Pasirinkite norimų matyti statymų tipą:

RungtynėsJie kvalifikuosRungtynių nugalėtojas įsak. papildoma laiką ir baudiniusStatymas be lygiųjųDvigubas šansas
Daugiau/mažiauPranašumasRungtynės + Daugiau/mažiauKėlinys/RungtynėsTikslus rezultatas
Nelyginis/LyginisPapildomaindividualūs totalai1-asis kelinys1-a pusė
2-asis periodas2-oji pusė3-asis periodasNugalėtojasPratęsimas
Kas pirmas/paskutinis įmušPeriodasAbi komandos įmušStatistikaSetas
KetvirtisĮvarčių skaičiusStatymai už žaidejus
Jus galite pridėti koeficientus prie E-Statymo paspaudus ant jų

Rungtynės
E-Sportas
Nr.Įvykis12Laikas
371Espada - Skade1.702.0402.04 17:00
Nr.Įvykis12Laikas
1735G2 Esports - MAD Lions 1.077.0203.04 19:00
1736Fnatic - Origen 1.552.3104.04 18:00
1737Misfits - Rogue 1.642.1305.04 18:00
Smiginis
Stalo tenisas
Nr.Įvykis12Laikas
678Sokolov Sergey - Obrazkov Oleg 1.303.3002.04 08:05
320Yemelianov Taras - Vakhrushev Victor 1.602.2502.04 08:35
338Bortsov Dmitriy - Voronin Mikhail 2.061.7102.04 09:05
685Voronenkov Vladimir - Boiko Leonid 1.752.0002.04 09:30
726Sokolov Sergey - Vakhrushev Victor 1.502.4902.04 09:35
321Cherepnin Maksym - Borodachev Aleksander 1.502.4802.04 09:55
339Voronin Mikhail - Obrazkov Oleg 1.303.3202.04 10:05
348Sazhnev Vitalii - Borodachev Aleksander 1.372.9602.04 10:55
295Sokolov Sergey - Voronin Mikhail 1.851.8902.04 11:05
326Cherepnin Maksym - Khitrov Vitalii 1.702.0702.04 11:25
296Bortsov Dmitriy - Vakhrushev Victor 1.732.0302.04 11:35
349Yemelianov Taras - Obrazkov Oleg 1.253.6802.04 12:05
297Khitrov Vitalii - Borodachev Aleksander 1.353.0202.04 12:25
14Naplokov Oleksii - Voronenkov Vladimir 1.871.8702.04 12:30
330Sokolov Sergey - Bortsov Dmitriy 1.752.0102.04 12:35
40Boiko Leonid - Levshin Anatoly 1.532.3902.04 13:00
305Yemelianov Taras - Voronin Mikhail 1.742.0202.04 13:05
306Sazhnev Vitalii - Khitrov Vitalii 2.091.6902.04 13:25
20Boiko Leonid - Naplokov Oleksii 1.841.9002.04 13:30
684Vakhrushev Victor - Obrazkov Oleg 1.771.9802.04 13:35
5Levshin Anatoly - Voronenkov Vladimir 2.971.3602.04 14:00
310Sokolov Sergey - Yemelianov Taras 2.561.4702.04 14:05
335Sazhnev Vitalii - Cherepnin Maksym 1.871.8702.04 14:25
341Bortsov Dmitriy - Obrazkov Oleg 1.323.1902.04 14:35
346Levshin Anatoly - Naplokov Oleksii 1.502.4702.04 15:00
294Voronin Mikhail - Vakhrushev Victor 1.502.4902.04 15:05
6Trofimov Nikita - Matveev Denis 1.592.2702.04 15:35
7Kurtenko Andrey - Kokunin Yuriy 1.941.8002.04 15:40
241Zaporozhets Dmitriy - Tkachenko Artem 1.901.8402.04 16:10
214Kanunnikov Ilya - Popov Anton 1.522.4302.04 16:35
436Kurtenko Andrey - Tkachenko Artem 1.791.9502.04 16:40