Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Trečiojo periodo rezultatas
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
27626HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.382.623.4721.01 13:30
27680Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk2.262.583.8421.01 14:30
27734Salavat Julaev - Admiral Vladivostok2.012.864.1521.01 16:00
27792Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg3.102.722.5121.01 18:00
27861Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl2.712.772.7821.01 18:00
28207Dinamo Minsk - Spartak Moscow4.302.971.9221.01 18:10
28095Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan2.332.813.2821.01 18:30
27964HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan2.802.692.7721.01 18:30
28044CSKA Moscow - SKA St. Petersburg2.182.604.0621.01 18:30
27914HC Vityaz - Avangard Omsk3.672.672.2621.01 18:30
28312Dinamo Riga - HC Sochi3.242.482.6521.01 19:30
28373HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.352.623.5422.01 13:30
28457Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.872.775.1623.01 16:00
28587Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow3.892.652.1923.01 18:00
28975Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.812.915.1523.01 18:30
28534AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.992.774.4323.01 18:30
28802SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.882.854.8523.01 18:30
28653Avangard Omsk - HC Sochi2.062.694.3023.01 18:30
28920Spartak Moscow - Severstal Cherepovec2.082.774.0223.01 18:30
28738HC Dinamo Moscow - HC Vityaz2.062.774.1123.01 18:30
29025Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.612.722.9524.01 18:00
29177Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.672.742.8624.01 18:00
29275Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.672.742.8625.01 13:30
29226Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan3.122.692.5125.01 14:00
29599Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun2.072.833.9425.01 16:00
29549Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk2.102.714.0625.01 16:00
29667Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.662.692.9225.01 16:10
29324HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.882.692.7025.01 16:30
29816Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.732.612.9425.01 17:00
30102Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.912.944.4126.01 16:00
29940SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.802.975.0726.01 16:00
29871Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.422.573.4826.01 16:00
30025CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.692.896.5126.01 16:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
10337HV 71 - Linkoping1.922.984.2821.01 20:00
1875Rogle - Skelleftea AIK2.492.723.1221.01 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
27218MoDo - AIK Stockholm2.822.802.5119.01 17:00

Daugiau/Mažiau trečiasis kėlinys
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
44851Mountfield HK - Vastra Frolunda1.78(1.5)1.9004.02 19:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
274Finland - Russia1.75(1.5)1.8606.02 21:00
1334Czech Republic - Sweden1.67(1.5)1.9506.02 21:00
7927Sweden - Russia1.67(1.5)1.9608.02 21:00
11645Finland - Czech Republic1.75(1.5)1.8608.02 21:00
756Sweden - Finland1.79(1.5)1.8209.02 21:00
2000Russia - Czech Republic1.64(1.5)2.0009.02 21:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
27629HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.01(1.5)1.6921.01 13:30
27686Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk2.08(1.5)1.6421.01 14:30
27739Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.84(1.5)1.8321.01 16:00
27795Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.87(1.5)1.8021.01 18:00
27864Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl1.81(1.5)1.8621.01 18:00
28213Dinamo Minsk - Spartak Moscow1.77(1.5)1.9121.01 18:10
28098Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan1.79(1.5)1.8821.01 18:30
27970HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan1.90(1.5)1.7821.01 18:30
28047CSKA Moscow - SKA St. Petersburg2.08(1.5)1.6421.01 18:30
27917HC Vityaz - Avangard Omsk1.98(1.5)1.7121.01 18:30
28316Dinamo Riga - HC Sochi2.17(1.5)1.5921.01 19:30
28376HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.01(1.5)1.6922.01 13:30
28468Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.99(1.5)1.7123.01 16:00
28590Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.00(1.5)1.7023.01 18:00
28978Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.86(1.5)1.8123.01 18:30
28537AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.92(1.5)1.7623.01 18:30
28806SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.89(1.5)1.7923.01 18:30
28656Avangard Omsk - HC Sochi1.99(1.5)1.7023.01 18:30
28923Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.90(1.5)1.7823.01 18:30
28741HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.89(1.5)1.7823.01 18:30
29028Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.87(1.5)1.8024.01 18:00
29180Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.85(1.5)1.8224.01 18:00
29278Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.85(1.5)1.8225.01 13:30
29229Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.90(1.5)1.7725.01 14:00
29603Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.82(1.5)1.8525.01 16:00
29552Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.95(1.5)1.7325.01 16:00
29674Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.90(1.5)1.7725.01 16:10
29327HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.90(1.5)1.7725.01 16:30
29819Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.01(1.5)1.6925.01 17:00
30105Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.77(1.5)1.9126.01 16:00
29943SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.80(1.5)1.8726.01 16:00
29874Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.08(1.5)1.6426.01 16:00
30028CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.97(1.5)1.7226.01 16:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
15307HC Taifun - MHK Krylia Sovetov1.66(1.5)2.0920.01 09:00
18513Chajka - Tolpar Ufa1.67(1.5)2.0820.01 12:00
18879Sibirskie Snaipery - HC Altay Ust-Kamengorsk1.56(1.5)2.2820.01 13:30
20817Kuznec Medvedi - Sneznije Barsi1.35(1.5)2.9420.01 13:30
20729MHK Spartak Moscow - CSKA Red Army2.12(1.5)1.6520.01 16:00
22228Irbis Kazan - Avto1.82(1.5)1.8920.01 16:00
22411Loko - Kapitan1.69(1.5)2.0520.01 17:00
23087Almaz - Russkije Vitiazi1.90(1.5)1.8020.01 17:30
23201HC Taifun - MHK Krylia Sovetov1.67(1.5)2.0821.01 09:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
34521Jermak Angarsk - Gornyak Uchaly1.85(1.5)1.8520.01 13:00
34524ORG - SKA-Neva1.67(1.5)2.0820.01 13:30
6486KRS-BSU - HK Dynamo Tver2.03(1.5)1.7020.01 13:30
6688Sokol Kr - Zauralje2.17(1.5)1.6220.01 14:00
29344Kazcink-Torpedo - Neftianik Al1.92(1.5)1.7920.01 14:30
29414Nomad Nur-Sultan - Toros1.84(1.5)1.8720.01 15:00
29095HC Lada Togliatti - HC Rostov1.72(1.5)2.0120.01 17:00
92531HK Torpedo Gorkii - HC Ryazan2.42(1.5)1.5020.01 17:30
29116Dizelj - Buran Voronezh1.75(1.5)1.9620.01 18:00
29356Zvezda Chekhov - Khimik Vs2.28(1.5)1.5620.01 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
22740Bodens HF - Lindlovens IF1.64(1.5)2.1319.01 16:00
33293Pitea - Vasby1.71(1.5)2.0319.01 17:00
30772Tegs SK - IF Vallentuna1.59(1.5)2.2219.01 17:00
33127Kiruna IF - Borlange HF1.68(1.5)2.0619.01 17:00
76882Halmstad Hammers - Mariestads Bois1.55(1.5)2.2919.01 17:00
76995Grums IK - Kallinge/Ronneby1.49(1.5)2.4519.01 17:00
77549Nybro IF - Skovde IK1.50(1.5)2.4219.01 17:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
7780Hanhals IF - Tyringe Sos1.42(1.5)2.6819.01 17:00
73175Kalmar HC - Vimmerby HC1.60(1.5)2.2019.01 17:00
78522Lindens Hockey - Gripen HC Nykoping1.52(1.5)2.3619.01 17:00
78622Malungs IF - Koping HC1.57(1.5)2.2619.01 17:00
78737Forshaga IF - IFK Kumla1.63(1.5)2.1519.01 17:00
92646Enkopings SK HK - Hanvikens SK1.47(1.5)2.5119.01 17:00
92668Segeltorps IF - Stromsbro IF1.46(1.5)2.5419.01 17:00
78875Hammarby IF - Sollentuna HC1.51(1.5)2.4019.01 17:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
10829HV 71 - Linkoping1.76(1.5)1.9221.01 20:00
2178Rogle - Skelleftea AIK1.87(1.5)1.8021.01 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
4971Dinamo Molodechno - Neman1.75(1.5)1.9720.01 18:00
4309Yunost Minsk - Shakhtyor Solihorsk2.06(1.5)1.6820.01 18:00
25463Himik-SKA - HC Lokomotiv Orsha2.17(1.5)1.6220.01 18:00
30567HK Brest - Pinskie Jastreby1.80(1.5)1.9120.01 18:00
5460HK Gomel - Metalurg Zhlobin1.90(1.5)1.8121.01 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
27225MoDo - AIK Stockholm1.87(1.5)1.8319.01 17:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
13658HK Narvik - Sparta Sarpsbourg1.52(1.5)2.3119.01 15:00
10458Gruner Ishockey - Manglerud Star1.36(1.5)2.8319.01 17:30
14512Stjernen - Stavanger1.42(1.5)2.5919.01 18:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
34606Haugesund - Lorenskog1.42(1.5)2.6719.01 15:00
30440Furuset Ishockey IF - Gjovik Mammuts1.30(1.5)3.2519.01 16:45
30517Nidaros Hockey - Ringerike Ihk1.42(1.5)2.6819.01 17:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
74744HC Nice - Mulhouse1.62(1.5)2.1621.01 21:00
74703Rouen - Chamonix-Morzine HC1.45(1.5)2.5721.01 21:00
74842Anglet Hormadi Elite - Gap1.56(1.5)2.2921.01 21:30
74789Angers - Amiens1.62(1.5)2.1721.01 21:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
61109HKM Zvolen - HC Kosice1.68(1.5)2.0221.01 19:00
31707HC 07 Detva - SKP Poprad1.69(1.5)2.0121.01 19:00
72576Slovan Bratislava - Banska Bystrica1.73(1.5)1.9621.01 19:30
76370DVTK Jegesmedvek - Dukla Michalovce1.71(1.5)1.9821.01 19:30
76405Nove Zamky - HKM Nitra1.62(1.5)2.1121.01 19:30
14207Mac Budapest - Dukla Trencin1.57(1.5)2.2121.01 20:00
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
26251Litomerice - Ceske Budejovice1.52(1.5)2.3720.01 18:30
4704HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.58(1.5)2.2317.02 18:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
44644EC Vienna Capitals - HC Bolzano-Bozen Foxes1.66(1.5)2.0519.01 18:30
28024EC VSV - Orli Znojmo1.52(1.5)2.3119.01 18:30
20758Red Bull Salzburg - KAC Klagenfurt1.84(1.5)1.8319.01 18:30
44836Liwest Linz - EC Graz 99ers1.54(1.5)2.2819.01 18:30
Nr.ĮvykisDaugiau MažiauLaikas
44064Kometa Brno - Plzen1.63(1.5)2.1119.01 16:00
43039Trinec - Liberec1.70(1.5)2.0019.01 16:00
44287Litvinov - HC Olomouc1.71(1.5)1.9819.01 16:30
44148Vitkovice - Karlovy Vary1.61(1.5)2.1319.01 17:00
44581Mountfield HK - Zlin1.79(1.5)1.8819.01 17:00
44308Sparta Prague - Pardubice1.54(1.5)2.2619.01 17:00
44430Mlada Boleslav - Kladno1.71(1.5)1.9819.01 18:20

Trečiojo periodo handikapas
Ledo ritulys
Nr.Įvykis12Laikas
27652HC Red Star Kunlun (-0.5) - Amur Khabarovsk (+0.5)2.301.5321.01 13:30
27704Sibir Novosibirsk (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)2.201.5721.01 14:30
27763Salavat Julaev (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)1.961.7221.01 16:00
27829Neftehimik Niznekamsk (+0.5) - Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5)1.482.4221.01 18:00
27884Torpedo Nizhny Novgorod (-0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (+0.5)2.601.4221.01 18:00
28249Dinamo Minsk (+0.5) - Spartak Moscow (-0.5)1.791.8921.01 18:10
28179Jokerit Helsinki (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.261.5421.01 18:30
34127HC Dinamo Moscow (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.412.6421.01 18:30
28066CSKA Moscow (-0.5) - SKA St. Petersburg (+0.5)2.131.6221.01 18:30
27935HC Vityaz (+0.5) - Avangard Omsk (-0.5)1.582.1921.01 18:30
28340Dinamo Riga (+0.5) - HC Sochi (-0.5)1.442.5421.01 19:30
28406HC Red Star Kunlun (-0.5) - Amur Khabarovsk (+0.5)2.281.5422.01 13:30
28496Avtomobilist Yekaterinburg (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)1.841.8323.01 16:00
28625Lokomotiv Jaroslavl (+0.5) - CSKA Moscow (-0.5)1.612.1423.01 18:00
28996Jokerit Helsinki (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)1.781.8923.01 18:30
28558AK Bars Kazan (-0.5) - Salavat Julaev (+0.5)1.951.7423.01 18:30
28838SKA St. Petersburg (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)1.851.8323.01 18:30
28690Avangard Omsk (-0.5) - HC Sochi (+0.5)2.021.6823.01 18:30
28944Spartak Moscow (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)2.041.6723.01 18:30
28760HC Dinamo Moscow (-0.5) - HC Vityaz (+0.5)2.011.6923.01 18:30
29046Neftehimik Niznekamsk (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)2.511.4524.01 18:00
29198Torpedo Nizhny Novgorod (-0.5) - Metallurg Magnitogorsk (+0.5)2.561.4324.01 18:00
29296Salavat Julaev (-0.5) - Barys Nur-Sultan (+0.5)2.561.4325.01 13:30
29247Avtomobilist Yekaterinburg (+0.5) - AK Bars Kazan (-0.5)1.482.4225.01 14:00
29622Jokerit Helsinki (-0.5) - HC Red Star Kunlun (+0.5)2.021.6825.01 16:00
29570Spartak Moscow (-0.5) - Traktor Chelabinsk (+0.5)2.051.6625.01 16:00
29699Dinamo Minsk (-0.5) - Severstal Cherepovec (+0.5)2.561.4325.01 16:10
29459HC Vityaz (+0.5) - Lokomotiv Jaroslavl (-0.5)1.422.5925.01 16:30
29839Dinamo Riga (-0.5) - Admiral Vladivostok (+0.5)2.621.4125.01 17:00
30123Jokerit Helsinki (-0.5) - Neftehimik Niznekamsk (+0.5)1.881.7926.01 16:00
29987SKA St. Petersburg (-0.5) - Torpedo Nizhny Novgorod (+0.5)1.771.9026.01 16:00
29905Avangard Omsk (-0.5) - Metallurg Magnitogorsk (+0.5)2.341.5126.01 16:00
30051CSKA Moscow (-0.5) - Sibir Novosibirsk (+0.5)1.672.0326.01 16:00
Nr.Įvykis12Laikas
27213MoDo (+0.5) - AIK Stockholm (-0.5)1.442.4019.01 17:00

3-asis periodas. Statymas be lygiųjų
Ledo ritulys
Nr.Įvykis12Laikas
27647HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.562.2321.01 13:30
27699Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk1.472.4321.01 14:30
27758Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.382.7421.01 16:00
27823Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.041.6721.01 18:00
27879Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl1.811.8621.01 18:00
28238Dinamo Minsk - Spartak Moscow2.881.3521.01 18:10
28159Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan1.582.1921.01 18:30
27985HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan1.851.8221.01 18:30
28061CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1.432.5721.01 18:30
27930HC Vityaz - Avangard Omsk2.371.5021.01 18:30
28335Dinamo Riga - HC Sochi2.031.6821.01 19:30
28391HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.542.2722.01 13:30
28491Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.273.2923.01 16:00
28620Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.491.4523.01 18:00
28991Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.263.3623.01 18:30
28552AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.352.8723.01 18:30
28830SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.293.1523.01 18:30
28682Avangard Omsk - HC Sochi1.382.7523.01 18:30
28939Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.412.6323.01 18:30
28754HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.402.6823.01 18:30
29041Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.731.9524.01 18:00
29193Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.781.9024.01 18:00
29291Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.781.9025.01 13:30
29242Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.051.6625.01 14:00
29617Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.422.6125.01 16:00
29565Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.412.6325.01 16:00
29694Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.761.9225.01 16:10
29340HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.891.7825.01 16:30
29833Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.771.9025.01 17:00
30118Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.342.9326.01 16:00
29982SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.263.3426.01 16:00
29900Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.572.2126.01 16:00
30042CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.184.0826.01 16:00
Nr.Įvykis12Laikas
9104HV 71 - Linkoping1.352.8721.01 20:00
2449Rogle - Skelleftea AIK1.662.0521.01 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
27221MoDo - AIK Stockholm1.911.7119.01 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
43584Kometa Brno - Plzen1.741.9419.01 16:00
43362Trinec - Liberec1.791.8919.01 16:00
44171Litvinov - HC Olomouc1.831.8419.01 16:30
44112Vitkovice - Karlovy Vary1.861.8119.01 17:00
44555Mountfield HK - Zlin1.542.2819.01 17:00
44329Sparta Prague - Pardubice1.283.2219.01 17:00
44507Mlada Boleslav - Kladno1.323.0019.01 18:20

3-asis kėlinys. Dvigubas šansas
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
27634HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.261.401.4821.01 13:30
27689Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk1.231.411.5221.01 14:30
27745Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.211.351.6421.01 16:00
27805Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.441.381.3121.01 18:00
27867Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl1.371.371.3921.01 18:00
28226Dinamo Minsk - Spartak Moscow1.701.331.2021.01 18:10
28103Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan1.291.361.4921.01 18:30
27973HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan1.371.391.3721.01 18:30
28050CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1.211.411.5521.01 18:30
27920HC Vityaz - Avangard Omsk1.521.391.2521.01 18:30
28323Dinamo Riga - HC Sochi1.401.441.2921.01 19:30
28380HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.261.411.4922.01 13:30
28471Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.151.361.7323.01 16:00
28593Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow1.551.401.2323.01 18:00
28981Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.151.331.7823.01 18:30
28540AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.191.361.6523.01 18:30
28812SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.171.351.7323.01 18:30
28659Avangard Omsk - HC Sochi1.201.381.6123.01 18:30
28926Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.221.371.6023.01 18:30
28744HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.211.371.6123.01 18:30
29031Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.341.381.4124.01 18:00
29183Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.351.381.4024.01 18:00
29281Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.351.381.4025.01 13:30
29232Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.441.391.3125.01 14:00
29606Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.221.351.6125.01 16:00
29555Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.211.381.5925.01 16:00
29677Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.341.391.4025.01 16:10
29330HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.391.391.3525.01 16:30
29822Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.341.411.3825.01 17:00
30108Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.191.331.7026.01 16:00
29947SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.161.321.7926.01 16:00
29878Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.261.421.4626.01 16:00
30031CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.111.331.8926.01 16:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
11621HV 71 - Linkoping1.201.331.7021.01 20:00
2350Rogle - Skelleftea AIK1.311.381.4421.01 20:00
Nr.Įvykis1X12X2Laikas
27229MoDo - AIK Stockholm1.401.331.3319.01 17:00

3-asis kėlinys. Kas įmuš pirmasis
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
45166Mountfield HK - Vastra Frolunda2.485.202.0204.02 19:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
27655HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.064.212.7221.01 13:30
27707Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk2.003.982.9521.01 14:30
27768Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.814.853.0321.01 16:00
27832Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.464.692.1221.01 18:00
27887Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl2.234.952.2721.01 18:00
28269Dinamo Minsk - Spartak Moscow3.075.231.7521.01 18:10
28182Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan2.015.052.5421.01 18:30
27993HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan2.304.602.2821.01 18:30
28069CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1.953.993.0721.01 18:30
27938HC Vityaz - Avangard Omsk2.824.311.9921.01 18:30
28343Dinamo Riga - HC Sochi2.623.772.2621.01 19:30
28409HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.054.182.7622.01 13:30
28499Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.734.263.6323.01 16:00
28628Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.954.221.9523.01 18:00
28999Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.684.733.5523.01 18:30
28561AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.804.483.2123.01 18:30
28843SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.724.613.4123.01 18:30
28699Avangard Omsk - HC Sochi1.864.243.1723.01 18:30
28949Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.864.602.9823.01 18:30
28767HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.854.593.0323.01 18:30
29152Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.184.712.3824.01 18:00
29201Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.214.802.3324.01 18:00
29299Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.214.802.3325.01 13:30
29250Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.494.572.1325.01 14:00
29625Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.844.912.9125.01 16:00
29573Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.884.393.0325.01 16:00
29722Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.224.572.3825.01 16:10
29511HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.354.582.2425.01 16:30
29842Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.284.232.4125.01 17:00
30126Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.745.143.1226.01 16:00
29990SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.664.983.4726.01 16:00
29909Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.104.012.7526.01 16:00
30060CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.604.284.3226.01 16:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
8699HV 71 - Linkoping1.755.283.0621.01 20:00
2451Rogle - Skelleftea AIK2.114.692.4821.01 20:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
43585Kometa Brno - Plzen2.086.102.2519.01 16:00
43363Trinec - Liberec2.155.612.2419.01 16:00
44172Litvinov - HC Olomouc2.195.582.2019.01 16:30
44113Vitkovice - Karlovy Vary2.176.282.1319.01 17:00
44556Mountfield HK - Zlin1.965.042.6219.01 17:00
44330Sparta Prague - Pardubice1.616.893.0919.01 17:00
44508Mlada Boleslav - Kladno1.715.483.1219.01 18:20

3-asis kėlinys. Kas įmuš paskutinis
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
45169Mountfield HK - Vastra Frolunda2.485.202.0204.02 19:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
553Finland - Russia2.085.022.3206.02 21:00
1476Czech Republic - Sweden2.585.431.8606.02 21:00
8500Sweden - Russia2.045.512.2808.02 21:00
10329Finland - Czech Republic2.085.022.3308.02 21:00
1216Sweden - Finland1.984.822.5209.02 21:00
1368Russia - Czech Republic1.925.692.4209.02 21:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
27658HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.064.212.7221.01 13:30
27710Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk2.003.982.9521.01 14:30
27771Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.814.853.0321.01 16:00
27837Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.464.692.1221.01 18:00
27890Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl2.234.952.2721.01 18:00
28273Dinamo Minsk - Spartak Moscow3.075.231.7521.01 18:10
28185Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan2.015.052.5421.01 18:30
27996HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan2.304.602.2821.01 18:30
28072CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1.953.993.0721.01 18:30
27941HC Vityaz - Avangard Omsk2.824.311.9921.01 18:30
28347Dinamo Riga - HC Sochi2.623.772.2621.01 19:30
28420HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk2.054.182.7622.01 13:30
28502Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.734.263.6323.01 16:00
28631Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.954.221.9523.01 18:00
29002Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.684.733.5523.01 18:30
28564AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.804.483.2123.01 18:30
28846SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.724.613.4123.01 18:30
28714Avangard Omsk - HC Sochi1.864.243.1723.01 18:30
28953Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.864.602.9823.01 18:30
28772HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.854.593.0323.01 18:30
29155Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.184.712.3824.01 18:00
29204Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.214.802.3324.01 18:00
29302Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.214.802.3325.01 13:30
29253Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.494.572.1325.01 14:00
29628Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.844.912.9125.01 16:00
29576Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.884.393.0325.01 16:00
29727Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.224.572.3825.01 16:10
29521HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.354.582.2425.01 16:30
29846Dinamo Riga - Admiral Vladivostok2.284.232.4125.01 17:00
30129Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.745.143.1226.01 16:00
29999SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.664.983.4726.01 16:00
29912Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk2.104.012.7526.01 16:00
30064CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.604.284.3226.01 16:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
9556HV 71 - Linkoping1.755.283.0621.01 20:00
2662Rogle - Skelleftea AIK2.114.692.4821.01 20:00
Nr.ĮvykisKomanda 1Ne vienaKomanda 2Laikas
43972Kometa Brno - Plzen2.086.102.2519.01 16:00
43415Trinec - Liberec2.155.612.2419.01 16:00
44258Litvinov - HC Olomouc2.195.582.2019.01 16:30
44120Vitkovice - Karlovy Vary2.176.282.1319.01 17:00
44562Mountfield HK - Zlin1.965.042.6219.01 17:00
44337Sparta Prague - Pardubice1.616.893.0919.01 17:00
44538Mlada Boleslav - Kladno1.715.483.1219.01 18:20

3-asis kėlinys. Abi komandos įmuš
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
27649HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk3.121.3021.01 13:30
27701Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk3.311.2721.01 14:30
27760Salavat Julaev - Admiral Vladivostok2.951.3321.01 16:00
27825Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.841.3621.01 18:00
27881Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl2.721.3821.01 18:00
28245Dinamo Minsk - Spartak Moscow2.851.3521.01 18:10
28175Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan2.721.3821.01 18:30
27987HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan2.871.3521.01 18:30
28063CSKA Moscow - SKA St. Petersburg3.351.2621.01 18:30
27932HC Vityaz - Avangard Omsk3.111.3021.01 18:30
28337Dinamo Riga - HC Sochi3.351.2621.01 19:30
28403HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk3.131.3022.01 13:30
28493Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk3.421.2523.01 16:00
28622Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow3.171.2923.01 18:00
28993Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok3.181.2923.01 18:30
28554AK Bars Kazan - Salavat Julaev3.151.3023.01 18:30
28832SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan3.171.2923.01 18:30
28685Avangard Omsk - HC Sochi3.251.2823.01 18:30
28941Spartak Moscow - Severstal Cherepovec3.021.3223.01 18:30
28756HC Dinamo Moscow - HC Vityaz3.031.3223.01 18:30
29043Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk2.831.3624.01 18:00
29195Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk2.791.3724.01 18:00
29293Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan2.791.3725.01 13:30
29244Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.901.3425.01 14:00
29619Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun2.871.3525.01 16:00
29567Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk3.131.3025.01 16:00
29696Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec2.891.3525.01 16:10
29343HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.881.3525.01 16:30
29835Dinamo Riga - Admiral Vladivostok3.061.3125.01 17:00
30120Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk2.861.3526.01 16:00
29984SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod3.051.3126.01 16:00
29902Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk3.241.2826.01 16:00
30044CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk3.721.2226.01 16:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
11625HV 71 - Linkoping2.831.3621.01 20:00
2355Rogle - Skelleftea AIK2.841.3621.01 20:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
27206MoDo - AIK Stockholm2.721.3519.01 17:00
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
74737HC Nice - Mulhouse2.301.4821.01 21:00
74693Rouen - Chamonix-Morzine HC2.201.5321.01 21:00
74835Anglet Hormadi Elite - Gap2.191.5321.01 21:30
74782Angers - Amiens2.331.4721.01 21:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
26292Litomerice - Ceske Budejovice2.191.5320.01 18:30
4653HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov2.401.4417.02 18:30
Nr.ĮvykisTaipNeLaikas
44084Kometa Brno - Plzen2.391.4919.01 16:00
43062Trinec - Liberec2.521.4419.01 16:00
44289Litvinov - HC Olomouc2.541.4419.01 16:30
44157Vitkovice - Karlovy Vary2.361.5019.01 17:00
44543Mountfield HK - Zlin2.741.3819.01 17:00
44317Sparta Prague - Pardubice2.471.4619.01 17:00
44475Mlada Boleslav - Kladno2.771.3719.01 18:20

3-asis kėlinys. Nelyginis/Lyginis
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
44930Mountfield HK - Vastra Frolunda1.871.8004.02 19:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
407Finland - Russia1.841.7606.02 21:00
7943Sweden - Russia1.831.7708.02 21:00
12250Finland - Czech Republic1.841.7608.02 21:00
1057Sweden - Finland1.851.7609.02 21:00
2054Russia - Czech Republic1.831.7709.02 21:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
27641HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.911.7721.01 13:30
27696Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk1.921.7621.01 14:30
27755Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.881.7921.01 16:00
27812Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.901.7821.01 18:00
27876Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl1.891.7821.01 18:00
28235Dinamo Minsk - Spartak Moscow1.871.8021.01 18:10
28120Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan1.891.7921.01 18:30
27982HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan1.901.7821.01 18:30
28058CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1.921.7621.01 18:30
27927HC Vityaz - Avangard Omsk1.901.7721.01 18:30
28332Dinamo Riga - HC Sochi1.941.7421.01 19:30
28388HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.911.7622.01 13:30
28488Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.911.7723.01 16:00
28603Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow1.911.7623.01 18:00
28988Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.891.7823.01 18:30
28549AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.901.7723.01 18:30
28827SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.901.7823.01 18:30
28672Avangard Omsk - HC Sochi1.911.7723.01 18:30
28936Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.891.7823.01 18:30
28751HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.901.7823.01 18:30
29038Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.891.7824.01 18:00
29190Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.891.7824.01 18:00
29288Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.891.7825.01 13:30
29239Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan1.901.7825.01 14:00
29614Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.891.7825.01 16:00
29562Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.901.7725.01 16:00
29689Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.901.7825.01 16:10
29337HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.901.7825.01 16:30
29830Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.911.7725.01 17:00
30115Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.881.7926.01 16:00
29976SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.891.7926.01 16:00
29890Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.921.7626.01 16:00
30039CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.911.7726.01 16:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
22732Bodens HF - Lindlovens IF1.811.8019.01 16:00
33290Pitea - Vasby1.811.7919.01 17:00
23004Tegs SK - IF Vallentuna1.801.8019.01 17:00
33124Kiruna IF - Borlange HF1.811.8019.01 17:00
76877Halmstad Hammers - Mariestads Bois1.811.7919.01 17:00
76986Grums IK - Kallinge/Ronneby1.811.7919.01 17:00
77710Nybro IF - Skovde IK1.811.7919.01 17:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
8677HV 71 - Linkoping1.871.8021.01 20:00
2411Rogle - Skelleftea AIK1.901.7821.01 20:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
6392Sonderjyske Ishockey - Odense Bulldogs1.841.8319.01 14:30
60241Frederikshavn White Hawks - Herning Blue Fox1.861.8219.01 16:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
27220MoDo - AIK Stockholm1.811.8019.01 17:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
13520HK Narvik - Sparta Sarpsbourg1.841.8319.01 15:00
8820Gruner Ishockey - Manglerud Star1.831.8419.01 17:30
14123Stjernen - Stavanger1.841.8319.01 18:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
34603Haugesund - Lorenskog1.811.7919.01 15:00
30432Furuset Ishockey IF - Gjovik Mammuts1.801.8019.01 16:45
30513Nidaros Hockey - Ringerike Ihk1.811.8019.01 17:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
31137Turkey (U20) - Mexico(U20)1.791.8219.01 17:00
30996Iceland(U20) - Australia(U20)1.801.8019.01 20:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
74741HC Nice - Mulhouse1.821.7821.01 21:00
74700Rouen - Chamonix-Morzine HC1.821.7921.01 21:00
74839Anglet Hormadi Elite - Gap1.821.7921.01 21:30
74786Angers - Amiens1.811.7921.01 21:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
61106HKM Zvolen - HC Kosice1.881.8021.01 19:00
31689HC 07 Detva - SKP Poprad1.871.8021.01 19:00
72570Slovan Bratislava - Banska Bystrica1.881.7921.01 19:30
76379DVTK Jegesmedvek - Dukla Michalovce1.861.8121.01 19:30
76414Nove Zamky - HKM Nitra1.851.8221.01 19:30
14195Mac Budapest - Dukla Trencin1.851.8221.01 20:00
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
26249Litomerice - Ceske Budejovice1.811.7920.01 18:30
4664HC Slovnaft Vsetin - Zubr Prerov1.811.7917.02 18:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
38057EC Vienna Capitals - HC Bolzano-Bozen Foxes1.861.8119.01 18:30
29681EC VSV - Orli Znojmo1.861.8219.01 18:30
20791Red Bull Salzburg - KAC Klagenfurt1.891.7819.01 18:30
44879Liwest Linz - EC Graz 99ers1.861.8119.01 18:30
Nr.ĮvykisNelyginis skaičiusLyginis skaičiusLaikas
43525Kometa Brno - Plzen1.871.8019.01 16:00
43354Trinec - Liberec1.871.8019.01 16:00
44296Litvinov - HC Olomouc1.871.8019.01 16:30
44165Vitkovice - Karlovy Vary1.861.8119.01 17:00
44550Mountfield HK - Zlin1.891.7819.01 17:00
44324Sparta Prague - Pardubice1.851.8219.01 17:00
44500Mlada Boleslav - Kladno1.871.8019.01 18:20