Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Papildomas laikas
Ledo ritulys
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
28381HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk3.501.2422.01 13:30
28482Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk4.191.1823.01 16:00
28594Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow3.641.2323.01 18:00
28982Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok4.491.1523.01 18:30
28541AK Bars Kazan - Salavat Julaev3.821.2123.01 18:30
28813SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan3.791.2123.01 18:30
28660Avangard Omsk - HC Sochi4.031.1923.01 18:30
28927Spartak Moscow - Severstal Cherepovec3.861.2023.01 18:30
28745HC Dinamo Moscow - HC Vityaz3.891.2023.01 18:30
29032Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk3.481.2524.01 18:00
29184Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk3.491.2524.01 18:00
29282Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan3.491.2425.01 13:30
29233Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan3.511.2425.01 14:00
29607Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun3.841.2125.01 16:00
29556Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk3.781.2125.01 16:00
29678Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec3.481.2525.01 16:10
29331HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl3.481.2525.01 16:30
29823Dinamo Riga - Admiral Vladivostok3.421.2525.01 17:00
30109Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk4.131.1826.01 16:00
29948SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod4.411.1626.01 16:00
29880Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk3.451.2526.01 16:00
30032CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk4.811.1326.01 16:00
38868Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan3.521.2427.01 16:00
31209Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan3.781.2127.01 16:00
35823Severstal Cherepovec - HC Vityaz3.461.2527.01 18:00
35606HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl3.511.2427.01 18:30
32807Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun3.471.2527.01 18:30
39005Amur Khabarovsk - Salavat Julaev3.521.2428.01 11:00
7684HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod3.641.2328.01 18:30
23927SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk6.311.0728.01 18:30
573Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk4.041.1928.01 18:30
24619Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk3.451.2528.01 19:30
4824Amur Khabarovsk - Salavat Julaev3.521.2429.01 11:00
26514Admiral Vladivostok - CSKA Moscow4.731.1429.01 11:30
6510HC Vityaz - AK Bars Kazan3.591.2329.01 18:30
18468Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk3.691.2230.01 15:30
20099Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk4.841.1330.01 16:00
13699Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki3.601.2330.01 16:00
19796Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun3.411.2630.01 16:00
20506Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod3.611.2330.01 18:00
16196HC Sochi - Severstal Cherepovec3.691.2230.01 18:30
16263SKA St. Petersburg - Avangard Omsk3.571.2430.01 18:30
13317HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga4.891.1330.01 18:30
22108Amur Khabarovsk - CSKA Moscow4.621.1531.01 11:00
20869Admiral Vladivostok - Salavat Julaev3.521.2431.01 11:30
24745Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk3.451.2501.02 12:00
23773Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki3.571.2301.02 12:00
22758HC Sochi - HC Vityaz3.451.2501.02 12:00
30159Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg3.431.2501.02 12:00
32460Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec4.081.1801.02 12:00
23752AK Bars Kazan - Dinamo Riga5.031.1201.02 12:00
25038Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk3.791.2101.02 12:30
32683Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow3.481.2501.02 16:00
32882Admiral Vladivostok - Salavat Julaev3.511.2402.02 09:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
35898Hokki - SaPKo4.261.1422.01 18:30
36006Jokipojat Joensuu - Kettera3.751.1922.01 18:30
35808Peliitat - Kiekko-Vantaa3.751.1922.01 18:30
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
31114Oskarshamn - Malmo3.581.2323.01 20:00
31178Farjestad - Vaxjo Lakers3.821.2123.01 20:00
31755Orebro - Lulea3.521.2423.01 20:00
31329Linkoping - Rogle3.551.2423.01 20:00
30995Vastra Frolunda - Brynas3.981.1923.01 20:00
31390Leksand - Djurgarden3.561.2423.01 20:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
30693Sodertalje - Vastervik3.511.2122.01 20:00
31174Vasteras - Tingsryds Aif3.781.1822.01 20:00
32147Timra - Kristianstads IK4.351.1422.01 20:00
32101Mora - Bjorkloven4.001.1622.01 20:00
19551MoDo - Bofors3.971.1722.01 20:00
30827Karlskrona - AIK Stockholm3.841.1822.01 20:00
30744Almtuna - Vita Hasten3.341.2322.01 20:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
10377Brynas - Djurgarden4.151.1522.01 20:00
10258SDE Hockey - Linkoping3.831.1822.01 20:30
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
64021Manglerud Star - Stjernen3.901.2023.01 20:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
12406Grenoble - HC Nice6.121.0624.01 21:00
36275Mulhouse - Briancon6.991.0324.01 21:00
39321Amiens - Anglet Hormadi Elite5.111.0924.01 21:15
41334Chamonix-Morzine HC - Angers4.221.1524.01 21:30
44770Gap - Bordeaux3.401.2324.01 21:30
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
40453EHC Winterthur - HC Thurgau3.881.1722.01 20:45
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
12096Mlada Boleslav - Trinec3.581.2322.01 18:30
18927Vitkovice - Mountfield HK3.521.2424.01 18:30
18636Zlin - Mlada Boleslav3.671.2224.01 18:30
19054Plzen - Trinec3.761.2124.01 18:30
19014HC Olomouc - Sparta Prague3.551.2424.01 19:00
19557Pardubice - Kometa Brno3.821.2124.01 19:00
19235Kladno - Litvinov3.811.2124.01 19:00
19389Liberec - Karlovy Vary4.521.1524.01 19:00
Krepšinis
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
21489ASP Promitheas - Peristeri8.651.0312.02 17:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
64990Fyllingen - Kongsberg Miners9.761.0122.01 19:30
53911Centrum Tigers Oslo - Ammerud9.551.0122.01 20:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
28688Kfum Umea - Wetterbygden Stars8.371.0324.01 19:34
Amerikietiškasis futbolas
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
638AFC All-Stars - NFC All-Stars8.491.0326.01 22:00
Nr.ĮvykisBusNebusLaikas
15792Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers9.941.0303.02 01:30