2.454.432.1928.01 19:30
4557Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.454.802.1129.01 11:00
24826Admiral Vladivostok - CSKA Moscow3.734.531.6629.01 11:30
4867HC Vityaz - AK Bars Kazan2.674.791.9829.01 18:30
18519Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.945.152.6430.01 15:30
20106Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.615.463.5130.01 16:00
13771Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki2.225.302.2230.01 16:00
19735Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun2.344.432.2930.01 16:00
20692Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod2.015.392.4630.01 18:00
16211HC Sochi - Severstal Cherepovec1.934.792.7630.01 18:30
16301SKA St. Petersburg - Avangard Omsk2.024.802.5930.01 18:30
13341HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.634.743.7930.01 18:30
22201Amur Khabarovsk - CSKA Moscow3.694.531.6731.01 11:00
20722Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.454.802.1131.01 11:30
24467Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk2.324.582.2701.02 12:00
23791Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.165.512.2501.02 12:00
22791HC Sochi - HC Vityaz2.244.582.3501.02 12:00
30172Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.224.482.4001.02 12:00
32480Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.785.592.8801.02 12:00
23110AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.604.733.9701.02 12:00
26640Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.875.492.6901.02 12:30
32646Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow2.254.922.2601.02 16:00
32893Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.434.802.1202.02 09:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
12160KooKoo - Assat Pori1.695.113.3123.01 18:30
14728Lukko Rauma - HPK Hameenlinna2.085.232.3923.01 18:30
47664Ilves Tampere - Karpat Oulu2.155.502.2623.01 18:30
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
31127Oskarshamn - Malmo2.455.132.0623.01 20:00
31139Farjestad - Vaxjo Lakers1.905.882.5523.01 20:00
31922Orebro - Lulea2.344.952.1723.01 20:00
31337Linkoping - Rogle2.424.972.1123.01 20:00
30916Vastra Frolunda - Brynas1.875.582.6623.01 20:00
31427Leksand - Djurgarden2.345.292.1123.01 20:00

2-asis kėlinys. Abi komandos įmuš
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
28492Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk3.071.3123.01 16:00
28621Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow3.051.3123.01 18:00
28992Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok2.631.4123.01 18:30
28553AK Bars Kazan - Salavat Julaev2.961.3323.01 18:30
28831SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan3.061.3123.01 18:30
28684Avangard Omsk - HC Sochi3.201.2923.01 18:30
28940Spartak Moscow - Severstal Cherepovec2.841.3523.01 18:30
28755HC Dinamo Moscow - HC Vityaz2.941.3323.01 18:30
29042Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.661.4024.01 18:00
29194Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.561.4324.01 18:00
29292Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.681.3925.01 13:30
29243Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.721.3925.01 14:00
29618Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun2.541.4425.01 16:00
29566Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk2.931.3425.01 16:00
29695Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.711.3925.01 16:10
29342HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.711.3925.01 16:30
29834Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.871.3525.01 17:00
30119Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk2.671.4026.01 16:00
29983SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.831.3626.01 16:00
29901Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk3.041.3126.01 16:00
30043CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk3.421.2526.01 16:00
38863Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan2.721.3927.01 16:00
34567Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan2.931.3427.01 16:00
35787Severstal Cherepovec - HC Vityaz2.811.3627.01 18:00
35380HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl2.721.3927.01 18:30
32695Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun2.821.3627.01 18:30
39000Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.721.3928.01 11:00
7674HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod2.611.4228.01 18:30
23178SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk3.221.2828.01 18:30
140Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk3.101.3028.01 18:30
24616Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk2.871.3528.01 19:30
4780Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.721.3929.01 11:00
26493Admiral Vladivostok - CSKA Moscow3.231.2829.01 11:30
6379HC Vityaz - AK Bars Kazan2.761.3729.01 18:30
18231Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk2.641.4130.01 15:30
20003Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk2.841.3630.01 16:00
13416Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki2.541.4430.01 16:00
19765Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun2.871.3530.01 16:00
20463Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod2.531.4430.01 18:00
16191HC Sochi - Severstal Cherepovec2.791.3730.01 18:30
16393SKA St. Petersburg - Avangard Omsk2.741.3830.01 18:30
13312HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga3.171.2930.01 18:30
22036Amur Khabarovsk - CSKA Moscow3.211.2831.01 11:00
20858Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.721.3931.01 11:30
24740Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk2.801.3701.02 12:00
24412Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki2.481.4601.02 12:00
22753HC Sochi - HC Vityaz2.801.3701.02 12:00
30153Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.841.3501.02 12:00
32445Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec2.581.4201.02 12:00
23733AK Bars Kazan - Dinamo Riga3.251.2801.02 12:00
30146Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk2.551.4301.02 12:30
32679Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow2.661.4001.02 16:00
33894Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.721.3902.02 09:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
46268Hanhals IF - Vimmerby HC2.101.5812.02 20:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
31110Oskarshamn - Malmo2.611.4223.01 20:00
31175Farjestad - Vaxjo Lakers2.431.4823.01 20:00
31752Orebro - Lulea2.651.4023.01 20:00
31324Linkoping - Rogle2.651.4023.01 20:00
30991Vastra Frolunda - Brynas2.521.4423.01 20:00
31387Leksand - Djurgarden2.541.4423.01 20:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
4558HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov2.241.5117.02 18:30

2-asis kėlinys. Nelyginis /Lyginis
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
44862Mountfield HK - Vastra Frolunda1.881.7904.02 19:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
69052Corona Brasov - Ferencvaros-Esmtk1.821.7823.01 18:30
69091Fehervari Titanok - Hokiklub Budapest1.831.7823.01 19:30
69500Schiller-Vasas HC - Gyergyoi HK1.831.7723.01 19:40
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
401Finland - Russia1.851.7606.02 21:00
6992Sweden - Russia1.841.7708.02 21:00
11041Finland - Czech Republic1.851.7608.02 21:00
254Sweden - Finland1.851.7609.02 21:00
1978Russia - Czech Republic1.841.7709.02 21:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
28487Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.901.7723.01 16:00
28601Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow1.911.7623.01 18:00
28987Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.881.8023.01 18:30
28548AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.901.7723.01 18:30
28825SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.911.7723.01 18:30
28671Avangard Omsk - HC Sochi1.911.7723.01 18:30
28935Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.901.7823.01 18:30
28750HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.901.7823.01 18:30
29037Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.891.7824.01 18:00
29189Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.891.7924.01 18:00
29287Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.891.7825.01 13:30
29238Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.901.7825.01 14:00
29613Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.881.7925.01 16:00
29561Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.901.7725.01 16:00
29688Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.901.7825.01 16:10
29336HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.901.7825.01 16:30
29829Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.911.7725.01 17:00
30114Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.881.7926.01 16:00
29972SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.891.7926.01 16:00
29887Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.921.7626.01 16:00
30037CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.911.7726.01 16:00
38869Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.901.7827.01 16:00
31173Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan1.901.7727.01 16:00
35824Severstal Cherepovec - HC Vityaz1.901.7727.01 18:00
35613HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl1.901.7827.01 18:30
32808Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.901.7727.01 18:30
39007Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.901.7828.01 11:00
7693HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.891.7928.01 18:30
23928SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.881.7928.01 18:30
609Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.911.7728.01 18:30
24620Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk1.911.7728.01 19:30
4800Amur Khabarovsk - Salavat Julaev1.901.7829.01 11:00
26632Admiral Vladivostok - CSKA Moscow1.901.7729.01 11:30
6512HC Vityaz - AK Bars Kazan1.901.7829.01 18:30
18469Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.891.7930.01 15:30
20100Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.881.7930.01 16:00
13433Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.881.7930.01 16:00
19797Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.911.7730.01 16:00
20616Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.881.7930.01 18:00
16198HC Sochi - Severstal Cherepovec1.901.7830.01 18:30
16264SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.901.7830.01 18:30
13319HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.901.7830.01 18:30
22111Amur Khabarovsk - CSKA Moscow1.901.7731.01 11:00
20871Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.901.7831.01 11:30
24746Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.901.7701.02 12:00
23774Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.881.7901.02 12:00
22759HC Sochi - HC Vityaz1.901.7701.02 12:00
30160Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.901.7701.02 12:00
32461Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.881.7901.02 12:00
23754AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.901.7801.02 12:00
25285Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.881.7901.02 12:30
32684Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.891.7801.02 16:00
32861Admiral Vladivostok - Salavat Julaev1.901.7802.02 09:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
12097KooKoo - Assat Pori1.891.7923.01 18:30
13686Lukko Rauma - HPK Hameenlinna1.891.7923.01 18:30
47653Ilves Tampere - Karpat Oulu1.881.7923.01 18:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
46271Hanhals IF - Vimmerby HC1.831.7812.02 20:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
31115Oskarshamn - Malmo1.891.7923.01 20:00
31179Farjestad - Vaxjo Lakers1.871.8023.01 20:00
31757Orebro - Lulea1.891.7823.01 20:00
31330Linkoping - Rogle1.891.7823.01 20:00
30996Vastra Frolunda - Brynas1.881.7923.01 20:00
31391Leksand - Djurgarden1.881.7923.01 20:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
6611Yunost Minsk - Metalurg Zhlobin1.881.7323.01 18:00
8830Neman - HK Gomel1.851.7623.01 18:00
9002Dinamo Molodechno - Shakhtyor Solihorsk1.841.7623.01 18:00
72384HK Vitebsk - HC Bobruisk1.831.7823.01 18:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
1068Jastrzebie JKH GKS - Gorniczy Klub Sportowy Tychy1.841.7624.01 19:00
6028Tauron KH Gks Katowice - Torun1.831.7724.01 19:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
63936Storhamar - Gruner Ishockey1.841.8323.01 19:30
63994Manglerud Star - Stjernen1.861.8123.01 20:00
14265Frisk-Asker - HK Narvik1.851.8224.01 20:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
45005Anyang Halla - OJI Eagles1.851.7623.01 12:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
8528Grenoble - HC Nice1.821.7924.01 21:00
36257Mulhouse - Briancon1.811.7924.01 21:00
39307Amiens - Anglet Hormadi Elite1.831.7824.01 21:15
40771Chamonix-Morzine HC - Angers1.821.7924.01 21:30
43336Gap - Bordeaux1.851.7624.01 21:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
23103Hockey Academy Zug - SC Langenthal1.831.7823.01 20:45
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
26913Servette HC - Zurich1.871.8123.01 20:45
37242Rapperswil Jona Lakers - EHC Biel1.871.8124.01 20:45
367Langnau Tigers - Lausanne HC1.881.8024.01 20:45
41261HC Fribourg Gotteron - HC Ambri Piotta1.891.7824.01 20:45
41222EV Zug - HC Lugano1.871.8024.01 20:45
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
4565HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.831.7817.02 18:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
25753Innsbruck - EC VSV1.861.8124.01 20:15
1623KAC Klagenfurt - EC Vienna Capitals1.891.7924.01 20:15
25368Dornbirn - Liwest Linz1.861.8124.01 20:15
25713Orli Znojmo - EC Graz 99ers1.861.8124.01 20:15
25604SAPA Fehervar AV19 - Red Bull Salzburg1.861.8124.01 20:15
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
18922Vitkovice - Mountfield HK1.891.7924.01 18:30
18637Zlin - Mlada Boleslav1.871.8024.01 18:30
19055Plzen - Trinec1.871.8024.01 18:30
19022HC Olomouc - Sparta Prague1.881.7924.01 19:00
19559Pardubice - Kometa Brno1.871.8024.01 19:00
19236Kladno - Litvinov1.871.8024.01 19:00
19384Liberec - Karlovy Vary1.871.8124.01 19:00
19720Pardubice - Mlada Boleslav1.881.7926.01 16:00
20278Kometa Brno - Litvinov1.861.8126.01 16:00
19524Kladno - Trinec1.871.8126.01 17:00
19863Liberec - Mountfield HK1.881.7926.01 17:00
20615Plzen - Sparta Prague1.871.8026.01 17:30
21566HC Olomouc - Vitkovice1.891.7926.01 18:00
20972Zlin - Karlovy Vary1.861.8126.01 18:20