Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauHandikapasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaIndividualiniai totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPapildomas laikas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
Futbolas
Nr.Įvykis1X2Laikas
22362Barnsley - Preston NE 2.473.382.7021.01 21:45
22073Middlesbrough - Birmingham City 2.023.343.6221.01 21:45
61477Nottingham Forest - Reading 2.043.313.6022.01 21:45
25503Charlton Athletic - Fulham FC 4.243.671.7822.01 21:45
14012Stoke City - Swansea City 2.013.333.6725.01 17:00
13988Reading - Bristol City 2.323.342.9425.01 17:00
60547Blackburn Rovers - Queens Park Rangers 2.223.393.0828.01 21:45
61016Brentford - Nottingham Forest 1.663.615.2228.01 21:45
61038Cardiff - West Bromwich 3.103.362.2228.01 21:45
24577Hull City - Huddersfield 1.953.413.7728.01 21:45
61244Leeds United - Millwall 1.483.986.9128.01 21:45
61386Luton Town - Derby County 2.793.432.3828.01 21:45
60671Wigan Athletic - Sheffield Wednesday 2.893.062.5228.01 21:45
37529Reading - Bristol City 2.193.393.1528.01 22:00
21434Derby County - Stoke City 2.613.082.7631.01 21:45
21430Cardiff - Reading 2.163.273.3431.01 21:45
21438Hull City - Brentford 3.143.312.2301.02 14:30
21382Birmingham City - Nottingham Forest 2.523.152.8001.02 17:00
9584West Bromwich - Luton Town 1.354.967.6801.02 17:00
21417Leeds United - Wigan Athletic 1.364.558.6101.02 17:00
9588Queens Park Rangers - Bristol City 2.063.553.3101.02 17:00
21388Charlton Athletic - Barnsley 2.683.352.5001.02 17:00
9589Middlesbrough - Blackburn Rovers 2.263.193.1901.02 17:00
9590Sheffield Wednesday - Millwall 2.133.113.5901.02 17:00
21397Fulham FC - Huddersfield 1.753.704.3601.02 17:00
9583Preston NE - Swansea City 2.053.353.5101.02 17:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
19082Brescia - AC Milan 4.493.821.7724.01 21:45
17353Spal - Bologna 3.103.452.2925.01 16:00
17754Fiorentina - Genoa 1.743.794.7125.01 19:00
10925Torino - Atalanta 4.544.051.7225.01 21:45
17634Inter Milan - Cagliari 1.335.319.0326.01 13:30
20608Sampdoria - Sassuolo 2.213.403.3026.01 16:00
8559Hellas Verona - Lecce 1.664.045.0326.01 16:00
21771Parma - Udinese 2.313.253.2426.01 16:00
18885AS Roma - Lazio 2.623.692.5226.01 19:00
17910Napoli - Juventus 3.473.652.0526.01 21:45
54991Bologna - Brescia 1.733.964.5401.02 16:00
55610Cagliari - Parma 2.033.563.6101.02 19:00
55140Sassuolo - AS Roma 4.113.941.8101.02 21:45
54838Juventus - Fiorentina 1.384.928.1102.02 13:30
54906AC Milan - Hellas Verona 1.593.906.1402.02 16:00
55569Lazio - Spal 1.265.9711.1202.02 16:00
54952Atalanta - Genoa 1.315.609.5002.02 16:00
55340Lecce - Torino 3.223.532.1902.02 19:00
55043Udinese - Inter Milan 5.733.991.6002.02 21:45
55087Sampdoria - Napoli 3.773.551.9903.02 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
4283AZ Picerno - SS Cavese3.173.052.2422.01 15:30
2771Pianese - Pro Vercelli2.333.013.0522.01 16:00
4077Paganese - Viterbo Calcio2.523.162.6522.01 16:00
4291Catania - Avellino2.073.253.3622.01 16:00
3706Juventus (U23) - Novara2.373.092.9022.01 16:00
2714Gozzano - Alessandria 19123.023.112.2922.01 16:00
3834Renate - Giana Erminio1.444.066.6622.01 16:00
4220Casertana - Potenza SC2.733.132.4822.01 16:30
2681Albinoleffe - AC Pistoiese1.993.163.6722.01 17:00
44691Sudtirol - Vis Pesaro 18981.583.665.3822.01 17:00
2764Olbia Calcio - AC Siena3.253.172.1422.01 19:00
4192Teramo - Catanzaro2.613.052.6422.01 19:00
2733Calcio Lecco - Arezzo2.393.052.9122.01 19:30
3827US Pergolettese - Como3.243.002.2322.01 19:30
44881Ravenna - Unione Sportiva Fermana2.493.082.7522.01 19:30
44875Imolese Calcio - Rimini Calcio2.133.153.3022.01 19:30
44872Cesena - Carpi3.703.231.9622.01 19:30
4309Vibonese Calcio - AC Monopoli2.673.082.5722.01 19:30
4228Bisceglie - Rende2.133.143.3222.01 19:30
4357Reggio Calabria - Virtus Francavilla1.294.849.4222.01 21:45
2781Carrarese - Pontedera2.193.163.1522.01 21:45
3728Monza Brianza - Pro Patria1.294.839.4022.01 21:45
44878Sambenedettese - Fano Calcio1.623.635.0922.01 21:45
44887Feralpisalo - Reggio Audace FC2.623.052.6322.01 21:45
44893Padova Calcio - Vecomp Verona1.723.404.6322.01 21:45
44890Vicenza - Modena1.633.495.2522.01 21:45
4008Bari - Sicula Leonzio1.255.1610.7122.01 21:45
4409Ternana - FC Rieti1.215.7411.0322.01 21:45
44896Gubbio - Triestina Calcio3.303.092.1623.01 19:00
44884Piacenza Calcio - Union Arzignanochiampo1.643.465.2023.01 21:45
Nr.Įvykis1X2Laikas
25166Celta Vigo B - LAS Rozas2.033.503.2225.01 17:00
64825Arenas Club de Getxo - Osasuna B2.433.172.7525.01 17:00
64823Amorebieta - Tudelano1.903.313.8225.01 17:30
38938Llagostera - AE Prat1.693.484.7825.01 17:30
64824Leioa - Valladolid B2.403.292.7125.01 18:30
38939Lleida - Olot2.023.173.5725.01 19:00
65064Villarrubia CF - CD San Fernando2.833.032.4625.01 19:00
38944FC Barcelona B - SD Ejea1.663.445.0425.01 20:00
4527Melilla - CF International de Madrid2.463.252.6626.01 12:30
29347Getafe B - Marino Luanco2.433.312.6726.01 12:30
69672Granada B - CF Talavera de La Reina2.283.053.0926.01 12:30
27909Atletico Baleares - CF Rayo Majadahonda1.643.535.1226.01 13:00
37838Real Madrid Castilla - Pd Santa Eulalia2.123.073.4426.01 13:00
29350Sporting Gijon B - Pontevedra CF2.243.163.0626.01 13:00
27810UD Ibiza Eivissa - San Sebastian Reyes1.384.118.0226.01 13:00
31230Burgos - Club Haro Deportivo2.393.222.7726.01 13:00
71236Unionistas CF - Deportivo Alaves B2.353.092.9426.01 13:00
38935Valencia CF Mestalla - Sabadell2.843.192.3626.01 13:00
38929CD Ebro - Badalona2.013.063.7626.01 13:00
32023FC Andorra - Gimnastic Tarragona1.803.304.3226.01 13:00
54395Hercules - Levante B2.113.263.2226.01 13:00
70122Linense - Merida UD1.883.283.9526.01 13:00
27906Real Oviedo B - Las Palmas B2.293.063.0626.01 13:00
27903Racing de Ferrol - Coruxo2.293.063.0626.01 18:00
27900Atl Madrid B - Langreo1.354.597.6226.01 18:00
31006Real Union - CF Salmantino2.263.083.0826.01 18:00
70933CD Izarra - Barakaldo2.243.272.9626.01 18:00
31258Ath Bilbao B - Cultural Leonesa2.293.362.8226.01 18:00
71320Logrones - CD Calahorra1.743.494.3826.01 18:00
71387Guijuelo - Real Sociedad B2.733.212.4326.01 18:00
38926Orihuela CF - Villarreal B3.173.262.1426.01 18:00
38947CD Badajoz - Cadiz B1.743.314.6726.01 18:00
67651Real Murcia - Cordoba2.283.053.1026.01 18:00
67650Marbella - UCAM Murcia1.673.365.1526.01 18:00
70125Atletico Sanluqueno - CD Don Benito1.933.253.7926.01 18:30
69605Yeclano Deportivo - CF Algeciras1.683.464.8226.01 18:30
38930CD Castellon - CF La Nucia1.803.364.2226.01 19:00
38943Cornella - Espanyol B2.303.342.8226.01 19:00
69486Recreativo de Huelva - CP Villarrobledo1.803.344.2426.01 19:00
67652Sevilla B - Cartagena3.103.052.2826.01 19:30
Nr.Įvykis1X2Laikas
44570Imperatriz MA - CRB2.333.003.0622.01 00:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
5483Zbrojovka Brno - MFK Skalica1.943.643.3422.01 12:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
19785Raja Casablanca - Mouloudia Oujda1.693.474.7522.01 20:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
17696Sporting Braga - Sporting Lisbon 1.973.433.4521.01 21:45
17702Vitoria Guimaraes - Porto 4.323.581.7322.01 21:45
Ledo ritulys
Nr.Įvykis1X2Laikas
27539HC Red Star Kunlun - Amur Khabarovsk 1.953.823.4022.01 13:30
27540Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelabinsk 1.424.876.2623.01 16:00
27544Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moscow 3.984.041.7523.01 18:00
27549Jokerit Helsinki - Admiral Vladivostok 1.395.256.2723.01 18:30
27541AK Bars Kazan - Salavat Julaev 1.614.434.4823.01 18:30
27547SKA St. Petersburg - Barys Nur-Sultan 1.464.765.6423.01 18:30
27545Avangard Omsk - HC Sochi 1.534.525.1023.01 18:30
27548Spartak Moscow - Severstal Cherepovec 1.634.324.4623.01 18:30
27546HC Dinamo Moscow - HC Vityaz 1.614.364.5323.01 18:30
27550Neftehimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 2.283.852.6924.01 18:00
27551Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 2.343.912.5924.01 18:00
27553Salavat Julaev - Barys Nur-Sultan 2.343.912.5925.01 13:30
27552Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars Kazan 2.913.892.1325.01 14:00
27556Jokerit Helsinki - HC Red Star Kunlun 1.674.304.2025.01 16:00
27555Spartak Moscow - Traktor Chelabinsk 1.674.224.2625.01 16:00
29660Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec 2.323.842.6525.01 16:10
27554HC Vityaz - Lokomotiv Jaroslavl 2.583.862.3625.01 16:30
29809Dinamo Riga - Admiral Vladivostok 2.363.782.6225.01 17:00
30097Jokerit Helsinki - Neftehimik Niznekamsk 1.524.675.0326.01 16:00
29934SKA St. Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1.415.036.2226.01 16:00
29866Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 1.983.813.3126.01 16:00
30019CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 1.305.528.5526.01 16:00
35919Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Nur-Sultan 2.103.902.9627.01 16:00
30292Traktor Chelabinsk - AK Bars Kazan 4.354.221.6627.01 16:00
34578Severstal Cherepovec - HC Vityaz 2.863.822.1827.01 18:00
35953HC Sochi - Lokomotiv Jaroslavl 2.893.892.1427.01 18:30
35840Spartak Moscow - HC Red Star Kunlun 2.083.843.0427.01 18:30
35920Amur Khabarovsk - Salavat Julaev 2.943.902.1128.01 11:00
35842HC Dinamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 1.914.053.3328.01 18:30
35954SKA St. Petersburg - Dinamo Minsk 1.216.7410.7428.01 18:30
35947Avangard Omsk - Neftehimik Niznekamsk 1.514.545.3228.01 18:30
35921Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 2.823.822.2128.01 19:30
35900Amur Khabarovsk - Salavat Julaev 2.943.902.1129.01 11:00
35948Admiral Vladivostok - CSKA Moscow 7.425.451.3329.01 11:30
35955HC Vityaz - AK Bars Kazan 3.593.991.8529.01 18:30
35914Barys Nur-Sultan - Neftehimik Niznekamsk 1.794.153.7130.01 15:30
35922Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 1.325.597.6330.01 16:00
34572Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinki 2.454.022.4230.01 16:00
35949Traktor Chelabinsk - HC Red Star Kunlun 2.553.762.4230.01 16:00
35915Lokomotiv Jaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 1.994.023.1530.01 18:00
35950HC Sochi - Severstal Cherepovec 1.764.113.8830.01 18:30
34573SKA St. Petersburg - Avangard Omsk 1.933.963.3530.01 18:30
35923HC Dinamo Moscow - Dinamo Riga 1.305.658.0830.01 18:30
35925Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 7.025.161.3631.01 11:00
35916Admiral Vladivostok - Salavat Julaev 2.943.902.1131.01 11:30
35951Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk 2.533.822.4201.02 12:00
34575Lokomotiv Jaroslavl - Jokerit Helsinki 2.343.982.5601.02 12:00
35946HC Sochi - HC Vityaz 2.363.822.6001.02 12:00
35917Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.293.792.7101.02 12:00
35952Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec 1.564.614.7001.02 12:00
35942AK Bars Kazan - Dinamo Riga 1.275.838.9901.02 12:00
34574Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 1.724.243.9701.02 12:30
35918Spartak Moscow - HC Dinamo Moscow 2.463.862.4701.02 16:00
34576Admiral Vladivostok - Salavat Julaev 2.893.892.1402.02 09:00
Nr.Įvykis1X2Laikas
40957Brynas - Djurgarden2.044.972.5122.01 20:00
40956SDE Hockey - Linkoping2.074.622.5622.01 20:30
Krepšinis
Nr.Įvykis12Laikas
21486ASP Promitheas - Peristeri1.442.6512.02 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
7953KK Primorska - KK Sentjur1.058.1922.01 19:00
Nr.Įvykis12Laikas
25589Kfum Umea - Wetterbygden Stars1.971.7824.01 19:34
Tenisas
Nr.Įvykis12Laikas
14325Berankis Ricardas - Querrey Sam 3.071.3622.01 02:00
15431Evans Daniel - Nishioka Yoshihito 1.742.0522.01 03:15
17017Pella Guido - Barrere Gregoire 1.462.6622.01 03:15
12417Fucsovics Marton - Sinner Jannik 2.091.7222.01 04:00
32335Ito Tatsuma - Djokovic Novak 15.641.0122.01 04:30
32346Schwartzman Diego Sebastian - Davidovich Fokina Alejandro 1.174.8922.01 04:30
32358Paire Benoit - Cilic Marin 2.941.3922.01 04:30
23202Paul Tommy - Dimitrov Grigor 3.051.3722.01 04:30
20645Berrettini Matteo - Sandgren Tennys 1.283.5922.01 04:30
38140Tsitsipas Stefanos - Kohlschreiber Philipp 1.155.3322.01 05:05
33091Garin Christian - Raonic Milos 3.181.3422.01 05:15
12515Polmans Marc - Lajovic Dusan 3.911.2422.01 06:30
51682Mmoh Michael - Bautista-Agut Roberto 6.631.1022.01 06:30
33498Hurkacz Hubert - Millman John 1.811.9722.01 07:05
13241Thompson Jordan - Fognini Fabio 2.281.6122.01 10:00
46561Krajinovic Filip - Federer Roger 11.541.0322.01 11:15
50765Ymer Mikael - Khachanov Karen 3.271.3323.01 02:00
41397Bedene Aljaz - Gulbis Ernests 1.602.3123.01 02:00
41489Seppi Andreas - Wawrinka Stanislas 4.061.2323.01 02:00
55921Basilashvili Nikoloz - Verdasco Fernando 2.411.5523.01 02:00
55932Bolt Alex - Thiem Dominic 9.131.0523.01 02:00
57056Gojowczyk Peter - Carreno-Busta Pablo 4.071.2323.01 02:00
57055Sugita Yuichi - Rublev Andey 6.041.1223.01 02:00
59654Goffin David - Herbert Pierre Hughes 1.106.8123.01 02:00
59650Nadal Rafael - Del Bonis Federico 1.0115.1923.01 02:00
41928Munar Clar Jaume Antoni - Popyrin Alexei 2.981.3823.01 02:00
47464Medvedev Danil - Martinez Portero Pedro 1.0114.8623.01 02:00
62493Monfils Gael - Karlovic Ivo 1.273.6323.01 02:00
41315Kyrgios Nick - Simon Gilles 1.224.1623.01 02:00
63966Isner John - Tabilo Alejandro 1.096.9423.01 02:00
63130Fritz Taylor Harry - Anderson Kevin 2.111.7123.01 02:00
64786Gerasimov Egor - Zverev Alexander 4.731.1823.01 02:00
Nr.Įvykis12Laikas
21033Daniell M / Oswald P - Granollers M / Zeballos H 2.491.4722.01 02:00
21066Krajicek A / Skugor F - Jebavy R / Zelenay I 1.602.1922.01 02:00
21042Krawietz K / Mies A - Bublik A / Kukushkin M 1.174.3922.01 03:15
21054Arevalo M / O'Mara J - Dellien H / Londero J I 1.283.3422.01 03:15
21276Gille S / Vliegen J - Andujar P / Lopez F 1.472.5022.01 03:15
21048Rojer J-J. /Tecau H. - Inglot D / Qureshi A-U-h 1.442.5822.01 03:20
21057Ellis B / Popyrin A - Dodig I / Polasek F 5.751.1022.01 04:30
21347Kontinen H / Struff J-L - Seppi A / Sonego L 1.184.3022.01 04:30
21338Molteni A / Nys H - Bolt A / Ebden M 2.091.6622.01 04:35
21027Bedene A / Behar A - Delbonis F / Mayer L 2.701.4122.01 05:15
21024Sharan D / Sitak A - Carreno-Busta P. / Sousa J. 2.091.6622.01 05:50
21030Kecmanovic M / Ruud C - Klaasen R / Marach O 3.661.2422.01 05:50
21075Purcell M / Saville L - Rublev A / Vasilevski A 1.412.7022.01 05:50
21270Guccione C / Reid M - Lopez M / Ramos-Vinolas A 1.313.1822.01 06:35
21315Cecchinato M / Djere L - Koolhof W / Mektic N 6.791.0722.01 07:00
21279Bryan B./Bryan M. - Bopanna R / Uchiyama Y 1.303.1922.01 07:10
21072Peers J / Venus M - Nielsen F / Puetz T 1.622.1622.01 07:15
21036Johnson S. / Querrey S. - Albot R / Molchanov D 1.382.8223.01 02:00
21039Cacic N / Lajovic D - Gonzalez M / Martin F 3.261.2923.01 02:00
21045Demoliner M / Middelkoop M - Sandgren T / Withrow J 1.432.6123.01 02:00
21051Hewitt L / Thompson J - NAM J S / Song M-K 1.622.1723.01 02:00
21060Duran G / Schwartzman D S - Kubot L / Melo M 3.751.2323.01 02:00
21063Pavic M / Soares B - Bambridge L / Mclachlan B 1.492.4623.01 02:00
21069Hurkacz H / Pospisil V - Murray J / Skupski N 3.001.3423.01 02:00
18018Arends S / Berankis R - Melzer J / Roger-Vasselin E 4.481.1723.01 02:00
21232Duckworth J / Polmans M - Harris A / O'Connell C 1.382.8023.01 02:00
21240Chardy J / Lindstedt R - Cuevas P / Pella G 1.333.0623.01 02:00
21273Kwon S / Millman J - Gonzalez S / Skupski K 3.071.3323.01 02:00
21299RAM R / Salisbury J - Fucsovics M / Norrie C 1.135.0923.01 02:00
21363Fritz T H / Paul T - Cabal J S / Munar J 2.281.5623.01 02:00
21375Barrere G / Mannarino A - Humbert U / Tiafoe F 1.722.0023.01 02:00
21378Herbert P-H / Mahut N - Bolelli S / Paire B 1.154.7023.01 02:00
Nr.Įvykis12Laikas
59862Suarez Navarro Carla - Sabalenka Arina 4.681.1822.01 02:00
59999Pliskova Kristyna - Watson Heather 1.921.8622.01 02:00
7987Sharma Astra - Kontaveit Anett 3.861.2522.01 02:00
7988Townsend Taylor - Pegula Jessica 2.271.6222.01 02:00
65549Swiatek Iga - Babos Timea 1.612.2822.01 02:00
65564Pavlyuchenkova Anastasija - Stojanovic Nina 1.343.1822.01 02:00
65750Sorribes Tormo Sara - Kudermetova Veronika 3.451.3022.01 02:00
1870Goerges Julia - Martic Petra 1.792.0022.01 02:00
17002Osaka Naomi - Zheng Saisai 1.165.0322.01 02:00
22806Li Ann - Kenin Sofia 4.331.2122.01 02:00
17455Badosa Gibert Paula - Kvitova Petra 10.571.0422.01 02:00
40051Zhang Shuai - Mcnally Caty 1.602.3122.01 02:00
60066Mertens Elise - Kovinic Danka 1.126.0822.01 03:15
12749Alexandrova Ekaterina - Krejcikova Barbora 1.234.0322.01 03:15
861Wozniacki Caroline - Yastremska Dayana 2.291.6022.01 03:15
1198Barty Ashleigh - Hercog Polona 1.145.5522.01 03:15
34705Jabeur Ons - Garcia Caroline 1.702.1222.01 03:15
1661Riske Alison - Zhu Lin 1.452.7022.01 03:15
20998Gauff Cori - Cirstea Sorana 1.652.2022.01 03:50
47470Greetje Minnen - Rybakina Elena 2.811.4222.01 04:35
22950Hibino Nao - Sakkari Maria 3.621.2822.01 06:30
37306Wang Qiang - Ferro Fiona 1.313.3822.01 07:15
14256Zidansek Tamara - Williams Serena 14.271.0122.01 10:00
25146Keys Madison - Rus Arantxa 1.059.1122.01 12:00
46843Bencic Belinda - Ostapenko Jelena 1.522.5023.01 02:00
52765Muguruza G. Blanco - Tomljanovic Ajla 1.742.0623.01 02:00
5837Siegemund Laura - Pliskova Karolina 5.501.1423.01 02:00
30520Svitolina Elina - Davis Lauren 1.204.4523.01 02:00
11713Cartan Bellis Catherine - Muchova Karolina 2.181.6623.01 02:00
57057Rodionova Arina - Bertens Kiki 8.241.0723.01 02:00
57894Diyas Zarina - Blinkova Anna 1.632.2423.01 02:00
57930Collins Danielle Rose - Putintseva Yulia 1.442.7323.01 02:00
50741Vekic Donna - Cornet Alize 1.472.6423.01 02:00
793Kuznetsova Svetlana - Giorgi Camila 1.752.0523.01 02:00
59655Dart Harriet - Halep Simona 7.161.0923.01 02:00
41951Hon Priscilla - Kerber Angelique 4.271.2123.01 02:00
Nr.Įvykis12Laikas
72334Krish Milan - Moreno Barranquero Angeles7.871.0322.01 11:45
72339Gomez Maria - Cervino Ruiz Celia9.911.0122.01 11:45
72340Ogata Haine - Alogo Piqueras Gloria1.019.1822.01 11:45
15305Samardzic Ayline Esina - Milatova Sofia5.341.1022.01 11:45
72338Radenkovic Maja - Barad Itzhaki Tamara2.221.5422.01 11:45
72342Ugrelidze Nina - Sun Cyan1.731.9122.01 11:45
72336Marandel Lola - Osabuohien Adesuwa1.911.7322.01 11:45
72337Bornay Jade - Lopez Alcaraz Esther2.031.6522.01 11:45
15364Orange Margaux - Cortijo Parreno Blanca1.019.9122.01 11:45
32385Bouzo Zanotti Noelia - Cerezo Marie1.056.9022.01 11:45
35896Kostiuk Mariia - Yoshitomi Aiko7.871.0322.01 11:45
35924Ortega Redondo Paula - Rajkovic Adriana7.351.0422.01 11:45
36321Saner Julita - Norin Fanny1.066.5122.01 11:45
33563Solomatina Arina - Redondo Gutierrez Andrea1.442.4722.01 11:45
72341Gancev Tara - Suviste Karola2.051.6422.01 11:45
20477Lee Eun JI - Kanev Kathleen9.911.0122.01 11:45
72335Koshiishi Ayumi - Roa Jillian Louise1.293.0722.01 11:45
20517Hopfensperger Sonya - Lovqvist Julia9.911.0122.01 11:45
20644Pescucci Cristina - Grimm Chiara3.811.1922.01 11:45
1351Gutierrez Carrasco Maria - Antonitsch Mira1.452.4423.01 11:00
13254Malmqvist Linnea - Carrillo Marin Alba2.351.4823.01 11:00
13255Bouzas Maniero, Jessica - Rosatello Camilla2.271.5223.01 11:00
13280Escauriza Lara - Martinez Violeta1.095.5823.01 11:00
19990Ryser Valentina - Stadler Nina1.861.7823.01 11:00
19991Pellicano Helene - Cavalle-Reimers Ivonne2.291.5123.01 11:00
19992Marfutina Maria - Pitta Athina1.028.6623.01 11:00
19993Yerolymos Margot - Custic Marta1.372.6923.01 11:00
Nr.Įvykis12Laikas
21879Chan H-C / Chan L - Kalashnikova O / Kato M 1.174.8522.01 02:00
21123Inglis M / Mcphee K - Kichenok L / Yang Z 5.111.1622.01 03:15
21767King V / Mchale C - Pera B / Voracova R 1.313.3822.01 03:20
21118Kuzmova V / Sasnovich A - Bozovic A / Marshall A 1.087.6422.01 04:35
22047Davis L / Golubic V - Aiava D / Cabrera L 1.971.8122.01 04:35
21146Brady J / Dolehide C - Melichar N / XU Y 2.151.6822.01 04:40
22031Muhammad A / Santamaria S - Hon P / Sanders S 1.782.0122.01 05:50
21199DOI M / Niculescu M - Kalinskaya A / Putintseva Y 1.392.9122.01 05:55
21212Fourlis J / Rodionova A - Larsson J / Peterson R 2.521.5122.01 05:55
21762Collins D / Rosolska A - Kozlova K / Linette M 1.612.2822.01 06:00
21111Sakkari M / Tomljanovic A - Dabrowski G / Ostapenko J 3.631.2723.01 02:00
21114Minnen G / Van Uytvanck A - Aoyama S / Shibahara E 3.001.3823.01 02:00
21125Jakupovic D / Olaru R - Babos T / Mladenovic K 6.621.1023.01 02:00
21133Hsieh S / Strycova B - Bouzkova M / Zidansek T 1.106.6323.01 02:00
21150Bellis C C / Vondrousova M - Mertens E / Sabalenka A 4.541.1923.01 02:00
21153Krawczyk D / Pegula J - Begu I-C / Pliskova K 2.261.6223.01 02:00
21156Duan Y-Y / Zheng S - Carter H / Stefani L 1.373.0423.01 02:00
21159Hibino N / Ninomiya M - Hradecka L / Klepac A 2.481.5223.01 02:00
21171Lee Y-H / Wu F-H - Kenin S / Mattek-Sands B 5.391.1423.01 02:00
21174Muchova K / Teichmann J - Gauff C / Mcnally C 4.091.2323.01 02:00
21177Krejcikova B / Siniakova K - Friedsam AL / Siegemund L 1.343.1623.01 02:00
21195Garcia-Perez G / Sorribes Tormo S - Adamczak M / Srebotnik K 1.911.8723.01 02:00
21205HAN X / Zhu L - Kichenok N / Mirza S 3.551.2923.01 02:00
21209Kudermetova V / Riske A - Peng S / Zhang S 2.741.4423.01 02:00
21426Jurak D / Stojanovic N - Bondarenko K / Krunic A 1.891.8823.01 02:00
21441Perez E / Stosur S - Arruabarrena L / Jabeur O 1.343.1823.01 02:00
21812Blinkova A / Wang Y - Kontaveit A / Minella M 1.432.7623.01 02:00
21831Cornet A / Ferro F - Diyas E / Rybakina E 1.981.8023.01 02:00
21903Peschke K / Schuurs D - Stollar F / Yastremska D 1.582.3423.01 02:00
22023Moore J / Sharma A - Barty A / Georges J 7.711.0723.01 02:00
22051Flipkens K / Townsend T - Maria T / Sevastova A 1.303.4523.01 02:00
22054Alexandrova E / Bara I - Christian K / Guarachi A 2.151.6823.01 02:00