Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Statymas be lygiųjų
Futbolas
Nr.Įvykis12Laikas
22811El Zamalek - Mazembe1.422.7524.01 21:00
22815Wydad Casablanca - USM Alger1.233.8924.01 21:00
Nr.Įvykis12Laikas
9637Brescia - AC Milan3.211.3224.01 21:45
2215Spal - Bologna2.091.6925.01 16:00
17869Fiorentina - Genoa1.303.3225.01 19:00
15624Torino - Atalanta3.421.2925.01 21:45
17720Inter Milan - Cagliari1.116.0326.01 13:30
21081Sampdoria - Sassuolo1.612.2326.01 16:00
21937Hellas Verona - Lecce1.263.6526.01 16:00
21826Parma - Udinese1.662.1526.01 16:00
19003AS Roma - Lazio1.941.8026.01 19:00
17985Napoli - Juventus2.441.5126.01 21:45
54994Bologna - Brescia1.313.2901.02 16:00
55613Cagliari - Parma1.552.3501.02 19:00
55257Sassuolo - AS Roma2.981.3601.02 21:45
54799Juventus - Fiorentina1.125.5702.02 13:30
54937AC Milan - Hellas Verona1.214.1202.02 16:00
54771Lazio - Spal1.077.4702.02 16:00
54557Atalanta - Genoa1.096.5402.02 16:00
54579Lecce - Torino2.301.5802.02 19:00
55076Udinese - Inter Milan4.071.2102.02 21:45
54759Sampdoria - Napoli2.631.4503.02 21:45
Nr.Įvykis12Laikas
44886Piacenza Calcio - Union Arzignanochiampo1.214.0923.01 21:45
40074Pro Patria - Juventus (U23)1.712.0725.01 16:00
40071AC Pistoiese - Carrarese1.951.7925.01 21:45
43939Carpi - Padova Calcio1.452.6225.01 21:45
29964Rende - Vibonese Calcio2.031.7325.01 21:45
40044Pro Vercelli - Monza Brianza4.141.2126.01 16:00
40034Novara - Pontedera1.791.9626.01 16:00
40031Alessandria 1912 - Olbia Calcio1.243.7626.01 16:00
40012AC Siena - Calcio Lecco1.283.4926.01 16:00
40064Arezzo - US Pergolettese1.452.6326.01 16:00
43956Union Arzignanochiampo - Sambenedettese1.971.7826.01 16:00
43953Unione Sportiva Fermana - Piacenza Calcio2.161.6526.01 16:00
43959Triestina Calcio - Cesena1.382.9026.01 16:00
43942Vis Pesaro 1898 - Ravenna1.572.3126.01 16:00
34294Virtus Francavilla - Paganese1.472.5626.01 16:00
29967Reggio Calabria - Bari1.771.9826.01 16:00
29970AC Monopoli - Ternana2.001.7526.01 16:00
29919Viterbo Calcio - Catania1.821.9226.01 16:00
40037Pianese - Albinoleffe1.991.7626.01 18:30
40067Como - Renate1.692.0926.01 18:30
40040Giana Erminio - Gozzano1.712.0726.01 18:30
43948Vecomp Verona - Feralpisalo1.732.0326.01 18:30
43965Rimini Calcio - Vicenza4.831.1626.01 18:30
43962Fano Calcio - Gubbio1.572.3126.01 18:30
43951Modena - Imolese Calcio1.303.2926.01 18:30
34809SS Cavese - Teramo1.712.0726.01 18:30
34796Potenza SC - Bisceglie1.184.4226.01 18:30
34309Avellino - AZ Picerno1.522.4326.01 18:30
34805FC Rieti - Casertana2.191.6326.01 18:30
34802Sicula Leonzio - Catanzaro2.091.6927.01 15:30
43945Reggio Audace FC - Sudtirol1.652.1627.01 21:45
Nr.Įvykis12Laikas
69131Celta Vigo B - LAS Rozas1.532.4025.01 17:00
68137Arenas Club de Getxo - Osasuna B1.781.9725.01 17:00
68139Amorebieta - Tudelano1.422.7325.01 17:30
70184Llagostera - AE Prat1.293.3925.01 17:30
68136Leioa - Valladolid B1.761.9925.01 18:30
70506Lleida - Olot1.472.5525.01 19:00
65058Villarrubia CF - CD San Fernando2.001.7525.01 19:00
70460FC Barcelona B - SD Ejea1.263.6525.01 20:00
4525Melilla - CF International de Madrid1.801.9526.01 12:30
29348Getafe B - Marino Luanco1.791.9626.01 12:30
70749Granada B - CF Talavera de La Reina1.632.1926.01 12:30
29089Atletico Baleares - CF Rayo Majadahonda1.263.6326.01 13:00
37852Real Madrid Castilla - Pd Santa Eulalia1.343.0726.01 13:00
30405Sporting Gijon B - Pontevedra CF1.622.2126.01 13:00
27897UD Ibiza Eivissa - San Sebastian Reyes1.125.5426.01 13:00
31231Burgos - Club Haro Deportivo1.612.2326.01 13:00
71237Unionistas CF - Deportivo Alaves B1.692.1026.01 13:00
70307Valencia CF Mestalla - Sabadell2.061.7126.01 13:00
70252CD Ebro - Badalona1.462.6126.01 13:00
38922FC Andorra - Gimnastic Tarragona1.353.0626.01 13:00
68114Hercules - Levante B1.562.3426.01 13:00
70562Linense - Merida UD1.402.8126.01 13:00
27908Real Oviedo B - Las Palmas B1.612.2326.01 13:00
27905Racing de Ferrol - Coruxo1.642.1726.01 18:00
27902Atl Madrid B - Langreo1.145.1026.01 18:00
31007Real Union - CF Salmantino1.632.2026.01 18:00
70935CD Izarra - Barakaldo1.652.1626.01 18:00
32019Ath Bilbao B - Cultural Leonesa1.682.1126.01 18:00
71322Logrones - CD Calahorra1.323.2226.01 18:00
71388Guijuelo - Real Sociedad B1.981.7726.01 18:00
28229Orihuela CF - Villarreal B2.311.5726.01 18:00
39989CD Badajoz - Cadiz B1.303.3526.01 18:00
67618Real Murcia - Cordoba1.632.2026.01 18:00
67622Marbella - UCAM Murcia1.253.6926.01 18:00
70655Atletico Sanluqueno - CD Don Benito1.432.7126.01 18:30
69613Yeclano Deportivo - CF Algeciras1.283.4626.01 18:30
38931CD Castellon - CF La Nucia1.343.0726.01 19:00
70525Cornella - Espanyol B1.702.0726.01 19:00
69569Recreativo de Huelva - CP Villarrobledo1.343.0826.01 19:00
67620Sevilla B - Cartagena2.201.6326.01 19:30
Nr.Įvykis12Laikas
24969Antwerpen - Kortrijk1.233.8923.01 21:45
Nr.Įvykis12Laikas
74808Nautico - River PI1.194.4024.01 00:30
Nr.Įvykis12Laikas
60062Cascavel CR PR - Parana2.661.4424.01 00:30
60050Coritiba - Rio Branco1.145.2124.01 01:00
Nr.Įvykis12Laikas
76809La Serena - Deportes Temuco1.991.7624.01 01:00
Nr.Įvykis12Laikas
23252Qatar SC - Al Wakra1.742.0224.01 15:30
23331Al Arabi - Lekhwiya4.311.1924.01 17:40
Nr.Įvykis12Laikas
348Al Arabi - Al Qadisiya4.881.1624.01 16:45
Nr.Įvykis12Laikas
13043Ittihad Tanger - Olympique de Safi1.552.3523.01 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
25435Oman FC - Al Nahda3.411.2924.01 15:05
25440AL Nassr FC - Saham1.632.2024.01 15:30
27158Al Arouba - Al Seeb3.461.2824.01 17:30
25436Fanja - Muscat1.682.1124.01 17:30
Nr.Įvykis12Laikas
1396Al-Raed - Al Ahli2.821.4023.01 19:10
17464Al Feiha - Al-Taawon2.591.4624.01 14:35
18148Al-Ettifaq - Al-Nasr3.701.2524.01 16:55
18208Al Wehda - Al-Hazm1.372.9224.01 19:10
Nr.Įvykis12Laikas
56831Schaffhausen - Lausanne5.421.1324.01 21:00
37685FC Stade Ls Ouchy - Aarau1.562.3325.01 18:00
14938Kriens - Winterthur1.672.1325.01 18:30
18756Vaduz - Will1.562.3326.01 16:00
28184Chiasso - Grasshoppers3.131.3326.01 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
29131Galatasaray - Rizespor1.214.1323.01 19:30
Nr.Įvykis12Laikas
35023Taffs Well - Goytre Utd3.401.2924.01 21:30
Nr.Įvykis12Laikas
6306FC Puntarenas - AD Cartagena1.452.6424.01 04:00
Nr.Įvykis12Laikas
56474Santos de Guapiles - ADR Jicaral1.871.8724.01 02:00
Nr.Įvykis12Laikas
74757CD Fas - Santa Tecla FC1.432.6923.01 23:00
74764CD Aguila - Independiente FC1.233.9223.01 23:15
Nr.Įvykis12Laikas
35521Sporting Braga - Porto2.171.6425.01 21:45
Nr.Įvykis12Laikas
14294Mosta FC - Birkirkara2.161.6524.01 20:00
Ledo ritulys
Nr.Įvykis12Laikas
29164Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.771.9424.01 18:00
29213Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.831.8724.01 18:00
29311Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.781.9325.01 13:30
29262Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.141.6325.01 14:00
29641Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.313.1825.01 16:00
29585Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.303.2525.01 16:00
29784Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.851.8625.01 16:10
29536HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl2.021.7125.01 16:30
29855Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.841.8725.01 17:00
30138Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.253.5926.01 16:00
30010SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.204.0626.01 16:00
29925Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.462.5326.01 16:00
30088CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.096.0526.01 16:00
38826Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan1.592.2127.01 16:00
34564Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan3.241.3027.01 16:00
34582Severstal Cherepovec - HC Vityaz2.121.6427.01 18:00
34555HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl2.161.6227.01 18:30
32837Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun1.572.2627.01 18:30
39014Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.201.6028.01 11:00
7664HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod1.472.5028.01 18:30
24424SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk1.048.6828.01 18:30
2267Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk1.213.9428.01 18:30
24458Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk2.101.6628.01 19:30
4753Amur Khabarovsk - Salavat Julaev2.201.6029.01 11:00
24821Admiral Vladivostok - CSKA Moscow5.421.1229.01 11:30
8414HC Vityaz - AK Bars Kazan2.671.4229.01 18:30
18503Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk1.402.7230.01 15:30
20102Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk1.115.5730.01 16:00
13760Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki1.861.8430.01 16:00
19732Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun1.901.8130.01 16:00
20662Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod1.522.3630.01 18:00
16206HC Sochi - Severstal Cherepovec1.362.8930.01 18:30
16296SKA St. Petersburg - Avangard Omsk1.472.5030.01 18:30
13334HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga1.105.8130.01 18:30
22116Amur Khabarovsk - CSKA Moscow5.301.1231.01 11:00
20713Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.201.6031.01 11:30
28694Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk1.342.9801.02 12:30
24748Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk1.891.8101.02 13:00
30167Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg1.712.0201.02 14:00
24408Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki1.781.9401.02 16:00
22776HC Sochi - HC Vityaz1.731.9901.02 16:00
32471Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec1.253.5501.02 16:00
23764AK Bars Kazan - Dinamo Riga1.086.4601.02 16:00
32674Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow1.881.8301.02 16:00
33884Admiral Vladivostok - Salavat Julaev2.241.5802.02 09:00
Nr.Įvykis12Laikas
46238Hanhals IF - Vimmerby HC2.201.6012.02 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
64012Manglerud Star - Stjernen1.552.2923.01 20:00
14211Frisk-Asker - HK Narvik1.125.3024.01 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
60181Vancouver Giants - Everett Silvertips4.331.1824.01 05:30
Rankinis
Nr.Įvykis12Laikas
27360Norway - Croatia1.352.9724.01 19:00
27301Spain - Slovenia1.233.7424.01 21:30
30873Germany - Portugal1.303.2025.01 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
76031Skive FH - HEI Skaering1.096.7323.01 20:30
Nr.Įvykis12Laikas
53497HK Aranas - Hasto IF1.263.6323.01 20:00
48145Lindesberg - Tyreso HF1.382.8923.01 20:00
53487Rimbo HK - Torslanda HK1.293.3923.01 20:00
Nr.Įvykis12Laikas
38891Bayer Leverkusen - Oldenburg1.049.1424.01 20:30
Nr.Įvykis12Laikas
62995MKS Zaglebie Lubin - MKS Lublin1.372.9423.01 19:30