Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Nugalėtojas įsak. pap. laika ir po rungtynių smūgius
Ledo ritulys
Nr.Įvykis12Laikas
27662HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.542.3121.01 13:30
27714Sibir Novosibirsk - Traktor Chelabinsk1.462.5321.01 14:30
27775Salavat Julaev - Admiral Vladivostok1.432.6121.01 16:00
27843Neftehimik Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg2.041.6921.01 18:00
27894Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Jaroslavl1.801.9121.01 18:00
28287Dinamo Minsk - Spartak Moscow2.671.4221.01 18:10
28189Jokerit Helsinki - Barys Nur-Sultan1.562.2821.01 18:30
28000HC Dinamo Moscow - AK Bars Kazan1.851.8521.01 18:30
28076CSKA Moscow - SKA St. Petersburg1.412.6821.01 18:30
27945HC Vityaz - Avangard Omsk2.261.5721.01 18:30
28352Dinamo Riga - HC Sochi2.111.6521.01 19:30
28425HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk1.542.3322.01 13:30
28506Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk1.243.6623.01 16:00
28635Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow2.631.4323.01 18:00
29006Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok1.223.8023.01 18:30
28569AK Bars Kazan - Salavat Julaev1.323.1223.01 18:30
28887SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan1.263.5123.01 18:30
28720Avangard Omsk - HC Sochi1.352.9623.01 18:30
28957Spartak Moscow - Severstal Cherepovec1.382.8123.01 18:30
28778HC Dinamo Moscow - HC Vityaz1.362.8923.01 18:30
29159Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk1.741.9824.01 18:00
29208Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk1.781.9324.01 18:00
29306Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan1.781.9325.01 13:30
29257Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan2.101.6625.01 14:00
29632Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun1.382.8025.01 16:00
29580Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk1.392.7725.01 16:00
29776Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec1.731.9925.01 16:10
29530HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl1.921.7925.01 16:30
29850Dinamo Riga - Admiral Vladivostok1.781.9325.01 17:00
30133Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk1.303.2426.01 16:00
30003SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod1.233.7926.01 16:00
29916Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk1.552.2926.01 16:00
30075CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk1.154.7426.01 16:00
Nr.Įvykis12Laikas
61149Bofors - Karlskrona1.342.9218.01 16:15
65924Vita Hasten - Vasteras1.731.9618.01 19:00
Nr.Įvykis12Laikas
65846Vastra Frolunda - Farjestad1.602.2518.01 16:15
72837Skelleftea AIK - Brynas1.462.6018.01 16:15
66515Linkoping - Vaxjo Lakers1.961.7918.01 16:15
72456Orebro - Rogle1.642.1718.01 16:15
72981Djurgarden - Malmo1.492.5018.01 16:15
72229Lulea - HV 711.452.6218.01 16:15
72900Oskarshamn - Leksand1.831.9118.01 19:00
Nr.Įvykis12Laikas
79112Linkoping - Goteborg HC 11.193.9918.01 17:00
79747MoDo - SDE Hockey1.781.9018.01 17:00
79628Lulea - AIK Stockholm1.076.5418.01 19:15
Nr.Įvykis12Laikas
16384Valerenga - Lillehammer1.532.2918.01 17:00
23597Frisk-Asker - Storhamar2.281.5418.01 19:00
Nr.Įvykis12Laikas
43586Kometa Brno - Plzen1.682.1019.01 16:00
43359Trinec - Liberec1.742.0219.01 16:00
44173Litvinov - HC Olomouc1.881.8619.01 16:30
44114Vitkovice - Karlovy Vary1.961.7919.01 17:00
44557Mountfield HK - Zlin1.572.3119.01 17:00
44331Sparta Prague - Pardubice1.204.2919.01 17:00
44502Mlada Boleslav - Kladno1.313.2819.01 18:20